Jump to content


Maurizio Cucco


RADE

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Već drugu godinu za redom u Japanu pobećuje italijansko pojačalo koje se prodaje pod nemačkom zastavom.....i taj pojačivač, ima isti operacioni kao i ovaj moj......5534 😍....na ulazu naravno i košta oko 15.000 $ mono verzija......i opet ja sa pričom da nema veze šta je nego kako sve to skupa radi.

PS treba presesti i konfiskovati one Pancire što smo kupili od Rusa. Kažu da imaju neke čipove koji bi mogli da se upotrebe za ajend.

  Mislim, imaju da se kupe, ali ako smo već kupili i platili, zašto da kupujemo i plaćamo dva puta.....nije vreme za to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
21 sati ranije, zek said:

A što ideš naokolo, pitaj čoveka direktno.:rolleyes:

pa pitao sam ga iako sam video da nije prisutan ovde više ne dana nego meseci.....onda sam za svaki slučaj pitao i Ljubu ....i onda na kraju pitam i ovde.

   To sve skupa znači da mi dalje treba broj telefona da pitam čoveka direkno.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, RADE said:

pa pitao sam ga iako sam video da nije prisutan ovde više ne dana nego meseci.....onda sam za svaki slučaj pitao i Ljubu ....i onda na kraju pitam i ovde.

   To sve skupa znači da mi dalje treba broj telefona da pitam čoveka direkno.

Pitaj na diyaudio.rs

Link to comment
Share on other sites



pa pitao sam ga iako sam video da nije prisutan ovde više ne dana nego meseci.....onda sam za svaki slučaj pitao i Ljubu ....i onda na kraju pitam i ovde.
  


Ма који ће ти ђаво он, као да је једини



Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Just now, prophet said:

Pitaj na diyaudio.rs

pa tamo sam banovan posle antolgijske rasprave kada je onaj %/&((=)(=)  pomešao svoje klon naloge pa više nije znao šta piše i sa kojeg piše 😂. Bilo je to vrlo interesantna rasprava kada mikorist sa jednog svog klon naloga kao administrator napisa jednu poruku koju je posle 10 sekundi obrisao......10 sekundi su večnost za nekoga kao ja 😂.

Link to comment
Share on other sites

Sada sam u fazonu alaminijumskih kutija i cevnih prempova tako da nećemo sada o tome. Mada, posle 5 sati razgovora za i protiv alaminijuma, ko šta može i ko šta ne može da uradi i odradi, došli smo do zaključka da je drvo i alumijum ipak najbolji.

   Međutim, nakon silnih sati pretrage ko šta radi i ko može da odradi posao, u meni se javila želja da ipak to uradim ali kako sam ja mislio / jer na kraju ja to i plaćam.

  Danas nam je bio u poseti i prodavac Thender-a čije konektore ćemo da koristimo.

http://www.thender.it/index.php?page=product&id=6738

 

Intere

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, giZ_Mo said:

Добро изгледају

To je u stvari italijanska firma koja ima stvarno dobre stvari. Recimo taj konektor je  urađen od mesinga, ali je kontak urađen od bakra , stim da je sve pozlaćeno.....kada napišem pozlaćeno to znači da kada ja rasturim pojačalo od pre deset godina i operem konektore a oni se sijaju kao pasja kesa, to znači da su bili i ostali pozlaćeni.

  Malo je bilo reči i o mrežnom kabelu, navodno je sramota da im više uvaljujem kablove od 1,2 evra po metru. 😂.

  Mada ja mislim, da ako im uklonim jedini kondezator na putu signala imaju da budu sretni i sa produžnim kabelom a ne da izvoljevaju neke ofc i posrebrene gluposti.

  Ožičenje, pazi, pa ja tu koristim bakarne žice iz vremena kada su bile bakarne a ne šta ti ja znam ovo ili ono. Uzmeš kabel 2x 4 mm 5 metara a on lagan kao perce, mislim, koje su to priče.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uglavnom transformatori od Trafomatika  su stigli i ovim putem zahvaljujem svima koji su pomogli da se problem pozitivno reši. Takođe su preuzete i prigušnice od Fini namotaji tako da ćemo da probamo dve verzije preampa.

  Stigli su i transformatori od Eproma, ovaj put od 250 w i to je to.

    I dalje imam problem da uplatim Rusima za razvoj  štampe...ništa ne funkcioniše 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи овако, ја зовем из италије и сви лепо кажу да може да  се пошаље.....и то тврде све док не покушате и стварно да пошаљете новац. Значи зовем редом банке из Босне и Србије и сви лажу ко онај.....па бре макар се то зна ко  највише баронише у наше државе......углавном лажу.

    Истина је да само једна банка а има само две филијале то може да одради....и не само то што могу да одраде, него браћо што краду, па то је за причу......негде око трећине поплаше. 

