Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

6 sati ranije, D Agostino said:

 

Gost je cuveni Djoka ali voditelj ne zna da  postavi pitanja.Slusao sam njegova pojacala kod Duska Dragojevica pravljeni specijalno za tri para Qudova.Ni reci o tom vremenu i saradnji za Duskom.

Da li si ti uopste gledao emisiju.Na 8 minuta i 40 sekundi sam pitao Gospodina Kenjala za Dusana Dragovica.Ovako mi izgleda da ti je ocigledna namera bila da me ocrnis,a mislim i da znam zasto.

Link to comment
Share on other sites

Šćepo...sto bi rekao jedan moj poznanik crnogorac : "Ne šjekiraj".Ne gubi energiju na glupisti,Već samo nastavi kao sto je prva da bude i druga i još koja godina.Pridruzujem se se čestitkama i podršci.Veliku stvar radiš za naš audio svet.Konačno da se pobedi loša strana našeg mentaliteta koja se srpski zove zavist i da se našim uspešnima da podrška,i da se afirmišu novi kreativni ljudi,tako doživljavam emisiju.

P.S.U ovoj godini da vidimo i Karana i Soltanus,verujem da bi bilo zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Izneo si neistinu, na koju ti je ukazao i sam voditelj.

Umesto da se fino izviniš, previd, dešava se, ti jok, teraš i dalje.

Onda se posle par postova izviniš na jedvite jade, ali tražiš reciprocitet, da i tebe udostoje objašnjenja, a već ti je odgovoreno u startu.

E zato izraz takav.

Da si fino i argumentovano izrazio neslaganje sa konceptom vođenja emislije, siguran sam da se ne bi ovako ni pisalo.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, D Agostino said:

U redu toliko postova gde se clanovi u istinu pljuju i nista.Zavrsavam i necu vise komentarisati nista na forumu.Pogresno sam izneo jedan detalj i to shvaceno ...ali dobro  neka bude po vasem.

Naljutio se pop na selo, pa odsek'o sebi patku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...