Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

14 minuta ranije, Vlajo said:

Ko je gost sutra ?

Jedna molba, turi neku sliku kao avatar, osećam se kao da se dopisujem sa čovekom iz senke :)

Vlajo da si ziv i zdrav!!! Kad budes dolazio u Beograd,javi se obavezno da se vidimo :cheers   Zbog razloga tehnicke prirode,sutra nece biti emitovana nova emisija.Gost i ja smo se pripremili,nadam se da ce do petka(28.04.2017) biti sve ok i da ce emisija biti emitovana.Mozda ce doci i do promene termina emisije(od 14:00 do 15:00 casova ) . Vise informacija imacu u ponedeljak.Sledeci gost u emisiji ce biti nas konstruktor Goran Vidic ( Acoustic Invader ),na forumu poznat kao Gidjga :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2017 at 11:50, Тодор НС said:

Odlično.

Citat iz emisije: "Dobar zvuk je stanje uma a ne stanje novčanika."  (1:21:59)

sve je sa tim rekao i razotkrio razne mitove o nekim proizvodjacima....znao sam za bryston..za jbl4312 da su fenomenalni...i prepoznao se u toj filozofiji da kazem..jos vise konstruktora i servisera bice od velike koristi i iz njihovog izlaganja nocemo da na uredjaje gledamo na drugi nacin ..bez neke mitomanije, a mi crnogorci i srbi smo skloni mitovima......prvo u hi-fi-ju sto mi je bila lekcija a i vecini vjerujem da je soba najpresudnija i da treba da ima skoro jednake reflektujuce i absorbujuce povrsine, ako je moguce simulirat, korigovati sa menje coskova itd.Sam sam se uvjerio i mnogi da je moj sistem od NAD 3240,WARFEDALE 6R I YAMAHA CD820 u mojoj tadasnjoj sobi od 20 kvm bolje svirao nego u slicnim sobama 5 puta skuplji zvucnici i pojacala.....ei nis zvucnici sa basom od 30 cm bez gumenog vjesanja bolje sviraju od svih ti slicnih gabarita jedinica,  ekonomske klase pioneer, sony, jvc,kenwood i slicni, ali jbg mi volimo naljepnice.Imao sam jamo mislim iz neke studio verzije tropojasna zakosena kutija sa basom od 25 cm,smece nevidjeno...jvc neopevano smece pioneer cs7xx i to sam slusao na ozbiljnim uredjajima smece......dako neko vec ovdje otvori oci i usi sa te tacke i ova emisija ide i Scepanu svaka cast.Mnogo se daje para bre za nesto sto ne vrijedi, jeli korisno, a i pitanje dali uopste cujemo.Mi kao slusaoci treba da idemo kod otorinolaringologa da nas malo pogleda pa da slusamo a tek, onda da kupujemo uredjaje koji su kvalitetom sve gori....  ljudi daju 10-ne hiljada eura za nesto sto bi moglo par hiljada da odradi isto ili bolje,,,nije to problem vec...sto uce mlade generacije da sto vise ulazu u tehniku, a ovaj ne razlikuje zvuk sa ploce i cd-a, ili slusa neko smece od muzike u 15 kvadrata....i tako u nedogled...SCEPANE BRAVO !!!

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Bato - hi - fi said:

a snimak za nas iz inozemstva?

Čitaš li ti šta se piše u temi?

On 4/20/2017 at 22:55, ScepanBG said:

   Zbog razloga tehnicke prirode,sutra nece biti emitovana nova emisija.Gost i ja smo se pripremili,nadam se da ce do petka(28.04.2017) biti sve ok i da ce emisija biti emitovana.

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce 5.maja biti emitovana emisija.Trenutno moze da se emituje iskljucivo audio,bez video prenosa.Nisam hteo da radim emisiju samo u audio prenosu,jer smatram da to ne bi bilo fer prema novim gostima u emisiji.Do petka bi kako mi je receno trebalo da bude sve u redu u smislu da ce moci da bude video prenos.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, ScepanBG said:

Ima :) Za sad još nije uspostavljen video prenos,može samo audio.Najverovatnije će u petak(12.05.2017) biti emisija,ako se i do tad ne uspostavi video prenos onda će biti u audio prenosu.

Tehnički problemi, biće rešeno, ubrzo, nadamo se :)

Bitno je da se radi ... 

Išla je danas emisija sa SineVoice ako se ne varam (repriza) !?

Link to comment
Share on other sites

Juce me na Audioberzi oko 10 ljudi pitalo sta se desava sa emisijom,mnogi su me zvali telefon da pitaju.Hvala svima puno!!! Da ste zivi I zdravi!!! :thumbsup2 :cheers  U petak 12.05.2017 od 13:30 do 15:00 casova gost u emisiji Ne moze to bez kabla bice clan foruma Goran Glavonjic(audiofil I serviser hifi komponenti),na forumu poznat kao Gox co. :thumbsup2 Emisija ce biti emitovana u Audio prenosu I ici ce od sad svaki drugi petak u terminu od 13:30. do 15:00.Cim se steknu uslovi za video prenos,obavesticu vas :)

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2017 at 10:35 PM, Vlajo said:

Još Zoki FTA i Dejan Impuls pa da idemo na letnji odmor :)

A ne,ne,ne .... "Ne moze to TEK TAKO bez kabla" ...Scepa ostao duzan ukupno cetiri emisije, daklem ....nema odmora dok ne cujemo/ne vidimo jos cetiri emisije  :lol::D! (moze i dve emisije nedeljno):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...