Jump to content


zflazarov grebatorski analogni DIY sistem


zflazar

Recommended Posts

2 hours ago, patason said:

a ti da imas malo mozga znao bi da sam se ja ukljucio zbog boldovanog,cak i saljivo da nekog ne nacepim ali ne....

tiupicno je da se pojavi sudija koji ne zna gde je supalj da generalizuje,strpa u isti kos i presudi kao bogomdan.

Mda, pročitao sam šta si napisao - šaljiv si kao kancer pankreasa u poodmakloj fazi. 

Apsolutno niste u istom košu - Bujino lamentiranje je jedno, a tvoje kompleksašenje tj. osećaj inferiornosti zbog broja njegovih recki je nešto sasvim drugo :)

Link to comment
Share on other sites

On 15.1.2019. at 17:59, zflazar said:

 

...pa...

...samo deo ludila sa po jednom-dve stege, fuchs-schwanz-om i sličnim zayebancijama :) 

audionirvana.jpg

audionirvana2.jpg

Audio Nirvana 10 ili 12? I šta je to desno sa supertviterom? Zašto nema lepša slika njih? A tvoji?

Pozdrav.

PS. Sad me ovi desno podsetili na one VladaC zvučnike. Kako je to lepo sviralo.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, skrstic said:

Audio Nirvana 10 ili 12? I šta je to desno sa supertviterom? Zašto nema lepša slika njih? A tvoji?

Pozdrav.

PS. Sad me ovi desno podsetili na one VladaC zvučnike. Kako je to lepo sviralo.

Nirvane 12". Davna vremena.

ono desno bio Visaton, slično VladaC-u.

VladaC-ov MkVrdnik je i dalje najbolji dvosistemac koji sam ja u svom životu čuo. Ono nakon Vrdnika kad ga je zaprčkao nešto mi se već nije toliko dopalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

stigli mi novi stalci za zvučnike, ode univer-radost u istoriju, stigli ramovi izvareni od 4x4 kutijastih profila napunjeni granulama deplated uranijuma iz balasta avionskih krila, težine cca 40kg/ramu sa točkovima sa mogućnošću fiksiranja endpoint pozicija. Zvuk? *****. Na starim pozicijama. Mic-po-mic umincao sam ih na novu poziciju.

sad je krajnji rezultat maaalo bolji zvuk nego na univerZijadi, u isto vreme je dobro došlo kao studija za pozicioniranje matičnih kutija koje će ići na navedene stalke.

p.s. ono za uranijum je samo moja pusta želja za MKII stalke.

resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zflazar said:

stigli mi novi stalci za zvučnike, ode univer-radost u istoriju, stigli ramovi izvareni od 4x4 kutijastih profila napunjeni granulama deplated uranijuma iz balasta avionskih krila, težine cca 40kg/ramu sa točkovima sa mogućnošću fiksiranja endpoint pozicija. Zvuk? *****. Na starim pozicijama. Mic-po-mic umincao sam ih na novu poziciju.

sad je krajnji rezultat maaalo bolji zvuk nego na univerZijadi, u isto vreme je dobro došlo kao studija za pozicioniranje matičnih kutija koje će ići na navedene stalke.

p.s. ono za uranijum je samo moja pusta želja za MKII stalke.

resized.jpg

Jel bolje svira sa saksijama ili bezzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Pitanje. Odabrana sirina stalkova moz' bit iz dva razloga:

1) Davao si dimenzije kutija po secanju a zenche nije bila kutji da potvrdi.

2) Planiras prelazak na Tannoy Westminster.

:D

NB: Zvujke opet chuche na neke uniVerke kaludjerke, i dalje imas vibraphon.

Link to comment
Share on other sites

stalci su po tlocrtu za buduće 15"-ke. Onda neće biti univera i mramora nego će se direktno ušrafljivati u dedicated pio-matice i kruto integrisati sa stalcima.

oni članovi čiji zvučnici staju u kozmetičku korpicu iz Lilly-a mogu samo da sanjaju kolika kolica imam u radionici. Model Hill&Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...