Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

On 24.4.2018. at 6:46, ScepanBG said:

U cetvrtak 26.04.2018 od 15:30 do 17:30 casova,moj gost u emisiji bice Nebojsa Popovic ( Serviser HiFi uredjaja,radio je u SKC-u kao Tonac 15 godina,bio je Radio amater,zavrsio skolu Nikola Tesla,zaljubljenik u magnetofone(posebno za Revox/Studer cijom se reparacijom/servisom takodje bavi,sa Perom Trifuljeskuom pravio aktivne zvucnike i pojacala,radio ozvucavanje koncerata,radio u Sava Centru,poznavao je (druzio se) je nase legende Mirka Voznjaka,Boru Omegu,Borjana Kostica zvucnici Red,Enca Kesica-imao prvi privatni studio kod nas...) :)

Gledajte/slušajte nas danas od 15:30 do 17:30 časova :) Ako neko ima pitanje za gosta neka napiše ovde ili neka mi pošalje poruku :)

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, ScepanBG said:

Evo snimka moje današnje emisije u kojoj mi je gost bio Nebojša Popović, serviser hifi uredjaja :) Snimak zasad kreće od 05:04 pa ide sve do kraja emisije. Izgleda da You tube i dalje procesuira emisiju,nadam se da će to biti ispravljeno što pre. 

https://youtu.be/k0aBHEuZ6NI

Ispravljeno, snimak kreće od početka :)

Link to comment
Share on other sites

U četvrtak 03.05.2018 od 15:30 do 17:30 časova gost u emisiji će mi biti Željko Gluvajić ( vlasnik poznate radnje/firme Kanibal doo koja postoji od 1992 godine, muzičar-svira nekoliko instrumenata, član grupe VIS Perfect Game, bio je serviser hifi uredjaja, bavi se akustikom prostora, audiofil, završio elektrotehničku školu. ..) :)

Link to comment
Share on other sites

Scepo pitaj ga koji je razlog za tako slabu ponudu Neotech i Furutech kablova i konektora ( koji su inace u asortimanu Kanibala). Da li je nase trziste lose, da li te kompanije postavljaju uslove koji su neostvarivi kod nas ili je nesto trece u pitanju?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, ScepanBG said:

U četvrtak 03.05.2018 od 15:30 do 17:30 časova gost u emisiji će mi biti Željko Gluvajić ( vlasnik poznate radnje/firme Kanibal doo koja postoji od 1992 godine, muzičar-svira nekoliko instrumenata, član grupe VIS Perfect Game, bio je serviser hifi uredjaja, bavi se akustikom prostora, audiofil, završio elektrotehničku školu. ..) :)

Pozdrav za komšiju... ;)

Link to comment
Share on other sites

On 30.4.2018. at 11:39, Aleksandar75 said:

Scepo pitaj ga koji je razlog za tako slabu ponudu Neotech i Furutech kablova i konektora ( koji su inace u asortimanu Kanibala). Da li je nase trziste lose, da li te kompanije postavljaju uslove koji su neostvarivi kod nas ili je nesto trece u pitanju?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Pitaću ga :)

Ziko pozdraviću ga :)

Ako neko ima neka pitanja za gosta neka slobodno napiše ovde ili mi pošalje privatnu poruku :)

Link to comment
Share on other sites

On 30.4.2018. at 11:21, ScepanBG said:

U četvrtak 03.05.2018 od 15:30 do 17:30 časova gost u emisiji će mi biti Željko Gluvajić ( vlasnik poznate radnje/firme Kanibal doo koja postoji od 1992 godine, muzičar-svira nekoliko instrumenata, član grupe VIS Perfect Game, bio je serviser hifi uredjaja, bavi se akustikom prostora, audiofil, završio elektrotehničku školu. ..) :)

Uskoro počinjemo :)

Link to comment
Share on other sites

Svraćao ovih dana do Kanibala i naletim na Željka kako trese po nekoj gitari. Baš smo lepo malo popričali na temu gostovanja kod tebe u emislji. Poželeo mu sreću i čuo najavu da će biti gost u par nastavaka. :D

Neka je sa srećom u četvrtak! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Gost odličan, veliko iskustvo, fin, kulturan, čovek. Bilo je malo teškoća u izražavanju, pa šta! Moguće da je trema učinila svoje. Ne mogu svi da budu opušteni u živom programu. 

Ako je gost imao malo teškoća u komunijkaciji, odmah kritikujete, nije fer i prema Šćepi koji se trudi da nam dovede ljude iz Audio sveta.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je bilo malo dekoncentrisano do skoro pola emisije, ipak se pričalo o manjeviše imaginarnim stvarima sklapanja sistema i doživljaju zvuka. Kada je krenula priča da se vrti oko uske specijalnosti gosta, počele su da se nižu i interesantne informacije.

Meni je emisija bila interesantna, posebno zbog neposrednog poznavnja gosta i čestih poseta radnji. Moj veliki respect za staž i postojanje na tržištu i za koncept radnje u opšte.

Svako dobro i uspeh u poslu želim Željku i Šćepi u svom naporu da nam približi interesantne ljude iz sveta HiFi-a.

Samo napred!

Link to comment
Share on other sites

Potpuno ok. i emisija i gost.Ne pricaju svi o svemu, a to sto bi mi ponekad voljeli da cjemo samo neke teme to je druga stvar.Ali zato Scepo i daje svima nama da postavljamo pitanja pa sam tok emisije i tema umnogome moze zavisiti od nas forumasa.Scepo samo radi i dovodi goste kao do sad.Ciji je sledeci jubilej.ono repriza gosta nakon godinu dana?

 

Link to comment
Share on other sites

Meni licno se emisija svidela,mislim da je Zeljko bio dobar gost kao i Nebojsa iz predhodne emisije od obojice se moglo cuti dosta dobrih i upotrebljivih  informacija pogotovo od Nebojse.Pohvaljujem(to jest pozdravljam) Scepana za trud i jedva cekam sledeceg gosta .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...