Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

On 2/25/2017 at 12:14, Nutcracker said:

Čestitke za emisiju .

Sada me je malo manje sramota što sam roditeljima kukao za "muziku" .

Imam WAF (wife acceptance factor) pitanje za buduće goste emisije :

Gde stoji 200 kolekcionarskih komponenti ?

Treba imati veliki stan ili kucu za toliko komponenti.Ili posebnu vecu prostoriju.

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2017 at 14:57, Level3 said:

Sve emisije su super i veoma poucne od starih hifi magova. Ima se sta cuti i nauciti.

Jedino sto mi meni smeta, da se skoro u svakoj emisiji dugo posvecuje vremenu iz 80 -90 god. No kapiram, valja se malo caskati i o proslosti. Vredelo bi svakako posvetiti vise vremena danasnjici i sutrasnjici. Samo napred!

Bice govora o novim komponentama.Stare se pominju zbog velike prisutnosti kod nas i mnogi ih imaju u svojim sistemima.

Link to comment
Share on other sites

U petak u emisiji od 17:00 do 18:00 casova (verovatno ce trajati do 18:30)  ce gost biti nas uvazeni clan i moderator foruma Willi Studer (Misa Milosevic), audiofil, marketinski konsultant i urednik u nasem casopisu Hi-Files :) Podelice svoje bogato iskustvo o hifi-ju sa nama :thumbsup2 Pricacemo o Radiju,studijskoj tehnici,tjunerima,magnetofonima,trakama,testiranju uredjaja (Willi jako dugo testira uredjaje za Hi-Files pa ce imati dosta o tome da kaze), novim i starim komponentama i o jos mnogo cemu (da ne otkrivam sve) ;)

Slusajte/gledajte nas,bice ponovo jako interesantna emisija :)

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, prophet said:

Mislim da je najboolje da gosti govore o onome o čemu žele i najviše znaju, kao i do sada.

Upravo ce tako i biti :thumbsup2 .

Willi Studer je izuzetan gost i moja preporuka svima je da slusaju emisiju u petak,jer imace zaista sta da cuju.Poznajem Willija godinama i o njemu mogu da kazem sve najbolje :)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, trotter said:

Jeste. Mozemo se nadati da ce osamdesetsedmi gost biti onaj kome gramofon nije najomiljeniji predmet u kuci.

No siki riki Striki.

U narednoj emisiji gostujem ja,da vi pricham kako sam u moju mjesnu zajednicu uveo kablovsku 1987,sa sve MTV-i i Super Chanel.

Pored moje mjesne zajednice jedino je Zmaj Jovina u Beogradu negde u to vreme dobila kejbl tv.

Link to comment
Share on other sites

     Sve sam emisije pogledao i jako su mi se dopale.Ne mogu da kazem koja mi je bila bolja a posebne pohvale za izbor  gostiju.Svaki interesantan i poseban na svoj nacin.Posebno dobra stvar je sto si ti Scepo iz Hi Fi sveta pa se razumes u materiju i znas u kom smeru da vodis razgovor,sta da pitas gosta i to sto ih pustas da pricaju,mislim, ne upadas im u rec.Sto se tice vremena trajanja emisije ,po meni je 1 h malo za ljude sa tolikim iskustvom i bas se radujem kad probijete termin :) .

     Sa nestrpljenjem cekam novu.Samo napred !

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Peter said:

     Sve sam emisije pogledao i jako su mi se dopale.Ne mogu da kazem koja mi je bila bolja a posebne pohvale za izbor  gostiju.Svaki interesantan i poseban na svoj nacin.Posebno dobra stvar je sto si ti Scepo iz Hi Fi sveta pa se razumes u materiju i znas u kom smeru da vodis razgovor,sta da pitas gosta i to sto ih pustas da pricaju,mislim, ne upadas im u rec.Sto se tice vremena trajanja emisije ,po meni je 1 h malo za ljude sa tolikim iskustvom i bas se radujem kad probijete termin :) .

     Sa nestrpljenjem cekam novu.Samo napred !

Hvala ti puno!!! Ziv bio!!! :thumbsup2 :cheers Trudim se da dovodim u emisiju goste koji zaista mogu puno toga kvalitetnog da kazu.S obzirom da sam dugo u Hifi-ju i da poznajem licno puno ljudi iz tog sveta,vec sam kontaktirao mnoge ljude koje znam da dodju u emisiju.Svaki gost ce biti kvalitetno poseban na svoj nacin :)

Link to comment
Share on other sites

Emisija veoma dobra, nisam ljubitelj magnetofona, a ni radija, ali volim da čujem nešto novo. Milan na momente preozbiljan, meni najzanimljiviji deo o proizvodnji uredjaja u Kini, to mi je bilo donekle poznato, ali ovo je baš lepo objašnjeno. Drago mi je da ima ljudi od struke i znanja koji stavljaju cd ispred gramofona :thumbsup2

Šćepo, sve najbolje - odlična je emisija.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna uspešna emisija, koja je postaje polako sve bolja. Moram da naglasim da mi je krajnje interesantno da slušam ovakve goste, kao prvo, odmerene i elokventne, da ne kažem mudre, zvuči malo guruovski, matoro, a tek posle sa velikim znanjem i neprocenjivim iskustvom.

Da li je čista digitalija u hifi-u neminovnost? Da li je moguća reanimacija analognog zvuka? Da li mlađi audiofili imaju pogrešno podešeno uho? Šta je referentni zvuk? I na kraju, da li postoji audiofilski "Sveti Gral"? Neka su od pitanja koja će se večito provlačiti kroz hifi teme, a kako će na kraju izledati, kako Willi Studer reče, stvoreno čudovište, digitalno-analogni Frankeštajn, niko ne zna.

Pozdrav za ScepanBg i Willi Studer!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...