Jump to content


zflazarov grebatorski analogni DIY sistem


zflazar

Recommended Posts

17 minuta ranije, Bujodrag said:

Aha! 

Svojevremeno smo zakrpili podmornicu a i stega nam je bila pokvarena pa smo morali golim rukama da stiskamo  :D 

 

mis'im, lako je sastaviti četvrtastu kutiju, ovo šestougaono is no small feat.

Ristepak. :) 

 

Al' čekaj da mi stignu fotke kutija i ogledala ;) 

a viđu hedlunD orne kako sam li njih sastavljao od lamelica :) 

post-36-126817094401.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uh. brte, dvostruki ristepak. :klanjanje

Maštao sam malo o tome ali se nikad nije ukazala prilika.

I ovo me je interesovalo. Bio je ceo blog ili sajt ali sad ga ne mogu naći. Fostex fullrangeri, super tviter i zabavna kutija za praviti. Ne mnogo više od soma evra.

https://www.pinterest.com/pin/368802656960738968/?lp=true

 

Ali, nisam bio lenj pa sam sad pozvao jednu sjajnu devojku i rekla mi je da još uvek čuva kutiju koju sam joj pravio i da će mi poslati slike. pa ću okačiti kad pošalje. Ubih ti topik ali se ne brinem, ono bitno će isplivati.

A našao sam i fotke jedne kutije dok sam još grebao lesonit. Trebalo bi da bude i onih kad sam izmislio™ pirografiju.

Link to comment
Share on other sites

A evo kutije stare 15+ godina. Ovo nije crtano, ove šare su nastale grebanjem farbe na lesonitu, izlakirane su i osete se pod prstom  kao plitak reljef. U poklopcu se nalazi jedna fiokica ali se ne vidi iz ovog ugla.

 

wbMPuEw.jpg

 

 

Devojka je sačuvala tu kutiju pa je zauzela počasno mesto kad smo se mnogo godina kasnije ponovo spojili i živeli zajedno. Zeon i još neki s foruma je znaju kao Luksmanku.

Da, živeo sam s ženom koja voli HiFi kecman.gif Imala je Wharfedale E50 zvučnike a moji Rogersi su bili bolji pa smo imali oko čega da se svadjamo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo, ja nadjoh i drugi set kutija za Zeonire

 

Isekao, sastavio i povezao u sobi.

 

O8cJiiy.jpg

 

0AyhIjQ.jpg

 

 

Devojka mi je pomagala pa sam naučio da štrikam i napravio sam joj ovo, da se ne prehladi, bila je zima a ruke su mi bile zauzete pa je nisam mogao grejati.

 

YwqWpsO.jpg

 

A šta si ti napravio da može doprineti ovom topiku?

Link to comment
Share on other sites

Bio, nažalost. Da.

Ali ne ide ti da se praviš pametan kad to nisi jer već sam napisao

 

6 sati ranije, Bujodrag said:

Tražio slike još jednog ogledala a našao ovo. Kontam da neće smetati da okačim ovde a i prijaće mi da se hvalim, naročito zato što su ti zvučnici davno rastureni pa mogu ovde da pričam "E jbt, što su dobro zvučali"  bez straha da će me neko demantovati.

 


nisam ja dobar xxxxx više, da jesam sad bi dolazile da me pohvale. Ali, ti si očigledno još gori jer bi inače znao da se o tome ne priča direktno. 

Tebe se maglovito sećam od pre pe+šes' godina, u negativnom svetlu. stoga, ćao zdravo. Ako nemaš ništa konstruktivno, ne ometaj zflazarov topik. On se za sada nije žalio na moje pisanije. Je l' tako?  @zflazar

 

 

Link to comment
Share on other sites

tako je sam se hvalis "izokola" ,suptilno kako samo ti umes...nista direktno

zato ja i ostali koji o tome uopste ne pisu su sigurno,ocigledno gori od tebe.....pamet samo vrca.

 

a oko majstorije ... ove kutije kojima se hvalis i secam se od pre 5-6 godina ingeniozne police koju si sam smislio i napravio.....tako nesto levom nogom u mraku, pijan mogu bolje i lepse da napravim .....ali kao i o sexu nije mi potrebno da se hvalim,pa u prazan prostor upadaju slike krseva i to u temi o tudjem sistemu....potreba za eksponiranjem po bilo kom osnovu je jaca od svega......cao, zdravo

 

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, patason said:

tako je sam se hvalis "izokola" ,suptilno kako samo ti umes...nista direktno

(.....)

umeš li da čitaš?

Nema ovde ništa suptilno

 

7 sati ranije, Bujodrag said:

Tražio slike još jednog ogledala a našao ovo. Kontam da neće smetati da okačim ovde a i prijaće mi da se hvalim, naročito zato što su ti zvučnici davno rastureni pa mogu ovde da pričam "E jbt, što su dobro zvučali"  bez straha da će me neko demantovati.

 

Ajde sad stvarno, beži. Odoh da spavam, ćao nezdravo.

Link to comment
Share on other sites

54 minuta ranije, Silento said:

Jedan leči žal za mladošću, a drugi kompleks niže vrednosti. 

Bilo bi lepo da pustite pokretača teme da predstavlja svoj sistem bez nepristojnih i nadasve neukusnih upadica.

a ti da imas malo mozga znao bi da sam se ja ukljucio zbog boldovanog,cak i saljivo da nekog ne nacepim ali ne....

tiupicno je da se pojavi sudija koji ne zna gde je supalj da generalizuje,strpa u isti kos i presudi kao bogomdan.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, RingeRaja said:

Patašone, budi srećan što nisi u poziciji kao što je Buja, a nazivati ga bednikom je dno dna.

Da imaš I trunku empatije (kao što je nemaš), samo bi prešao preko onoga što je napisao i produžio dalje.

Potpuno nepotrebna patetika. Siguran sam da Patašon nema ništa manju empatiju od tebe ili bilo koga drugog prema Buji zbog nevolje koja ga je zadesila, ali iskreno, ne vidim ni zašto bi to nekome davalo pravo da, sad već mesecima, kretenizuje forum...

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, RingeRaja said:

Patašone, budi srećan što nisi u poziciji kao što je Buja, a nazivati ga bednikom je dno dna.

Da imaš I trunku empatije (kao što je nemaš), samo bi prešao preko onoga što je napisao i produžio dalje.

Ako Bujodrag ima zdravstvenih problema posebnu tezinu ima da nekome napise "cao NEZDRAVO".

Neko ko zna sta znaci izgubiti zdravlje kad to meni poruci....i dalje mislim da je bedno.

 

A jos jednom ponavljam i posle nase carke ja njemu sad i uvek

Cao ,ZDRAVO

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, patason said:

Ako Bujodrag ima zdravstvenih problema posebnu tezinu ima da nekome napise "cao NEZDRAVO".

Neko ko zna sta znaci izgubiti zdravlje kad to meni poruci....i dalje mislim da je bedno.

 

A jos jednom ponavljam i posle nase carke ja njemu sad i uvek

Cao ,ZDRAVO

Kako god, treba imati razumevanja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...