Jump to content


Dragancetov sistem


dragan333

Recommended Posts

12 minuta ranije, SUROKVL said:

Na koliko Eura su ti eksperti procenili zvuk ? :D

Skup zvuk nije u novcu vec u zvuku! A koliko se vidi eksperti nicu iz dana u dan :):):)  

Nisam ih jos zvao na procenu da ne puknu od muke sto bacaju pare,al kad dodje do toga javim ti nemas brige! ;) 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, dragan333 said:

Dal gledam ili ne nije ni mesto ni a ni saljivo kao ni vreme o toj temi! Uzivajte u muzici manite se testiranja :rolleyes:

 

U tom slucaju, lep detalj uz zvucnike u daljoj prodaji i gradnji cene - mozes navesti "nikad cackani - bez rukavica" :)

Link to comment
Share on other sites

Sada, ako je neciji uticaj preovladao, pa Dragance promenio stav, onda se to tako i kaze. Uvek moze da se nasluti odakle vetar duva.

Sta ti hoces da kazes?

Neka Dragance kaze da li sam nesto lose rekao, mislim da me je on razumeo i da nikada nismo imali nesporazuma na njegovu stetu, vise na moju. Zar ne Dragance?

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ab said:

Sada, ako je neciji uticaj preovladao, pa Dragance promenio stav, onda se to tako i kaze. Uvek moze da se nasluti odakle vetar duva.

Sta ti hoces da kazes?

Neka Dragance kaze da li sam nesto lose rekao, mislim da me je on razumeo i da nikada nismo imali nesporazuma na njegovu stetu, vise na moju. Zar ne Dragance?

 

Ja koliko znam nije bilo nesporazuma vec dogovora oko strujnog kabla koji nismo istrgovali jer sam ja imao mnogo vaznijih problema i ti si se slozio samnom oko toga i ne vidim u cemu je tu problem sada pa me prozivas kao islo je nesto na tvoju stetu! 

Link to comment
Share on other sites

Pusti sada kabal, skinut je sa oglasa u Oktobru i ceka te po dogovoru iza Nove godine - "tvoj je". Slozio sam se sa tobom da se resavaju bitnije stvari, zato sam i rekao ceka te kada sve resis jer si rekao da ti znaci. Ja ti ne zameram i kazem da nije bilo nesporazuma, a ti se ljutis i iznosis detalje koje nisam ni spomenuo, pa ako vec spominjes reci makar kako jeste.

Link to comment
Share on other sites

@ab Jeste da sam hteo da uzmem strujni kabal od tebe ali me zdravlje bas nije sluzilo i imao sam troskove oko toga te sam te zamolio da ga ostavis za iz Nove,ali posto sam bas imao zeznut period i velike troskove oko lecnja sto mi je naravno vaznije od muzike,culi smo se i objasnio ti situaciju i rekao da oglasis kabal pa ako ne ode pre nego skupim novac "moj je" slozio si se! Ja nemam problem sa istinom niti mi je cilj da se zameram ikome to znaju to mogu da potvrde svi oni sa kojima sam poslovao! Eto ako vec insistiras na istini a i dac koji sam uzeo jos nisam isplatio...Zeljko je lepo zamolio moderaciju da se prebace postovi o testiranju dakova da ne zatrujemo temu o sistemu al eto nista od toga...Mozemo ovako do besvesti ali mislim da nema smisla! A moderatore bi zamolio ili celu temu da obrisu ili samo postove koji nisu u okviru teme mog sistema! Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja kazem koju rec za Dragancetov sistem.Juce sam bio kod njega u gostima i poslusao jedan zaista jako dobro sklopljen sistem.Ima tu prostora za jos koju sitnicu ali misljenja sam da je to to!Sistem je odlicno izbalansiran i Gamuti rade u punom sjaju sa Pucinijem, seli su jedno drugom kao dupe i nosa! Ovaj sistem bi pravi sjaj pokazao u malo vecoj prostoriji i akusticki sredjenijoj ali situacija je takva kakva je i izvucen je maksimum od postojeceg..Po meni zvezda sistema su maleni Gamuti i oni stvarno rade posao odlicno..Visoki i srednji su perfektni a mogu slobodno reci i bas!! Prosto su me iznenadili sta sve izlazi iz njih..U goste sam poneo i Bowerse cdm1se ali nisu bili dostojni takmac Gamutima..Nisu se uklopili sa Pucinijem a mogu slobodno reci ni prostorijom..Ipak Gamut tu lepse radi..:)Dragan je odlican domacin i nadam se ponovnom vidjenju..:)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, sena92 said:

Evo da i ja kazem koju rec za Dragancetov sistem.Juce sam bio kod njega u gostima i poslusao jedan zaista jako dobro sklopljen sistem.Ima tu prostora za jos koju sitnicu ali misljenja sam da je to to!Sistem je odlicno izbalansiran i Gamuti rade u punom sjaju sa Pucinijem, seli su jedno drugom kao dupe i nosa! Ovaj sistem bi pravi sjaj pokazao u malo vecoj prostoriji i akusticki sredjenijoj ali situacija je takva kakva je i izvucen je maksimum od postojeceg..Po meni zvezda sistema su maleni Gamuti i oni stvarno rade posao odlicno..Visoki i srednji su perfektni a mogu slobodno reci i bas!! Prosto su me iznenadili sta sve izlazi iz njih..U goste sam poneo i Bowerse cdm1se ali nisu bili dostojni takmac Gamutima..Nisu se uklopili sa Pucinijem a mogu slobodno reci ni prostorijom..Ipak Gamut tu lepse radi..:)Dragan je odlican domacin i nadam se ponovnom vidjenju..:)

Hvala i svako dobro!

