Jump to content


Serviser Gramofona


violent femmes

Recommended Posts

57 minuta ranije, violent femmes said:

Radi li RS Audio iz BG-a servisiranje gramofona. Rade uni-pivot ručice, čini mi se da prave gramofonske baze i furniranje istih (ili možda grešim), pa možda rade i kvalitetnu uslugu servisa. 

U principu da, ali s obzirom da je Rasko osetljiva ciljna grupa, ne prima do daljeg...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam odradio servis kod Gavre.Ugradjeno Lingo napajanje,promenjen motor i redovno podesavanje.Posao odradjen odlicno, pedantno i u kratkom roku.Rekao je i meni da ne prima ali sam rekao da sam strpljiv,najavio 2-3 nedelje unapred dok je jos napajanje bilo na putu.Kad je stiglo dogovorili se u 2-3 dana.Jedan dan odneo,sutra bilo gotovo. :thumbsup2

Ps.sondeka ne bih nikom drugom dao u ruke.Bilo je ili on ili sam da promenim napajanje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemoj ni slučajno da ga daješ na servis kod RASKA ĆIRKOVIĆA tkz. "RS AUDIO". 

Što po čitanju ovde tema na forumu, od kolege dobijem broj od dotičnog majstora i pošaljem mu svoj modifikovani gramofon Kenwood KD7010 koji je APSOLUTNO BIO U ISPRAVNOM STANJU na lepo sređivanje, čišćenje i podmazivanje. Hteo sam da ga lepo sredim pre nego pošaljem bazu na furniranje kod Save Velikinca. 

Sa čovekom sam se čuo par puta, po njegovoj navodno priči sve ok, pregledao, očistio, podmazao i sredio. Kada je trebalo da pošalje gramofon nazad majstor Rasko insistira da mu se novac uplati post-netom, što je čudno jer je lakša varijanta da bude sa kladičnim otkupom. Uplatim majstoru unapred za uslugu 7500din.

Gramofon stigao, ja sav happy, izvadio ga iz kutije, malo očistio, sredio. I na kraju spremim se da ga pustim u pogon. 

KAD MALO SUTRA, GRAMOGON NE RADI.... ALI MAJSTORE PA VI STE MI UPROPASTILI GRAMOFON. 

Elektroniku u control boxu sjebao, gramofon uopšte ne vrti disk.... MULO. 

Zovem majstor Raska na mobilni barem 7x,majstor se ne javlja ni na jedan od dva mobilna broja. Na kraju mi šalje dvolično/licemerno i podmuklo smešnu sms poruku da je u bolnici. Iznenada mu je pozlilo. 

No iako je upropastio tuđi gramofon koji je odlično radio, nije mu smetalo da uslugu naplati 7500din.

AKO VAM JE STALO DA VAM GRAMOFON PREŽIVI, NIKAKO GA NE DAJTE KOD MAJSTOR RASKA. 

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, violent femmes said:

Elektroniku u control boxu sjebao, gramofon uopšte ne vrti disk.... 

Баш ми жао што то чујем јер ту контролну јединицу сам Ја правио и као потпуно исправан уређај предао бившем власнику на коришћење.

Изузетно квалитетан грамофон, леп, штета :-(

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi ni meni nije jasno. Video pojedine kolege uzimale od njega uni-pivot ručice, a sa druge strane mi nije jasno kome u 21 veku treba takva skalamerija od uni-pivota i pri tome poprilično skupa, pored vrhunskih ručica kakvih ima na tržištu. Pogotovo što čovek ceni te ručice i preko 500€, što je stvarno idilično. 

Računaš da čovek ima neka moralna načela kao majstor i čovek. Ali ne, čovek bez trunke stida upropastio odličan gramofon i još naplatio uslugu upropašćavanja. Dakle u svakom pogledu, jedno dno-dna. 

Još ima obraza pa mi priča da elektroniku nije ni pipao. Pa valjda se pokvarila sama od sebe iz čista mira. Šta reći nego.... strašno. 

Link to comment
Share on other sites

Miomire kome bi ti odneo gramofon u BG???

Ti si dobar majstor ali moras biti i dobar covek da bi mogao da preuzmes odgovornost. Znaci ako uzmes nesto na servis i nesto pokvaris moras da nadoknadis stetu.

Igor je strucan i izuzetno posten i to ga kvalifikuje da ce servis biti posteno odradjen.

Link to comment
Share on other sites

50 minuta ranije, microfarad said:

Miomire kome bi ti odneo gramofon u BG???

Ti si dobar majstor ali moras biti i dobar covek da bi mogao da preuzmes odgovornost. Znaci ako uzmes nesto na servis i nesto pokvaris moras da nadoknadis stetu.

Igor je strucan i izuzetno posten i to ga kvalifikuje da ce servis biti posteno odradjen.

potvrđujem za Igora

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...