 

  Прича око ЦНЦ и осталог почиње када ја газди објашњавам шта ми треба.....и ту он као из топа, НЕЋУ да радим за вас што правите појачала, ВИ ВИДИТЕ И ОНО ЧЕГА НЕМА И ЧУЈЕТЕ ОНО ШТО НЕ ПОСТОЈИ...вама није потребна Мацура / цнц који на окрету алата погреши у хиљадити део милиметра.....вама треба психијатар 😂

   Тако смо почели, како ћемо да завршимо још се не зна.

    Иначе човек ради и елоксирање тако да може бити нека врло интересантна сарадња са нашом ДИЈ заједницом.

  Контактирао сам и Леонарда и углавном како и сам каже, да има ограничене капацитете по питањању могућности саме машине тако да та сарадња тренутно није у плану.

   Што би италијанци рекли по питању компетитивности то изгледа отприлике овако: па рецимо да Мацура или како се већ зове уради комплетну страницу из пуног профила за неких....па то не смем да кажем 😀.

  За дизајн смо ангажовали главног бају у одељењу за Луис Витон и Полис......добиће литру ракије од крушке и има да црта два дана и две ноћи ако буде било потребно. 

  Маурицијус ми је имао корону и убивен је начисто 😟

 

 

Link to comment
Share on other sites

иначе, тренутно један од најбољих звучећих потенциометра ради на принципу који ја користим и препоручујем свима.....то значи да потенциометар има један фиксни отпор у реду и онда све остало у паралели.

  То даље значи да и даље важи РК 50, па онда оно горе па 10 празних места па све остало.......ако ћемо да причамо о квалитету звука......а може и о нечем другом.

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, RADE said:

Значи овако, ја зовем из италије и сви лепо кажу да може да  се пошаље.....и то тврде све док не покушате и стварно да пошаљете новац. Значи зовем редом банке из Босне и Србије и сви лажу ко онај.....па бре макар се то зна ко  највише баронише у наше државе......углавном лажу.

    Истина је да само једна банка а има само две филијале то може да одради....и не само то што могу да одраде, него браћо што краду, па то је за причу......негде око трећине поплаше. 

 

  Прича око ЦНЦ и осталог почиње када ја газди објашњавам шта ми треба.....и ту он као из топа, НЕЋУ да радим за вас што правите појачала, ВИ ВИДИТЕ И ОНО ЧЕГА НЕМА И ЧУЈЕТЕ ОНО ШТО НЕ ПОСТОЈИ...вама није потребна Мацура / цнц који на окрету алата погреши у хиљадити део милиметра.....вама треба психијатар 😂

   Тако смо почели, како ћемо да завршимо још се не зна.

    Иначе човек ради и елоксирање тако да може бити нека врло интересантна сарадња са нашом ДИЈ заједницом.

  Контактирао сам и Леонарда и углавном како и сам каже, да има ограничене капацитете по питањању могућности саме машине тако да та сарадња тренутно није у плану.

   Што би италијанци рекли по питању компетитивности то изгледа отприлике овако: па рецимо да Мацура или како се већ зове уради комплетну страницу из пуног профила за неких....па то не смем да кажем 😀.

  За дизајн смо ангажовали главног бају у одељењу за Луис Витон и Полис......добиће литру ракије од крушке и има да црта два дана и две ноћи ако буде било потребно. 

  Маурицијус ми је имао корону и убивен је начисто 😟

 

 

Prijatelju, od tebe je što se kompjuterske pismenosti tiče gori samo jedan što je od grobara dogurao do preCednika, što je zvao telefonom Fejsbuk pa bilo zauzeto...:rolleyes: Kakve bre banke te spopale za slanje para u eri interneta i onolikih servisa koji za to služe?! Da ne istražuješ sam koji je servis najbolji i najpovoljniji, evo besplatnog saveta:

Wise, Formerly TransferWise: Online Money Transfers | International Banking Features

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Zexx said:

Prijatelju, od tebe je što se kompjuterske pismenosti tiče gori samo jedan što je od grobara dogurao do preCednika, što je zvao telefonom Fejsbuk pa bilo zauzeto...:rolleyes: Kakve bre banke te spopale za slanje para u eri interneta i onolikih servisa koji za to služe?! Da ne istražuješ sam koji je servis najbolji i najpovoljniji, evo besplatnog saveta:

Wise, Formerly TransferWise: Online Money Transfers | International Banking Features

Пријатељу, паре сам слао у Русију, тако да ми се чини да су те две банке једине у европи који могу да одраде пос'о.

  Рецимо вестерн унион пошаље паре али у еврима, и Руси то уредно врате јер примају само рубље 😂......тако да сви ти системи су безвезе.

  Колико сам неписмен говори и чињеница да сам овде у италији ишао код Кинеза да их питам да они одавде пошаљу неком чичи - тетки и слично а онда тетка да пошаље Русу.....углавном Кинез се усро и три дана није долазио у продавницу 😂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...