Jump to content


Aery Amp by Paka iz Vrsca


ostoja

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav ekipi, 

 

ko god zeli da cuje Pakine uredjaje, kao i uredjaje od Gorana ( AI ) moze da mi se javi i bude moj gost u Beogradu, uglavnom vikendom.

Neke komponente posedujem, druge donesemo po potrebi, Goranu i Paki svaka cast, vrhunski poznavaoci materije i zasto da to ne kazem, ti uredjaji jesu hi-end. 

Odavno je poznato da je Deagostinijevo pojacalo slabije radilo od Pakinog. Pitajte ljude koji su prisustvovali seriji testova, ja tome nisam prisustvovao, na kraju g-din Gerner za koga svi znaju ( ne poznajem doticnog g-dina) ima ceo njegov sistem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 23.1.2017. at 7:49, zflazar said:

slušao pojačalo i sistemu koji je slikan na oglasima (ona slika/e sa Magneplanarima), delovao zvuk O.K. Nisam darovit da u tuđem sistemu u tuđem ambijentu sudim šta- kako- koliko pomaže/odmaže u celoj zvučnoj prezentaciji ali mogu da vam kažem da nisam ni u jednom trenutku bio uskraćen ni za koji deo muzičke informacije, naprotiv!

Mislim da se konstruktor zove Dejan Palinkaš, da je elektroinženjer iz Vršca i da mu je najveća mana uređajima u domenu marketinga. Još to da ispravi, da ostavi kvalitet, garanciju od 10 godina i normalnu cenu pa da ga bog vidi.

Uvek bi pre kupio nov uređaj sa garancijom i ozbiljnom tehničkom podrškom nego za iste novce polovnjaka sumnjivog porekla i sumnjive istorije popravki i prepravki.

Fer bi bilo uporediti ovo pojačalce sa nekim iz istog cenovnog razreda pa onda doneti sud, zar ne? :)

Uporedjivano je sa mnogim visestruko skupljim, izmedju ostalog, uskoro ce se https://passlabs.com/amplifier/x150.5 naci na oglasima, covek ga menja za ovaj amp. 

Link to comment
Share on other sites

Poz Zflazar, 

Izvor zvuka je modifikovani racunar, CEC CD transport itd..

Zvucnici su rad Nenada Napijala i Ace ribona, to je podni dvosistemac, Geko Boban srebrni zvucnicki i interkonekti, isol-8 je strujni filter, strujni kablovi Geko, FTA Zoki, Paka Vrsac.

Pretpojacala koja koristimo:

Gidjga AI - jfet, Paka - lampas, Solaja - lampas 

Dak koji koristimo: 

AI Gidjga 

Snagas koji koristimo:

Aery amp - Paka Vrsac

 

Slusaonica je moj stan kada imamo vremena da se malo druzimo, uglavnom vikendom, da razmenimo muziku, da popijemo i pojedemo nesto, soba nije akusticki tretirana i sredjena kako treba, jos uvek. Cilj druzenja je takodje i da pomognemo svim onima kao sto sam bio ja, neodlucnima koji lutaju i bacaju pare na nekakve brendirane komponete, loze se na what-hifi recenzije, traze neki veliki zvuk. Da pomognemo nase konstruktore koji imaju potencijala i znanja, cije komponente rade visestruko bolje nego neke brendirane (dosta skuplje), a koji nazalost nemaju veliko trziste. 

 

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, petarst said:

Poz Zflazar, 

Izvor zvuka je modifikovani racunar, CEC CD transport itd..

Zvucnici su rad Nenada Napijala i Ace ribona, to je podni dvosistemac, Geko Boban srebrni zvucnicki i interkonekti, isol-8 je strujni filter, strujni kablovi Geko, FTA Zoki, Paka Vrsac.

Pretpojacala koja koristimo:

Gidjga AI - jfet, Paka - lampas, Solaja - lampas 

Dak koji koristimo: 

AI Gidjga 

Snagas koji koristimo:

Aery amp - Paka Vrsac

 

Slusaonica je moj stan kada imamo vremena da se malo druzimo, uglavnom vikendom, da razmenimo muziku, da popijemo i pojedemo nesto, soba nije akusticki tretirana i sredjena kako treba, jos uvek. Cilj druzenja je takodje i da pomognemo svim onima kao sto sam bio ja, neodlucnima koji lutaju i bacaju pare na nekakve brendirane komponete, loze se na what-hifi recenzije, traze neki veliki zvuk. Da pomognemo nase konstruktore koji imaju potencijala i znanja, cije komponente rade visestruko bolje nego neke brendirane (dosta skuplje), a koji nazalost nemaju veliko trziste. 

 

Svaka cast i samo napred!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...