Jump to content


Father-ov Sistem


Father

Recommended Posts

9 minutes ago, patason said:

Sve je na izvolte samo svako za sebe da ispita i utvrdi sta je od toga tacno a sta nije.

Mislis da je to u redu?

Po meni je to okej, ja da sam zainteresovan za kupovinu  ,pa naravno da bih pitao nekog za savet, neko  ko je merodavan,upoznat i iskusan u tom polju delovanja.....to je,barem po nekom logicnom shvatanju stvari i toka dogadja normalno da se utvrdi istinitost datih podataka i to od mene licno tj nekog mog strucnjaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@Aleksandar75

Odgovor ću postaviti u okviru svoje teme gde ja naš konflikt konačno i kulminirao pre godinu dana.

11 sati ranije, Aleksandar75 said:

U samo jednoj rečenici si uspeo da mi uputiš četiri direktne uvrede.

Tebi se nisam ni obratio, nikoga nisam vređao, nisam koristio argumentaciju ad hominem.

Čemu ovakvo nevaspitano, drsko i bezobrazno obraćanje?

Iskustva od ranije i loše uspomene u međusobnoj komunikaciji.

Ipak....

11 sati ranije, Aleksandar75 said:

...

Ne poznaješ me ali se nadam da ćemo imati priliku da se upoznamo, npr. na Hi-files sajmu ili nekom sličnom događaju. Rado ću te častiti pićem, možda otkrijem da uživo nisi tako drzak, a možda i ti otkriješ da ne spavam u pećini već sa porodicom živim u stanu normalnim životom...a možda bude i suprotno, možda ćeš ostati dosledan u bezobrazluku pa otkriješ da mogu da budem pećinski čovek zaražen besnilom...kao što bi neki rekli uvek treba biti spreman da eksperimentišeš i proširiš svoja znanja.

Iz nastavka tvog odgovora dobijam utisak ispružene ruke. Ispruženu ruku nikada ne odbijam, jer sam čovek od časti i pravdoljubive prirode. Verujem da se svaki konflikt između razumnih ljudi može preobratiti u drugom pravcu.

Želeo bih da ti uputim poziv da posetiš moj dom, poslušaš moj sistem i upoznamo se. Izvanredna ljuta jabuka, domaća Tamjanika, crno Francusko pa možda i ladna krigla piva će medijatorski biti prisutni da se ne razvije sveopšte besnilo već praznični duh pozitivne energije i pomirenja.

Očekujem PP kao znak dobre volje i ispružene ruke.

Iskreno želim svako dobro na početku Nove godine.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

@Aleksandar75

Odgovor ću postaviti u okviru svoje teme gde ja naš konflikt konačno i kulminirao pre godinu dana.

Iskustva od ranije i loše uspomene u međusobnoj komunikaciji.

Ipak....

Iz nastavka tvog odgovora dobijam utisak ispružene ruke. Ispruženu ruku nikada ne odbijam, jer sam čovek od časti i pravdoljubive prirode. Verujem da se svaki konflikt između razumnih ljudi može preobratiti u drugom pravcu.

Želeo bih da ti uputim poziv da posetiš moj dom, poslušaš moj sistem i upoznamo se. Izvanredna ljuta jabuka, domaća Tamjanika, crno Francusko pa možda i ladna krigla piva će medijatorski biti prisutni da se ne razvije sveopšte besnilo već praznični duh pozitivne energije i pomirenja.

Očekujem PP kao znak dobre volje i ispružene ruke.

Iskreno želim svako dobro na početku Nove godine.

@Father хоће да те навуче на Хи Фи сајам, а да знак распознавања буде каранфил 8)

@Aleksandar75 Тражи му дупло, хоће да купи све појединачно који га прозивају на форуму :P

Link to comment
Share on other sites

51 minuta ranije, ab said:

@Father хоће да те навуче на Хи Фи сајам, а да знак распознавања буде каранфил 8)

@Aleksandar75 Тражи му дупло, хоће да купи све појединачно који га прозивају на форуму :P

Đape i sa tobom je krenulo nako na levu nogu, pa je sada drugačije. :thumbsup2

Ne bih naglašavao koliko mi je drago zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, nesone said:

Father,

okani se takvih.

Za sva vremena.

Mislim da na forumu ima mesta za svačije ideje, igre, projekte. Svačija i svakakva pitanja, zaključke i opservacije.

Dobra volja je ta koja deluje kao da je korodirala zbog zlog jezika i provokacija pojedinih netolerantnih članova.

Zvuk mog sistema je merilo moga znanja iz predmetne materije, pa izvolite i procenite to znanje.

Od pisanije i pametovanja slaba je vajda procene nečijeg praktično primenjenog znanja.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Father said:

Mislim da na forumu ima mesta za svačije ideje, igre, projekte. Svačija i svakakva pitanja, zaključke i opservacije.

Dobra volja je ta koja deluje kao da je korodirala zbog zlog jezika i provokacija pojedinih netolerantnih članova.

Zvuk mog sistema je merilo moga znanja iz predmetne materije, pa izvolite i procenite to znanje.

Od pisanije i pametovanja slaba je vajda procene nečijeg praktično primenjenog znanja.

Sve si lepo rekao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@damic као и увек, умерен и пристојан човек...али то дође као да му је женска рекла да је сладак - што би у том случају значило да ту нема ништа од оне ствари :P

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, ab said:

@damic као и увек, умерен и пристојан човек...али то дође као да му је женска рекла да је сладак - што би у том случају значило да ту нема ништа од оне ствари :P

Misliš, one od 30, pa niže!? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...