Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

14 sati ranije, stoN_Cold said:

Шћепо одлична емисија, Чича уништи енглезе само тако. Е нека си нам/им рек'о.

Хвала за Хитачи и Техникс.  :thumbsup2

Drago mi je da ti se svidela emisija!!! :thumbsup2 Toma je zaista prava legenda.

Link to comment
Share on other sites

Toma legenda 25-30g ga znam,nikad nikakav problem u saradnji,dosad uvek i preko ocekivanog s moje strane(kuc- kuc da ne urecem).Scepa nista manje legenda!,keep on good work,lepo je da se cuju sto razlicitija misljenja i preferencije pa nek svako bira prema sebi.Culi smo dosad obozavatelja engleza,sad Usa...cekamo ''japanca i nemca'',vinilasi zasad u vecini.Bilo bi lepo svakog gosta pitati za licne preferencije tipa ploca ili CD,lampe ili tranzistori... 

Cheers! :cheers 

Link to comment
Share on other sites

Šćepo, uživao sam gledajući ove dve emisije, želim ti da potraju što duže :cheers

Jedan predlog - da li može da se stave predlozi na glasanje koje bi goste želeli da vidimo i čujemo ? Mislim da bi tebi možda olakšalo donekle, a nije loše čuti i vox populi :)

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, sondek said:

Toma legenda 25-30g ga znam,nikad nikakav problem u saradnji,dosad uvek i preko ocekivanog s moje strane(kuc- kuc da ne urecem).Scepa nista manje legenda!,keep on good work,lepo je da se cuju sto razlicitija misljenja i preferencije pa nek svako bira prema sebi.Culi smo dosad obozavatelja engleza,sad Usa...cekamo ''japanca i nemca'',vinilasi zasad u vecini.Bilo bi lepo svakog gosta pitati za licne preferencije tipa ploca ili CD,lampe ili tranzistori... 

Cheers! :cheers 

Hvala puno Sondek :thumbsup2 :cheers Ziv bio :cheers Slazem se za pitanja.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Vlajo said:

Šćepo, uživao sam gledajući ove dve emisije, želim ti da potraju što duže :cheers

Jedan predlog - da li može da se stave predlozi na glasanje koje bi goste želeli da vidimo i čujemo ? Mislim da bi tebi možda olakšalo donekle, a nije loše čuti i vox populi :)

Hvala puno Vlajo :thumbsup2 :cheers Ziv bio :cheers  Moze glasanje,razmisljao sam o tome.Mozda bi bilo najbolje putem privatnih poruka(bar za pocetak) da svako da svoj predlog( pisite mi).

Link to comment
Share on other sites

Ja predlažem da uvedeš i ''special edition'' emisiju u kojoj bi se odigravao davno zaboravljeni i od realiti show emisija potisnuti format tzv. ''TV duel''. Na taj način bi emisija dobila na dinamici. 

Moji konkretni predlozi za TV duel su sledeći:

1. @Destimulacija vs @suca77

2. @stoN_Cold vs @Milosav Grozni

3. @sondek vs @patason

4. @gvlada vs @Accuphase

Ovo bi bilo samo za početak...grantovano bi gledanost poprimila neslućene razmere :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

1. Nemoj samo mene uz Stona... poduzi je spisak koji bi ga voleli 

2. Ja sam o malom mahacu rekao sta sam imao, a emisija treba da priblizi HI FI ljudima a ne da pravi rijaliti.

3. Mislim al zaista, da ima mnogo znacajnijih ljudi koji popravljaju, sredjuju sprave, zvucnike... ( Misa Lukic, Gox, Sinisa Rankov, Nesa Napijalo, Impuls....), jes da nemaju 12376 ( od toga 10134 dve reci +mahanje) postova, a ostalo navlacenje kod sebe na servis. Iskreno verujem da imaju sta da kazu a ne dovode do razdora i prezagusenju foruma pro et contra.

4.Aleksandre i nije neki fazon. 

Scepane samo guraj, sa uzivanjem gledam . Svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...