Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Evo nekih ispravki vezano za Sinišino  gostovanje u mojoj emisiji koje mi je Siniša poslao da objavim ovde, citiram: Nije AR 8, nego AR 18, ROLS ROJS je koštao 384000 maraka i aluminijumska zica je samo trakasta(flah) u visokotoncima. Retko na basovima kada su ozbiljne firme u pitanju.Vazi za profesionalne zvucnike.

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, lobster6117 said:

Scepo svaka cast za emisije jos jednom i za gosta sve najbolje.

Ja sam inace iz Jagodine bivseg Svetozareva, ajde molim te posalji slike tog kabla 1.5m2 iz Fabrike Kablova koje si dobio.

Inace sam radio u fabrici 10 godina ,koja je nazalost pred zatvaranjem, kao nesto rade i muce se, ali tesko.

Da li je to AK kabl onaj crveno crni, i ako ima neka oznaka ti je prosledi. A ja cu sutra da zovnem ove moje sto su ostali da vidim ima li toga jos po magacinima. Moze da se prebaci u maloprodaju pa da se organizuje kupovina ako nekome treba.

Hvala ti puno!!! :):thumbsup2 Živ bio!!! :):cheers  Evo slika kabla. 

FB_IMG_1524400292066.jpg

FB_IMG_1524400011568.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evropa, ali kao i uvek bez UK kolevka mnogo cega, pa i hife.

Sinisa ponovo svojom harizmom pleni i pruza zadovoljstvo i zanimljivost kao osoba, apsolutno adekvatan i kompetentan sagovornik. Najbolji definitivno gost za 50.tu jubilarnu emisiji (bilo zaista jos svega par jako zanimljivih gostiju, ostale trgovce nisam mogao nekako da svarim) - svaka cast na entuzijazmu i istrajnosti. Mnogo ti znace ovako kvalitetni i veliki majstori u studiju kao gosti.

Provalio te Sinisa kada si hteo da ostanes politicki korektan :cheers

Link to comment
Share on other sites

On 22/04/2018 at 15:33, lobster6117 said:


Scepo je li ovo licnast? Ovo je Sinisa pravio od neke zice iz FKS-a. Imali smo mi i gotov zvucnicki, ako ga ima javljam. I stavljam slike.


Sent from my iPad using Tapatalk

Jeste.To je kabl star kako mi Sinisa kaze minimum 20 godina,mozda i vise.

Link to comment
Share on other sites

U cetvrtak 26.04.2018 od 15:30 do 17:30 casova,moj gost u emisiji bice Nebojsa Popovic ( Serviser HiFi uredjaja,radio je u SKC-u kao Tonac 15 godina,bio je Radio amater,zavrsio skolu Nikola Tesla,zaljubljenik u magnetofone(posebno za Revox/Studer cijom se reparacijom/servisom takodje bavi,sa Perom Trifuljeskuom pravio aktivne zvucnike i pojacala,radio ozvucavanje koncerata,radio u Sava Centru,poznavao je (druzio se) je nase legende Mirka Voznjaka,Boru Omegu,Borjana Kostica zvucnici Red,Enca Kesica-imao prvi privatni studio kod nas...) :)

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, ScepanBG said:

U cetvrtak 26.04.2018 od 15:30 do 17:30 casova,moj gost u emisiji bice Nebojsa Popovic ( Serviser HiFi uredjaja,radio je u SKC-u kao Tonac 15 godina,bio je Radio amater,zavrsio skolu Nikola Tesla,zaljubljenik u magnetofone(posebno za Revox/Studer cijom se reparacijom/servisom takodje bavi,sa Perom Trifuljeskuom pravio aktivne zvucnike i pojacala,radio ozvucavanje koncerata,radio u Sava Centru,poznavao je (druzio se) je nase legende Mirka Voznjaka,Boru Omegu,Borjana Kostica zvucnici Red,Enca Kesica-imao prvi privatni studio kod nas...) :)

Ako neko ima neko pitanje za Nebojšu, neka mi pošalje poruku ili napiše ovde. 

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, ScepanBG said:

Nije do mene i ja sam bio za to da se test održi u AV Impulsu. I plus kod Pavla i Nenada. I da napravim lep prilog o tome. 

Znam Scepo, malo se šalim, a svakako se nije odnosilo na tebe. Nije bitno gde se test (poređenje) odigrava, bitno je da to bude ''neutralan teren'' i to kažem pre svega zbog Pakine tvrdnje u emisiji da po njemu dobro pojačalo ne bira druge komponente, niti žanr muzike... Naravno, ne odnosi se ni na NN jer on čovek ima kupljeno pojačalo i ne bavi se prodajom pojačala pa nema po prirodi stvari nikakav interes prilikom testiranja.

Link to comment
Share on other sites

Odlicne emisije i vjerujem i da ce ostale biti interesantne.Ponesto se i nauci, tj. nesto se i zna a nesto novo uvijek .Poneki savjet,e sad hocemo li ga primijeniti to je druga stvar,zavisi od nas samih.Napijalo,Sinisa,Igor,Lukic, onda onaj Sekulic mi je ok.Zoran BG, Milos Kutlarovic,ali svi su bili ok.Neko vise , neko manje interesantan.Zavisi i od govora koji je kod Napijala kao kod spikera , glasno, jasno, razumljiva prica,kultura, harizma sve igra koliko ce nam se cija prica dopasti.Scepane gorski care samo nastavi!

Link to comment
Share on other sites

Šćepo, ko god da je bio od gostiju nešto smo novo čuli, što je samo po sebi plus.

Neki su bili rečitiji, neki manje, ali to ne menja gore pomenutu činjenicu.

Još par etabliranih kad bi mogao da ubediš, praktično bi uspeo da zaokružiš celinu, da se kaže da su bukvalno svi koji imaju šta da kažu bili tvoji gosti.

Odlično si utabao put, samo napred!

Link to comment
Share on other sites

Jedino ostaje da se javim kad neka emisija nije dobra, tj. kad je gost naporan. A pošto je dosad više nego zanimljivo - samo napred !

Posebno bih od gostiju u zadnje vreme izdvojio g.Napijala, njega bih mogao da slušam svaki dan po 1 sat ...

g.Petar Antonović me je isto oduševio, iako pcuje pomalo :)

Šćepo, udeni negde onog drugara što je ljubomoran, vidiš da mu se ništa ne svidja ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...