Jump to content


Dragancetov sistem


dragan333

Recommended Posts

Mogu naravno!

Dynaudio jeste dobar zvucnik i sve svira Aurum opet ne svira sve ali je precizniji po meni manje farba zvuk pun detalja precizan brz sve na svomm mestu ko ne veruje nek dodje i uveri se! Hd-dac1 je toplog karaktera muzikalan ima gomilu mogucnosti opravdava svoju cenu u poredjenju sa mydac micromega ona je igracka ali analogniji zvuk nisam do sad cuo opet cu reci ko ne veruje pozvan je da vidi i da cuje razliku izmedju kutija i dakova! Sistem po misljenju @vindiesel-a koji se sinoc cudio zvuku a slusao je mnogo mnogo skuplje sisteme je rekao da analogniji i precizniji zvuk nije cuo!

Link to comment
Share on other sites

I moje cestitke Amp sam imao i zaista fino pojacalo. Uporedo sam imao i naim 5,po meni ga je nadsirao. E sad te zvucnike ko god je slusao kazu da je visoki precizan i otvoren ali da bas trci svoju pricu i da nije bas uklopljena zv. slika.Moram ovo da pitam no ljutis-posto si imao spendor i dy focus koje su zaista sjajne kutije.posto kazes da su ove bolje, dali si sve zvucnike slusao u istim uslovima tj. Poj, izvor i kablaza

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, sola said:

I moje cestitke Amp sam imao i zaista fino pojacalo. Uporedo sam imao i naim 5,po meni ga je nadsirao. E sad te zvucnike ko god je slusao kazu da je visoki precizan i otvoren ali da bas trci svoju pricu i da nije bas uklopljena zv. slika.Moram ovo da pitam no ljutis-posto si imao spendor i dy focus koje su zaista sjajne kutije.posto kazes da su ove bolje, dali si sve zvucnike slusao u istim uslovima tj. Poj, izvor i kablaza

Dy sam poredio sa svim istim komponentama i mogu reci da je Aurum mnogo precizniji sve je na svvom mestu...

Link to comment
Share on other sites

Cestitke pre svega kolega,

Ceste promene zvucnika mi govore da licno ipak nisi zadovoljan trenutnim zvukom. Gamut-ima daj ozbiljniju sansu nego prethodnicima ali sa potentnijom amplifikacijom. Mislim da Puccinijevih 50tak vati nece biti dovoljno da pokazu svoj potencijal. A on je veliki po meni.

Ove male PHI3 nisam slusao ali jesam jednom floorstandere PHI5 sa starim Crown dc300 snagasem i nekim DIY lampaskim preampom. Snage na pretek, odlicna kontrola, veoma mocno.

Cestitke jos jednom!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Dubwise said:

Ove male PHI3 nisam slusao ali jesam jednom floorstandere PHI5 sa starim Crown dc300 snagasem i nekim DIY lampaskim preampom. Snage na pretek, odlicna kontrola, veoma mocno.

 

Dub, jel može još neki utisak o phi 5, meni ''na oko'' deluju vrlo interesantno.

Naravno, utiske o phi 3 očekujem od pokretača teme.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, duka said:

Čestitke! Kakve su promene donele u zvuku?

 

5 sati ranije, golum said:

Slusao iste na nekom Mcintoshu pre 8-9god i secam se da je sviralo prilicno impresivno...

Pozz.,

G

 

5 sati ranije, sondek said:

izgledaju opasno.Koliko vidim imaju scanspeak revelatore...to je ozbiljno visa klasa od ovog dosad.Može jedino da ti se desi da su mnogo osetljivije na izvor zvuka,sto je i normalno,pa se spremaj da i to popravl

3 sati ranije, stoN_Cold said:

Високи да, Black Face, Silver Dobra promena svakako

 

3 sati ranije, Aleksandar75 said:

Čini mi se da je Vifa u pitanju?

 

3 sati ranije, Kuršum said:

Biće da je ipak Scan-Speak.

https://www.madisoundspeakerstore.com/ring-radiator-tweeters/scanspeak-revelator-r2904/7000-05-tweeter-black-face-silver-plug/ 

Promena je neverovatna totalno prirodan zvuk,visoki su neverovatni kao i srednji,bas dubok brz tacan kad i gde treba mnogi kazu nema basa ima za moj ukus i previse...Pozicija 30-40cm od zadnjeg zida 50-60cm od bocnih nemam mogucnost za bolju poziciju...

@sondek najblizi si mi naidji.

@golum slusali ste ih verovatno se slazete sa mojim kratkim opisom! Ziveli

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Dubwise said:

Cestitke pre svega kolega,

Ceste promene zvucnika mi govore da licno ipak nisi zadovoljan trenutnim zvukom. Gamut-ima daj ozbiljniju sansu nego prethodnicima ali sa potentnijom amplifikacijom. Mislim da Puccinijevih 50tak vati nece biti dovoljno da pokazu svoj potencijal. A on je veliki po meni.

Ove male PHI3 nisam slusao ali jesam jednom floorstandere PHI5 sa starim Crown dc300 snagasem i nekim DIY lampaskim preampom. Snage na pretek, odlicna kontrola, veoma mocno.

Cestitke jos jednom!

Vozi ih Puccini jako jako opasno! Hvala 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...