Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Završio sam u nedelju uveče bolnici,nadam se da ću izaći(oporaviti se) do četvrtka zbog emisije jer sam se dogovorio sa gostom i on je svoje poslovne veze podredio emisiji u četvrtak.

Ako sve bude po planu(da izadjem iz bolnice) moj gost u četvrtak 10.Maja 2018 od 15:30 do 17:30 časova biće Atila Milojković ( konstruktor pojačala Attila Audio-uglavnom lampaških, pravi i zvučnike,muzičar-član grupe Heller, a ima i svoj muzički projekat Attila Heller, radio je nekad kao Tonac, pravi i gitarska pojačala, družio se sa Viktorom Bradačem-bili su komšije, završio je Elektrotehničku školu...) :)

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, ScepanBG said:

Završio sam u nedelju uveče bolnici,nadam se da ću izaći(oporaviti se) do četvrtka zbog emisije jer sam se dogovorio sa gostom i on je svoje poslovne veze podredio emisiji u četvrtak.

Scepo želim ti brzo ozdravljenje i zgodne medicinske sestre da te paze :thumbsup2 

Link to comment
Share on other sites

Radi Scepine bezbednosti u sledecoj emisiji, naravno jako brzo posle uspesnog oporavka, da se organizuju dve sestre-domacice da ga opsluzuju onim sta krepi dusu i telo - neka bude svega, i od ptice mleka i meda ako zatreba. :)

Ziv bio i pravo stajao Scepo :cheers

Link to comment
Share on other sites

Woland, Laky, Microfarad, Bato-Hi-Fi, Miomir, Aleksandar75, ZoranZu, Sondek, Krca44, TechA, Vlajo, Ab, Jagermaister, AlexBGD hvala Vam puno!!! :):):thumbsup2 Živi i zdravi bili :):cheers  Kako sad stvari stoje neću izaći iz bolnice pre subote/nedelje :(

Link to comment
Share on other sites

Dobri ljudi, hifi saborci... Izašao sam iz bolnice na sopstvenu odgovornost. Posle mnogo pregleda, snimanja, skenera, ekg, eeg, ultrazvuka, vadjenja krvi, infuzije, gutanje sonde sam odbio, šokova koje sam preživeo u smislu umiranja ljudi koji su bili sa mnom u sobi i gledanja teških slučajeva, ruke su mi u masnicama i ranama od silnog vadjenja krvi i primanja infuzije.. Tek me očekuju novi pregledi, snimanja, magnetna rezonanca, nošenje holtera jedan dan i ko zna čega još... Lekove koje sam dobio da pijem me uspavljuju i usporavaju, ali proći će i ova muka.Ne smem nigde da se krećem sam, niti smem da budem sam u stanu jer sam 2 puta imao gubitak svesti. Hvala veliko svima na interesovanju i brizi, živi bili!!! :) Veliko hvala doktorima, med. sestrama i med. braći iz Zemunske bolnice na svemu jer su mi vratili veru u naše zdravstvo!!!! Veliko hvala Siniši Rankovu i Jasenki koji su me posetili dok sam bio u bolnici!!! :) Čuvajte svoje zdravlje, zdravo se hranite!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...