Jump to content


Maurizio Cucco


RADE

Recommended Posts

Па сада :D.....па ствар је следећа......ако се кутија посматрају са места слушања уопште се нема утисак да су од камена.......рецимо.....то је иначе интересантно. Две боје као у оригиналу.....врло неутралне и уклапају се у све комбинације.   

  Ствар је у томе да већ постоји један пар од камена и ова је сада друга, мало измењена. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisu to kutije, ako su od kamena, onda su pećine. Ako bude podno stojeća verzija, ode ti Rade kod komšije...

PS: Zar ih nebi bilo lakše izliti od betona i ako je midbas gore a visoki dole, to je onda nakošeno ko frizura Johnny Bravo-a? Debela ladovina ispod te pećine...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma i ovako izgleda treba građeviska dozvola za te zvučnike, šta je malo betona i on je od prirodnih materijala... Jedino ostaje dilema dali armirati ili ne... Rade, traži ti ponudu od betonjerke Čačak da vidiš kakav si sa kalkulacijom.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2.10.2020. at 21:46, Filipescu said:

Раде трпа, не вади :lol::thumbsup2.

Другари, овако више не иде и зато предлажем следеће:

  Да се ви лепо организујете, направите једно гласање, одаберете једног коме можете веровати и да тај буде мој гост 2 дана о мом трошку.

  У та два дана се може проверити све што сам писао до сада у овој теми......колико видим нема друге. :-D

Link to comment
Share on other sites

:P мало о фотографијама.....обзиром да имам Редми.....добро то није битно......међутим купи ортак исто редми и тако причамо о телефонима и каже он мени.....ма да бре, добар је телефон само мало прави лоше фотографије......како бре лоше.....па погледај боље па ћеш видети......и онда ја скапирам зашто се цењене колеге буне нешто против квалитета фотографија.....са правом.

   Ништа, има да чекате док не купим самсунга....

Link to comment
Share on other sites

On 4.10.2020. at 10:47, somilenko said:

Ma i ovako izgleda treba građeviska dozvola za te zvučnike, šta je malo betona i on je od prirodnih materijala... Jedino ostaje dilema dali armirati ili ne... Rade, traži ti ponudu od betonjerke Čačak da vidiš kakav si sa kalkulacijom.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

дај телефон или маил, није лоша идеја, поготово што се у бетом може трпати и боја по жељи. ;)

 

Што се тиче армирања, па види се да не пратиш фабулу радње и нове технологије....па сада се у бетон ставља карбонска влакна, и то буде као сонус фабер......ко још ставља гвожђе у бетон.

Link to comment
Share on other sites

On 5.10.2020. at 0:16, anubisgrau said:

Da li će biti kutija u perdašenom finišu?

:D можда се са фотографија и не види, али сам изглед  оригиналне верзија је у ствари верзија за жене док је звук за мушкарце...и стварно, само једна продата кутија је имала замерку на изглед.....и то само зато што је купац инсистирао да кутије буду 100% беле.

  Све остале имају врло неутралан изглед, нити смрде нити миришу....што се каже.....једноставно не боду очи женама. То је и био циљ одабира боја.

  Није проблем офарбати у клавир црну, да се сија као пасја кеса, али то боде очи и привлачи пажњу жена, а жене као што се зна, имају урокљиве очи....бар што се тиче кутија и сличних предмета.

Link to comment
Share on other sites

Иначе, пре неки дан је било пред тестирање звука......а почело је тако што је Маурицио закључио да бас има два звука. Обзиром да сам седео са стране, то нисам баш толико приметио као ману, али нема везе, проблем је отклоњен тако што је бас рефлекс мало пригушен.

  А онда је почео шоу:D.....обзиром да је на даљинцу пребациван моно звук час лева час десна, чујем ја да то није  онај звук који сам чуо пре неки дан када сам донео кутију.....и одма након тога ђипи и Маурицио и каже да је фаза високотонца окренута и погледа у мене....као, знамо ко је спајао звучњаке.....ја ћутим и смејем се....шта да радим.