Link to comment
Share on other sites

Evo Dragance da i ja uhvatim vremena da pohvalim tvoj sistem jer me uhvatila srackalica pa moram da mirujem, inace bih bio na merdevinama i zavrsavao prostor! Odmah da skrenem paznju ostalim clanovima da sam kod Dragana bio XY puta i uglavnom propratio sve njegove izmene u hi-fi sistemu, ovo je do sada najbolja i ujedno najkvalitetnija uklopljena kombinacija, DIY DAC + PUCINI + GAMUT!  Zvuk je vrhunski, prosto se uziva u svakom taktu, sve je jako lepo izbalansirano a Gamuti se lepo snalaze sa svim muzickim zanrovima, prosto je neverovatno kakav zvuk izlazi iz malih kutija, jedino Draganove okolnosti ne dozvoljavaju da se soba malo "akusticki" tretira, ali ima resenja i za to... Jedna totalno radikalna a jeftina metoda, malo pelena po coskovima i sve ce biti ok ;) Salim se naravno, ja prvom prilikom donosim sliku koju sam obecao pa cemo da vijamo refleksije po sobi, mislim da ce posle jedno 5-6 piva sve biti na svom mestu :cheers  Veliki pozdrav za velikog domacina!

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, vindiesel said:

Evo Dragance da i ja uhvatim vremena da pohvalim tvoj sistem jer me uhvatila srackalica pa moram da mirujem, inace bih bio na merdevinama i zavrsavao prostor! Odmah da skrenem paznju ostalim clanovima da sam kod Dragana bio XY puta i uglavnom propratio sve njegove izmene u hi-fi sistemu, ovo je do sada najbolja i ujedno najkvalitetnija uklopljena kombinacija, DIY DAC + PUCINI + GAMUT!  Zvuk je vrhunski, prosto se uziva u svakom taktu, sve je jako lepo izbalansirano a Gamuti se lepo snalaze sa svim muzickim zanrovima, prosto je neverovatno kakav zvuk izlazi iz malih kutija, jedino Draganove okolnosti ne dozvoljavaju da se soba malo "akusticki" tretira, ali ima resenja i za to... Jedna totalno radikalna a jeftina metoda, malo pelena po coskovima i sve ce biti ok ;) Salim se naravno, ja prvom prilikom donosim sliku koju sam obecao pa cemo da vijamo refleksije po sobi, mislim da ce posle jedno 5-6 piva sve biti na svom mestu :cheers  Veliki pozdrav za velikog domacina!

Hvala za pohvale pivo se hladi za veceras, i mene se uhvatiti srackalica dok n dodjem na tretman razbijanja kamenja :P

Link to comment
Share on other sites

On Thursday, March 23, 2017 at 18:19, vindiesel said:

Evo Dragance da i ja uhvatim vremena da pohvalim tvoj sistem jer me uhvatila srackalica pa moram da mirujem, inace bih bio na merdevinama i zavrsavao prostor! Odmah da skrenem paznju ostalim clanovima da sam kod Dragana bio XY puta i uglavnom propratio sve njegove izmene u hi-fi sistemu, ovo je do sada najbolja i ujedno najkvalitetnija uklopljena kombinacija, DIY DAC + PUCINI + GAMUT!  Zvuk je vrhunski, prosto se uziva u svakom taktu, sve je jako lepo izbalansirano a Gamuti se lepo snalaze sa svim muzickim zanrovima, prosto je neverovatno kakav zvuk izlazi iz malih kutija, jedino Draganove okolnosti ne dozvoljavaju da se soba malo "akusticki" tretira, ali ima resenja i za to... Jedna totalno radikalna a jeftina metoda, malo pelena po coskovima i sve ce biti ok ;) Salim se naravno, ja prvom prilikom donosim sliku koju sam obecao pa cemo da vijamo refleksije po sobi, mislim da ce posle jedno 5-6 piva sve biti na svom mestu :cheers  Veliki pozdrav za velikog domacina!

Ako Milos tako kaze,  ajde da mu verujem :) U njega imam poverenje. 

To okruzenje ocigledno vise odgovara  mamutima nego Dynosaurusima , pa se prica u hi fi ju opet kao i uvek zavrsava da  svakom sistemu treba ugoditi,  da bi se izvukao neki potencijal iz odredjenih komponenti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...