Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

15 minuta ranije, vladastevic said:

Bila bi steta da sa takvim gostom emisija ne traje duže!!!

Slazem se apsolutno.Vec smo zbog nekih stvari morali da pomerimo pocetak emisije sa 17:00 na 18:00.Vrlo moguce da ce trajati do 19:30.U svakom slucaju ZoranBG je takav gost,da ce sigurno biti bar jos jednom gost u emisiji.

Link to comment
Share on other sites

Eve dizjavim i ja nesh to za internet - samo da zovnem internet.

Jako lepa emisija sa Zokijem.Primer pravog audiofila i zaljubljenika u uredjaje.

Pozdrav za tebe Sceps,kao idejnog tvorca emisije i za Zokija.

Nazalost nisam ispratio sve emisije do kraja,pa ne znam imali pitanja slusalaca uzivo ili putem sms poruka,interneta ako se zovne i sl.

Ako nema,poshto se zna ko ce biti gost,mozda ne bi bilo lose da to uvedesh.

Iskreno,proshla emisaja sa Tomom mi se nije dopala,voleo bi vishe gostiju kao shto je Zoki.

P.S. Sceps,ocel biti kakog gosta da pricha o "modernijim" izvorima.

Link to comment
Share on other sites

Najbolja emisija do sad, i prvi put da neko kaze da ima uredjaja koji su losi , cak katastrofalno losi i da ih navede sa potpunim oznakama. Prethodna trojica gostiju to nisu rekla jer bi verovatno time ugrozili svoje prihode ili sta vec. Svaka cast Scepo i Zoran BG !

 

Btw ZoranBG je to radio i dok je pisao testove za HiFiles, tako da me nije iznenadio. Veoma retka pojava u hifi novinarstvu. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, vladovid said:

Najbolja emisija do sad, i prvi put da neko kaze da ima uredjaja koji su losi , cak katastrofalno losi i da ih navede sa potpunim oznakama. Prethodna trojica gostiju to nisu rekla jer bi verovatno time ugrozili svoje prihode ili sta vec. Svaka cast Scepo i Zoran BG !

 

Btw ZoranBG je to radio i dok je pisao testove za HiFiles, tako da me nije iznenadio. Veoma retka pojava u hifi novinarstvu. 

Hvala ti puno!!! :cheers :thumbsup2 Nismo stigli juce sve koji su Zorana razocarali da pomenemo.Ali svakako da hocemo kad Zoran opet bude bio gost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...