Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Šćepo jako lepo moderiraš. Imaš dobre goste i sa užitkom sam odgledao obe emisije. Pozdravio bih ovom prilikom Kikija. Prepoznao sam na fotografijama dosta dobrih uređaja koje sam imao priliku da čujem kod njega. Sve najbolje tvojim gostima i tebi kao i podrška da istraješ u tome što radiš.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, prophet said:

Šćepo jako lepo moderiraš. Imaš dobre goste i sa užitkom sam odgledao obe emisije. Pozdravio bih ovom prilikom Kikija. Prepoznao sam na fotografijama dosta dobrih uređaja koje sam imao priliku da čujem kod njega. Sve najbolje tvojim gostima i tebi kao i podrška da istraješ u tome što radiš.

Hvala ti puno!!! :thumbsup2 :cheers    Za sledecu emisiju imam u opticaju nekoliko izuzetnih gostiju,a moram da izaberem jednog.Napisao sam na papir sve ljude za koje provereno znam da imaju puno toga dobrog i zanimljivog da kazu,tako da se nadam da cu u svakoj emisiji odrzati najvisi nivo.O Kikiju sam uvek ovde pisao da je legenda(neverovatno veliko iskustvo u hifi-ju) i jako mi drago sto mi je bio gost u emisiji,mislim da je on covek koji je imao/ima (promenio) najvise uredjaja u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Bravo Scepo.Krajnje interesantno za nas koji smo duze u hifi i vrlo edukativno za mlad svet.Interesantan gost,sa velikim iskustvom koje nesebicno deli i odlicnim ukusom za hifi,gramofone narocito.

Hvala ti puno!!! :thumbsup2:cheers Kad smo pomenuli gramofone,jako mi je drago zbog tebe sto smo pricali i o Linn Sondek-u jednoj od ikona Engleskog hifi-ja :cheers Jeste bilo edukativno,a i jedan od ciljeva emisije i jeste edukacija o hifi-ju za mlade,pocetnike i nas starije da uvek cujemo nesto zanimljivo i korisno.

Link to comment
Share on other sites

I svi ostali pominjani gramofoni su izvanredni.Thorens /grace/supex1000(nemaš pojma koliko se tesko odvajam od supex-a iako sam već kupio najbolji linn-supex) ,Pink ,Kuzma,Roxsan,Tehniks..ali najviše od svega mi se svideo poziv na povratak druženju sa spravom pod miškom.Internet i forum koliko god da su dobri,ponekad su i otuđenje.Barem u lokalu bi trebalo da se ova poznanstva unaprede druzenjem i razmenom sprava uzivo,jer ipak je jedino direktna uporedba dve sprave pravo i objektivno iskustvo.Ja sam preko foruma sreo uživo dosta ljudi,pa gledam samo pozitivne strane.Savet za slusanje muzike uzivo na koncertu i jurenje za tim zvukom je takođe prava stvar koju valja zapamtiti,meni je pomalo zabrinjavajuće sto mnogi audiofili retko odlaze na koncert i reperi su im u hifiju umesto "živ zvuk".

Strast koju smo mi sa nekim duzim stažom u hifi imali ( i imamo i danas), neki vrlo komplikovan način da se dođe do ploče,karte za koncert,a da ne govorim sprave valja preneti "novim klincima",jer i onu štekaju lovu sa strane kao nekad mi.Ja sam recimo pola ploča kao klinac zaradio autostopom do fakulteta.

Vozi Sćepo dalje,možeš ti i 2km u rikverc zatvorenih očiju tim putem!

Link to comment
Share on other sites

U petak 10.februara od 17:00 do 18:00 casova gost u emisiji ce biti Tomislav Pavlovic,svima nama poznat kao legendarni Toma iz Krusevca ( D.I.Y. Speakers shop ).Na KP poznat kao Majstor. :) Ocekujte izuzetno kvalitetnu emisiju,koja ce verovatno trajati i duze od sat vremena ;) Evo i linka za Radio 2M.

https://milanmilenkovic.com/

Link to comment
Share on other sites

Napokon.

Bravo i svaka čast za entuzijazam i neka je srećan početak emitovanja, podrška i od mene. Odgledao sam obe emisije i mogu reći da su sagovornici krajnje zanimljivi i da se slušaju u dahu. 

