Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

On 1.6.2018. at 8:46, Father said:

Ogromno hvala Šćepo na velikom zalaganju da emisija traje i uvek bude zanimljiva. Prosto sam zadivljen ispred količine energije koju si uložio u celu stvar iz respektabilnom kontinuitetu.

Takođe je zadivljujući broj kvalitetnih ljudi, tvojih sagovornika, koji uspevaju da nešto urade na našim prostorima pa i šire.

Od mene divljenje i respekt uz želju da potraje. :)

Scepo svaka , cestitke i zelje za jos boljim zdravljem!

Link to comment
Share on other sites

Father, Microfarad, Bato-hi-fi hvala Vam puno!!! :thumbsup2 :) Živi bili!!! :):cheers

Evo snimka emisije u kojoj je gost bio Attila Milojković (konstruktor pojačala Attila Audio, muzičar-grupa Heller i solo projekat Attila Heller, radio je i kao Ton majstor....) :)

 

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, Miomir said:

.Bilo bi lepo a nacija bi se edukovala za jedan lep hobi i ne samo hobi nego bi se i tehnicki obrazovala kada bi se  to recimo prikazivalo na RTS/2 iliI 3 program/ ili na nekoj televiziji sa nacionalnom frekfrencom.

Da li si svestan koliki je produkcijski nivo, ali i još puno drugih stvari  potrebno da bi se "to" prikazivalo na pomenutim TV stanicama?

Odgovoriću ti odmah, jako visok i mnogo.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, ab said:

Scepa ima autorsku emisiju, a upravo je to prvo sta treba da uradi - proda je kao autorsku emisiju. Sa parama ce se okupiti ekila koja ce to dici na mnogo visi nivo.

A koga vidiš kao kupca i koji bi bili motivi za kupovinu?

Link to comment
Share on other sites

Trziste. Scepa nastupa sa proizvodom (ja imam 50 vidjenijih gostiju iza svog dela, a bice ih jos, koji zele i mogu da podrze projekat...), a proizvod odnosa ponude i traznje, ako ga ima, ce odrediti cenu, kupca ili tome sl.

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak, ne bi bilo lose da ne zaboravimo da pomognemo Scepu sa "nekom uplatom",  koliko ko moze!  Naravno, ako nam je stalo do njegovih emisija.

 Kako mi se cini, od ovih 2-3 hiljade ljudi, koliko prosecno prati Scepine emisije, samo njih nekoliko se setilo da ga "pomogne"!?

Mnogo price, saveta, zelja, ...., a malo "delanja"! 

PS. I internet radijo 2M,  gde se snimaju Scepine emisije,  opstaje, iskljucivo, od donacija ljudi koji ga slusaju!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...