Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Sjajne emisije !  Svaka cast, odgledao sam skoro sve na youtube.u

Od gostiju bih voleo da cujem Milan Karana i druge nase konstruktore i ljude koji znaju i imaju sta da kazu.

Cuo sam od drugara koji se bavi produkcijom klupske muzike da Vlado Georgiev ima sjajan sistem sa ATC velikim aktivnim monitorskim zvucnicima i da jako pazi na zvuk... ne znam da li je ovo tacno ali mozda bi vredelo istraziti.  Licno ne slusam njegovu muziku ali uvek mi je interesantno da cujem sta imaju da kazu profecionalci iz domena muzike i produkcije na temu hi fija.

Pozdrav, Nikola

Link to comment
Share on other sites

Krca44 hvala puno!!! :thumbsup2 :)  Imam u vidu da pozovem Vladu Georgieva,nekoliko gostiju ga je preporucilo.Milan Karan je takodje u planu.

Uskoro ce se emisija prebaciti u znatno veci studio gde ce biti i bolje kamere i vece mogucnosti,tako da cu biti u mogucnosti da zovem i vise gostiju u jednu emisiju.

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, Krca44 said:

Cuo sam od drugara koji se bavi produkcijom klupske muzike da Vlado Georgiev ima sjajan sistem sa ATC velikim aktivnim monitorskim zvucnicima i da jako pazi na zvuk... ne znam da li je ovo tacno ali mozda bi vredelo istraziti. 

Spletom okolnosti znam Vladu i bio sam kod njega u studiu u vise navrata (do duse pre par godina). Studio mu je bio TOTL sto se opreme i ozvucenja tice u svakom smislu. Tako da Scepo ako mozes da ga imas kao gosta bilo bi cool :wink:

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, ScepanBG said:

Krca44 hvala puno!!! :thumbsup2 :)  Imam u vidu da pozovem Vladu Georgieva,nekoliko gostiju ga je preporucilo.Milan Karan je takodje u planu.

Uskoro ce se emisija prebaciti u znatno veci studio gde ce biti i bolje kamere i vece mogucnosti,tako da cu biti u mogucnosti da zovem i vise gostiju u jednu emisiju.

Scepo, ne znam kako uspevas, ali ovo je vec veliki uspeh, svaka cast na entuzijazmu!!

Btw, odlicna emisija sa Kostom iz Korata, samo nastavi tako!! :)

Odlicna ideja za Vladu Georgieva, njegovi albumi dosta odskacu od velike vecine domace produkcije.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, ScepanBG said:

Krca44 hvala puno!!! :thumbsup2 :)  Imam u vidu da pozovem Vladu Georgieva,nekoliko gostiju ga je preporucilo.Milan Karan je takodje u planu.

Uskoro ce se emisija prebaciti u znatno veci studio gde ce biti i bolje kamere i vece mogucnosti,tako da cu biti u mogucnosti da zovem i vise gostiju u jednu emisiju.

Još jedan glas za mog starog komšiju Vlada ;) 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam, zapravo odslusao polovinu snimljenih emisija i podrzavam pravac u kom se sve to krece.

Svaka cast za obavljeno, emisija ima i jednu dimenziju svedocanstva kroz iskazano i nosi svoju odgovornost.

Mada, bilo je jako zanimljivih gostiju, od mnogih sam ocekivao vise i mali broj ih je zaista originalan u svom radu, a to ce ko zeli da cuje prepoznati, pa kazem jos jednom - ostaje zanimljivo kao podsetnik i zabelezeno kao svedocanstvo.

Predlog, koncept emisije moze da zadrzi predstavljanje gosta kao licnosti i njegovog licnog gledista na HiFi ili bilo kog pojedinacnog aspekta iz profesionalnog domena gosta koji je zanimljiv za sire shvatanje HiFi ja, a ne i predstavljanje i reklamiranje svojih proizvoda i usluga jer to vec spada u ekonomsko propagandne poruke koje treba naplatiti i oznaciti oznakom koju gledalac moze jasno videti.

Link to comment
Share on other sites

Ab hvala puno! :thumbsup2:) Kod nekih gostiju gledam da spojim da predstave ono sto prave i da kazu svoje misljenje generalno o hifi-ju,prosto mi ne ide jedno bez drugog.Ono sto mi je najvaznije je to da svi koji gledaju emisiju dobiju korisne informacije,savete,da cuju nesto korisno i saznanja kroz iskustvo gosta.To je cilj emisije.Inace ni jedna emisija se ne naplacuje,sto znaci da svaki gost ucestvuje potpuno besplatno u emisiji i ne mora nista da plati.Tako funkcionisu sve emisije na Radio 2M u bilo kojoj sferi.Takodje i ja sve emisije radim bez apsolutno ikakve naknade,znaci ne dobijam za moj rad bukvalno ni jedan jedini dinar.Ovo je moj cist entuzijazam i zelja da se ljudi u Srbiji dobro upute u hifi putem saveta nasih hifi strucnjaka.

Link to comment
Share on other sites

Sledeći gost u emisiji će biti Miša Lukić,serviser audio video komponenti(Vlasnik Audio-Video servisa Imperijal koji postoji od 1995 godine,Železnik,Beograd) :) Moguće je da će emisija biti danas u popodnevnim satima,napisaću još tačno.Ako ne bude danas,onda će biti sutra od 17:00 do 18:30 časova :) 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam emisiju sa Misom Lukicem cim se pojavila. Zimus mi je radio Nakamichi BX2, digao ga iz mrtvih, zaista sjajan lik.

Ono sto bih voleo jeste da emisije duze traju. sa mnogim gostima sam imao utisak da bi moglo da se prica i dva sata...  ali i ovako je sjajno.

Za to sto radis besplatno , iz entuzijazma, svaka cast.  Retka pojava u danasnje vreme.

Pozdrav, Krca

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...