P.S. Mala kritika, morao sam, jače je od mene, ne zameri, al' uvodna špica je za bešenje :(

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, AlexBgd said:

Napokon.

Bravo i svaka čast za entuzijazam i neka je srećan početak emitovanja, podrška i od mene. Odgledao sam obe emisije i mogu reći da su sagovornici krajnje zanimljivi i da se slušaju u dahu. 

P.S. Mala kritika, morao sam, jače je od mene, ne zameri, al' uvodna špica je za bešenje :(

Hvala ti puno!!! :)  :thumbsup2   Spica je bila drugacija ( muzicka podloga je bila drugacija ),ali je moralo da dodje do promene iz opravdanih razloga.Moguce da cu sledece nedelje napraviti novu spicu.

Inace Tomislav ce biti izuzetan sagovornik,ja ga licno znam skoro 30 godina.On je redovni ucesnik svih nasih Audioberzi jos od berze u SKC-u koja je bila krajem osamdesetih i devedesetih.Ucestvovao je i u Hayat-u jedne godine kao izlagac na sajmu Hifi-ja.Promenio je da se tako izrazim brdo komponenti,pritom je izuzetan poznavalac HiFi-ja.Nadam se da ce svi uzivati u emisiji :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz Amsterdama sa ISE sajma. Juče samo gledao demonstraciju kalibrisanja zvučnika i subwoofera putem pametnog telefona za Elac pojačalo... Neverovatno koliko su napredni i koliko pametno razmišljaju. Imaju i liniju ugradnih zvučnika koja izgleda odlično za cene su veoma prihvatljive. Obećavaju puno. 

Link to comment
Share on other sites

On 3.2.2017. at 18:53, ScepanBG said:

Evo snimka emisije :)

. . . .

Odlcna emisija od 03.02.2017. (upravo odgledao/odlsusao).

Kiki me je uspeo vratiti u te 80-te i 90-te godine.

Definitivni highlight emisije po meni je pomen na London, te Tottenham Court Road i s/h audio radnje. Respect!

Nekako u to vreme sam i sam boravio tamo, s tim sto je nama, muzicarima bila "udarna" Denmark Street uilca, prepuna radnji sa muzickim instrumentima. Cak se i onako random, dzemovalo po radnjama kada se okupi kriticna masa + prodavac pod obavezno koji je bio uglavnom odlican svirac. :)

Bravo @ScepanBG ! :cheers

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, traumatolog said:

Odlcna emisija od 03.02.2017. (upravo odgledao/odlsusao).

Kiki me je uspeo vratiti u te 80-te i 90-te godine.

Definitivni highlight emisije po meni je pomen na London, te Tottenham Court Road i s/h audio radnje. Respect!

Nekako u to vreme sam i sam boravio tamo, s tim sto je nama, muzicarima bila "udarna" Denmark Street uilca, prepuna radnji sa muzickim instrumentima. Cak se i onako random, dzemovalo po radnjama kada se okupi kriticna masa + prodavac pod obavezno koji je bio uglavnom odlican svirac. :)

Bravo @ScepanBG ! :cheers

Hvala puno!!! :) Drago mi je da ti se svidela emisija! :) :cheers

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, prophet said:

Jeste, obavezno su zvali na svirku posle radnog vremena na Charing Cross-u. Bio sam i kod Tome (Toma&Co) pokoj mu dusi. A tek one radnje sa vinilima iz celog sveta...

Tako je @prophet :thumbsup2

 

Apropo Tome & Co. , . . . kada me vec podsecas . . . . dodjes kod njega . . .  udjes . . . stoje neki koferi od Ludwig bubnjeva . . . . naravno prazni . . .;)

Medjutim, ako si nesto vec narucio . . . . to stize u roku od sat . . . . a ako nisi, a nesto hoces . . . dogovoris sa Tomom . . . uglavnom sledece jutro te ceka, ili u najgorem slucaju do sledece veceri . . . . ehhhhhh . . . . bese to neko dobro doba  . . . .

A da . . . . i tada se ona dvorana u Hammersmith - u nije zvala Apollo, vec . . . . . Odeon

 

@ScepanBG - srry na off-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...