Jump to content


Dynaudio image one


surferlola

Recommended Posts

Neplanirano, prodajem svoje Dynaudio Image 1 zvucnike. Kod mene su nekih 15-ak godina i uopste nisam imao nameru da ih ikad prodam, medjutim, drugar kupio neke bbc monitore, nisu mu se svideli, ali meni jesu, i eto.                       
Vidi se na slikama da nisu savrseno ocuvane, nemaju mrezice, ali sa druge strane, rade perfektno, nikad ni najmanju gresku nisi mogao da cujes, nisu otvarane od kad su u mom vlasnistvu, nisu iznosene iz stana nikad, u stanu se ne pusi. .                     
Posto o njima ne pise mnogo na netu (znam samo da je to cudna kombinacija ne-Dynaudio drajvera nastala u Australiji), prilikom kupovine sam ih uporedjivao sa Tannoy e11, Wharfedale diamond 6r mislim, AR 18bx i AR 18ls. Bolje su naravno bile od ovih pobrojanih. U to vreme imao sam Cyrus 1.                       
Dimenzije v35cm, s17, d24,5.                     
Cena 210 eur, saljem jedino u slucaju uplate avansa, a svi koji zele da ih cuju mogu da dodju.  
Moguca zamena iskljucivo za tablet do pola cene zvucnike ili Pioneer RG 1,   Pioneer SG 9500 i Pioneer CTF 8282, takodje moguca je i kupovina ovih uredjaja.

DSCF0117.JPG

DSCF0033.JPG

DSCF0022.JPG

DSCF0120.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
×
×
  • Create New...