Jump to content


Father-ov Sistem


Father

Recommended Posts

Hvala, mF :D

Još sam u čudu kakav je zvučni skok. Za koji dan će već da mi se uvo navikne, pa se samo nadam da ću moći da ostanem miran i ne diram ništa neko vreme.

Svakako se igramo sa Krcinom 2M Blue Glavom u narednim danima... :cheers

Link to comment
Share on other sites

Od iste boljke bolujemo. Ipak ostalo je samo još da zamenim napojni na oppo-u i na Hiragi sa nekom mojom novom umotvorinom, koja se za sada pokazala dobro na trafou. Verujem da neće prijati oppo-u, pa ću prvo ići sa narandžastim za probu, ali... Nemam neki maleni tanki imbus za wattgate 390i koje sam kupio na drugom mestu i nemaju pljosnati stežući šraf na kontaktima,  nego neki sitni imbus koji nemam u alatu, pa mi je problem da bar na oppo-u oprobam naradžasti kao napojni. Nikako da odem u woby house i potražim tako sitan imbus. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Father said:

Nemam neki maleni tanki imbus za wattgate 390i koje sam kupio na drugom mestu i nemaju pljosnati stežući šraf na kontaktima,  nego neki sitni imbus koji nemam u alatu

Зар је то проблем.   :screwy

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, kiLDer said:

Ja sam te imbuse uzimao na pijaci kod onih što prodaju "svašta"... Komplet je od 150 do 300 din, kako natrčiš... Nisu neki kvalitet, ali završavaju posao...

Послато са 6055P уз помоћ Тапатока
 

Hvala, woby mi je u komšiluku u Vojvode Stepe pa možda sutra svratim. Ako ne nadjem, onda idem kod lepotice. 

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, Father said:

Pa do woby-ja mi je i manje. A do tebe je verujem tih 5km. :D

Ал он не ради после 8:00 или 20:00.

14 minuta ranije, Father said:

Ako imaš neki viška, možda i naletim sa pivcetom

Не разумем шта чекаш?  

Link to comment
Share on other sites

Izvini, zapalio sam na spavanje sinoć.

U pravu si imbus je, proverio sam. Otvorio sam konektor i pažljivije pogledao pod svetlom. Poneo sam deo koji je sa konektorima, da u radnji nađem pravu veličinu.

Ako ne nađem, eto mene kod tebe.

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Father said:

Izvini, zapalio sam na spavanje sinoć.

Е свашта, ја се трудим а ти оде да спаваш.

3 sati ranije, Father said:

U pravu si imbus je, proverio sam. 

Наравно да сам у праву, и Ја сам предходно проверио. Једина предност што сам имао/имам све величине имбус кључева.

3 sati ranije, Father said:

Ako ne nađem, eto mene kod tebe.

Шифра за улаз није "Кум Рузвелт" него "Амстел" ал' не шири даље.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, alI_Zée said:

Шифра за улаз није "Кум Рузвелт" него "Амстел" ал' не шири даље.

Što ti je prava informacija! Danas bez dobre dojave ništa čovek ne može da završi. :cheers

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, Father said:

Od iste boljke bolujemo. Ipak ostalo je samo još da zamenim napojni na oppo-u i na Hiragi sa nekom mojom novom umotvorinom, koja se za sada pokazala dobro na trafou. Verujem da neće prijati oppo-u, pa ću prvo ići sa narandžastim za probu, ali... Nemam neki maleni tanki imbus za wattgate 390i koje sam kupio na drugom mestu i nemaju pljosnati stežući šraf na kontaktima,  nego neki sitni imbus koji nemam u alatu, pa mi je problem da bar na oppo-u oprobam naradžasti kao napojni. Nikako da odem u woby house i potražim tako sitan imbus. 

A jok! 

Ja se pelcovao!!! Mjesec dana ništa nisam takao. Majke mi mile. :D

Nije da ne padam u iskušenje, kao i svaki zavisnik na skidanju :lol: ali, brzo me prođe.

Napakovao 2Tb muzike i samo pustim nešto novo. I to čitav album. 

Pomalo se ponekad i zabrinem za sebe. :blink:

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...