Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

1 sat ranije, boki68 said:

A gde je link? Evo ga ponedeljak.

Nije do mene,jer ne postavljam ja snimak.Cekam da covek sa Radija koji postavlja snimak na YouTube postavi snimak emisije.Na radiju su mi u petak rekli da ce biti postavljen za dan-dva.Ako je neko nestrpljiv da cuje snimak veruj mi da smo to gost emisije Gox co i ja.Nebrojeno puta na dan proveravam na You tube-u da li je snimak postavljen i jedva cekam da se postavi snimak da postavim ovde link :) 

Link to comment
Share on other sites

Ahaha Scepane, ovaj put sam se osećao kao Rene iz Alo Alo, kada uz pomoć skrivene motorole pokušava da čuje signal iz Centrale... Allo Allo... this is Nighthawk... over... Snimak emisije ima određene smetnje, zujanje, brujanje (nadam se da nisu Nemci uzrok, mislim, možda je u pitanju nemački mikrofon :D) ili pak, nešto nije u redu sa mojim slušalicama.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, AlexBgd said:

Ahaha Scepane, ovaj put sam se osećao kao Rene iz Alo Alo, kada uz pomoć skrivene motorole pokušava da čuje signal iz Centrale... Allo Allo... this is Nighthawk... over... Snimak emisije ima određene smetnje, zujanje, brujanje (nadam se da nisu Nemci uzrok, mislim, možda je u pitanju nemački mikrofon :D) ili pak, nešto nije u redu sa mojim slušalicama.

Jeste,takav je snimak.Ali to je danas otklonjeno,tako da u petak ocekujem da sve bude kako je i bilo u prvih 12 emisija :)

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2017 at 17:19, solaja said:

U emisiji sam najavio push pull pojacavac sa EL84. Kao sto sam i rekao tako sam i uradio. Nekoliko slika. 

 

viber image1.jpeg

 

 

 

 

Mogu li kakvi tehnički detalji?

Kakvo je napajanje, ožičenje, transformatori, vezni kondenzatori i slično?

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, ScepanBG said:

Gvlada hvala na snimcima,cela emisija je trajala 91 minut.Imali smo jedan prekid iz tehnickih razloga,tako da cekam da se postavi ceo snimak u trajanju od 91 minut.

Видео линкове па додао овде. Ако има нестрпљивих могу после да допуне градиво.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...