Jump to content


GamuT fanovi


dragan333

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To nisam probao jedino.Predpostavljam digitalna kontrola i nista posebno,verujem ispod nivoa ostalog.Headamp ganja solidno hd800 sto bas i nije mali zahtev.Dac prolazi kod mog vinil orijentisanog sistema,gde je dosta digitalije ispalo neslusljivo.Nema ostrine ni u poređenju sa mojim numerikom gde 90% upoređenih pokazuju digitalitis.Sa hi rez i dsd fajlovima zvuči impresivno,doduse neki audiofilski snimci koji su meni strani,pa ima i toga.Sve u svemu te novce neocekivano dobro...a jos i moze da se ponese na put.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
24 minuta ranije, dragan333 said:

@den!s…jako lepo se slaze uz Audio Analogue Pucinni!

Na žalost ne stigoh da ih čujem sa Audio Analogue snagašem koji sam imao pre ovih mono blokova. Donizetti je otišao dalje posle lepog dugogodišnjeg druženja, a pređoh na sledeću stepenicu.

I ja mislim da je to kod tebe dobra sinergija. Za Puccini SE kažu da približno/slično zvuči kao Donizetti, i taman je tu da malo „utopli“ GamuTe :cheers

Link to comment
Share on other sites

I ovi mono blokovi su dosta dobro legli Gamutima Phi 3, jer su i oni mos fet tranzistorci kao AA Donizetti. Samo što su detaljniji i sa izbalansiranijim celim opsegom.
Phi 3 imaju detaljnost i transparenciju koja se retko može sresti u toj klasi pa im leže pojačala koja vuku na "toplinu" :-)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...