  Мислим се ја у себи, још је лепо док се ви играте са само једним каналом и то моно, видећу вас када ставите да раде оба канала....и би тако......чим су укључили оба канала, опет Маурицио ђипи и крене према кутији....каже, па и бас је окренут.....и опет гледа у мене......ја се смејем.

 

   У ставри, постоји једна екипа која долази ту да мало слуша, мало гледа а мало шпијунира шта се ради. :-D ваљда су снимали филтер па откачили жице.....а пошто жице нису обележене....ја их видим на Арти, онда нису умели да врате како треба.

   Мало заебанције никада није било на одмет.......ја сам Мауриција захебавао да га то онај његов ортак тестира да види јел чује добро или нас само захебава ;)

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, zflazar said:

@RADE,

ne bih da diskutujem da li boj bije svijetlo oružje ili nešto drugo (i moj je Redmi telefon) nego dva pitanja:

-kako da 'talijanske vlasti ubedimo da nas puste a da nije šoping u Milanu u pitanju?

-da li Osoba Od Poverenja nosi svoju mešalicu ili dobijamo lokalno, na baušteli?

:)

не пратиш фабулу радње.....дај мало се концетриши, разбуди се....попи кафу.....уради нешто, само немој да лупаш од ране зоре :D......какве те сада мешалице спопале.

   Могао си да питаш, а јел треба да носимо и моталицу да мотамо бобину за звучњак ......па си онда могао да питаш а јел треба да носимо и моталицу да мотамо кондезаторе.

 па си онда могао да питаш јел треба да носимо моталицу да мотамо завојнице......јел видиш које су варијације само на тему моталице, а ти ома запео за мешалицу.....полако бре са мешалицом.

Link to comment
Share on other sites

дај телефон или маил, није лоша идеја, поготово што се у бетом може трпати и боја по жељи.
 
Што се тиче армирања, па види се да не пратиш фабулу радње и нове технологије....па сада се у бетон ставља карбонска влакна, и то буде као сонус фабер......ко још ставља гвожђе у бетон.
Hebiga Rade, ja sam građevinac, skupa su karbonska vlakna za velike količine, mi trpamo gvožđe u beton, a za ovakvu prefinjenu stvar mogu i karbonska vlakna. Može to i od Filcoten betona pa da budu prirodni materijali, možda je to i bolje, samo moraš planirati u napred ankere za skretnicu i drajvere, Hilti ili Wurth su tu kod kuće.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, somilenko said:

Hebiga Rade, ja sam građevinac, skupa su karbonska vlakna za velike količine, mi trpamo gvožđe u beton, a za ovakvu prefinjenu stvar mogu i karbonska vlakna. Može to i od Filcoten betona pa da budu prirodni materijali, možda je to i bolje, samo moraš planirati u napred ankere za skretnicu i drajvere, Hilti ili Wurth su tu kod kuće.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Пази, хвала за савет, али није то посо за грађевинце.То ће да раде џетови, фрезе, ЦНЦ машине, тако да ту стварно....нема леба за тебе, што се каже.

  пре неки дан сам ушао у ввурт да питам за бургију за гранит......срамота, нису имали.......имају само неке за картон и сличне тешко пробушљиве материјале......мада користим њихове лепкове за твдо дрвеће.....одлични су.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RADE said:

не пратиш фабулу радње.....дај мало се концетриши, разбуди се....попи кафу.....уради нешто, само немој да лупаш од ране зоре :D......какве те сада мешалице спопале.

   Могао си да питаш, а јел треба да носимо и моталицу да мотамо бобину за звучњак ......па си онда могао да питаш а јел треба да носимо и моталицу да мотамо кондезаторе.

 па си онда могао да питаш јел треба да носимо моталицу да мотамо завојнице......јел видиш које су варијације само на тему моталице, а ти ома запео за мешалицу.....полако бре са мешалицом.

Ma, najbolje vi da smotate jedan dzoks, pa eto vama zabave ....:ph34r:, vish da ne ide na suvo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...