Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

1 sat ranije, jagermaister said:

Gost je odgovorio na sva pitanja 

Мени конкретно није а поставио сам баш конкретно питање,  тј. није навео тип кондезатора. Мада Ја сам небитан тако да.............................

Link to comment
Share on other sites

Mene naprimer zanima ... Kakvo on ima mišljenje po pitanju modifikacije i premotavanja Dynaudio visokotonaca sa bakarnom žicom ... Čuo sam da je nakon njegovog servisa, a usled nemanja originalne aluminijumske žice kvadratnog preseka tokom devedesetih , modifikovanim premotavanjem kalema na špulni napravio mnogo rafiniraniji zvuk. Nisam imao prilike da čujem taj driver, ali čoveka koji mi je to rekao naglašavajući Sinišinu ekspertnost i znanje, izuzetno cenim i poštujem takođe respektujući tvrdnje za slušne utiske koje iznosi.
Znači pitanje je njegov komentar na aluminijumske namotaje, njihovu prednost i mane iz njegovog ugla i iskustva. Hvala!

Ja sam pre 7-8g bio “srecni” kupac takvih kutija. Ne bih komentarisao. Ali to vise na racun prodavca koji mi nije rekao nego na racun gdin-a Rankova.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, No1Livz4Ever said:

Ja sam pre 7-8g bio “srecni” kupac takvih kutija. Ne bih komentarisao. Ali to vise na racun prodavca koji mi nije rekao nego na racun gdin-a Rankova.

Mislim da se u slučaju sa kojim sam ja upoznat, radi o nekoj diy opciji u kojoj je korišćen Dynaudio visokotonac. Nakon servisa je urađeno prilgođenje skretnice, koje je izvuklo maksimum iz te modifikacije.

Verujem, da je urađeno prilagođenje skretnice u vašim kutijama za tako prerađen visokotonac, da bi kvalitet Sinišinog rada došao više do izražaja.

Govorim napamet, narvno u vašem slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se u slučaju sa kojim sam ja upoznat, radi o nekoj diy opciji u kojoj je korišćen Dynaudio visokotonac. Nakon servisa je urađeno prilgođenje skretnice, koje je izvuklo maksimum iz te modifikacije.
Verujem, da je urađeno prilagođenje skretnice u vašim kutijama za tako prerađen visokotonac, da bi kvalitet Sinišinog rada došao više do izražaja.
Govorim napamet, narvno u vašem slučaju.

Da da, sve ok, uopste ne mislim da omalovazim to sto je Sinisa radio, ili radi. Nisam imao prilike da uporedim te kutije sa originalnim pa ne mogu da kazem da li je bolje ili gore.
Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, alI_Zée said:

Мени конкретно није а поставио сам баш конкретно питање,  тј. није навео тип кондезатора. Мада Ја сам небитан тако да.............................

Pregledaj od 1:14:35

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, damic said:

Pregledaj od 1:14:35

Поглед'о сам и потпуно сам у праву, навео је произвођаче али не и типове а тога има онолико.

Мада Ја сам небитан тако да....................

Link to comment
Share on other sites

Scepo svaka cast za emisije jos jednom i za gosta sve najbolje.

Ja sam inace iz Jagodine bivseg Svetozareva, ajde molim te posalji slike tog kabla 1.5m2 iz Fabrike Kablova koje si dobio.

Inace sam radio u fabrici 10 godina ,koja je nazalost pred zatvaranjem, kao nesto rade i muce se, ali tesko.

Da li je to AK kabl onaj crveno crni, i ako ima neka oznaka ti je prosledi. A ja cu sutra da zovnem ove moje sto su ostali da vidim ima li toga jos po magacinima. Moze da se prebaci u maloprodaju pa da se organizuje kupovina ako nekome treba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...