Jump to content


Serviser Gramofona


violent femmes

Recommended Posts

2 hours ago, aaa zmaju! said:

Ima li neka bliža odrednica?

Pa postoji broj telefona ali nije u redu da se pise javno s obzirom da ne znam stav coveka po tom pitanju.

Ako neko nece da ide kod Zeon-a,  ja cu dati broj na PP.

Inace Zeon je meni radio neke sitne stvari i bio sam zadovoljan kako je to uradio, da ne bude da imam nesto protiv njega tj. nisam imao losa iskustva, bar ja licno.

Link to comment
Share on other sites

lako je biti general posle bitke, naravoučenje za buduće poduhvate bi po meni bilo da ma gde i ma kod koga nosio gramofon na bilo kakav servis to treba da radiš tako da ga lično odneseš i lično pokupiš sa servisa. Sa isprobavanjem i pri dolasku i pri odlasku naravno.

To ti dodaje xxx novčanih jedinica na trošak servisa ali ti uštedi poštarinu i čupanje živaca kao u ovoj veoma neprijatnoj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

Gramofon će ići kod Stone_Colda tj Miomira u ponedeljak, pošto je on i radio diy control box na ovom primerku. Najiskrenije se nadam da će ga ljudski odraditi. 

Ono što je zanimljivo da je sve više likova kod koji vlada opšti hype za gramofonima i vinylima uopšte,ali zato majstora za iste ni od korova. U celoj jadnoj Srbiji se mogu nabrojati majstori na jednoj ruci. Po svemu sudeći ako se trend nastavi,najbolja varijanta je preći na digitaliju. Jer ako gram zariba a treba da strepim da li će preživeti majstora, kao što se jadno proveo moj primerak inače sjajnog Kenwood modela, bolje sebi ne kidati živce. 

Inače sam čovek koji ima pritisak u rasponj od 122-134/ 83-94 a juče mi je bio sicurno nekih 150/100, zbog neljudskosti i ljudi koji imaju obraz da sebe nazivaju majstorima. 

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, aaa zmaju! said:

Ima li neka bliža odrednica? Osim samo Voja?:rolleyes:

Aa da i Zemun...naravno.

Kome treba broj, neka se javi na PP. :)

I ja sam imao iskustva sa majstorima prevarantima, koji su mi ugrađivali lažne i/ili polovne delove i lagali o obimu urađenog posla. Što je najgore, neki od njih su bili od strane široke publike poznati i priznati autoriteti, ne samo kao majstori već i kao vrsni hi-fi poznavaoci, a kad ono obični prevaranti koji računaju na neznanje i neobaveštenost mušterija.

Voja mi je radio na gramofonu, kasetofonu, pet pojačala i na fotografskoj studijskoj fleš rasveti, i sve je bilo cakum pakum!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 17.3.2021. at 19:13, violent femmes said:

Inače sam čovek koji ima pritisak u rasponj od 122-134/ 83-94 a juče mi je bio sicurno nekih 150/100 

Само да ти јавим да сам вртешку пустио у погон (читај поправио), остало је још фино подешавање електронике погона мотора а о затеченом стању не бих овако јавно. :cheers

Link to comment
Share on other sites

On 27.3.2021. at 11:15, Father said:

A ni uobraženom Igoru.

Apsolutno se ne slazem sa konstatacijom ako je Gligorov u pitanju, izuzetan covek pre svega i audiofil, jedan od onih da pozelis za prijatelja, sto meni i jeste. To sto nema vremena obzirom da se bavi proizvodnjom Gramofona, treba razumeti...

izvinjavam se ako se Igor odnosio na nekog drugog...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...