Jump to content


Maurizio Cucco


RADE

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Значи, од ових звучника ти падне мрак на очи? Али мора прво да ти се објасни како. Кад ти се објасни како, онда не да они нестану у простору, него простор сам нестане. И кад одеш да упалиш светло:

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, RingeRaja said:

Dođe i 16. strana....

Rade ne posustaje u loženju, ekipa odgovara na sprdnju (kako drugačije nego) sprdnjom....i tako u krug....

Valjda je u pitanju prirodan refleks na monsun koji ubija napolju....ko će ga znati....

мени стварно није јасно зашто се мисли да ложим неког. Једног дана биће вам жао што сте се понашали овако......смејаћете се сами себи. За сада се само ја смејем. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, NNN said:

Rade, gde zapinje u dolasku i donošenju zvučnika u Srbiju? Možda može da se pripomogne. Pretpostavljam da je konstruktivna pomoć dobrodosla.

  где запиње, па погледај коментаре, лудило мозга :lol:.

  И сада треба да трошим време и новац да би презентовао екипи која чак и не верује да тако нешто постоји......то ми је најбоље од свега.

Link to comment
Share on other sites

На страну што не видим никог као потенцијалног купца, а то значи може презентација али у едукативне сврхе а то може да чека......ја нудим 300 ревија они траже вино :lol:

  па не можемо са таквим у европу.;)

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, džonibigud said:

Pretpostavljam da će kutije biti projektovane, izrađivane, prodavane i slušane u mraku. Zbog prethodno navedenih razloga dostavljam ti fotografije sličnih modela radi upoznavanja sa izgledom kutija... 

spendor-s35-r2-classic-series-loudspeakers-pair.jpg

1118harbeth.promo_.jpg

71p+VWh1ueL._SL1500_.jpg

 

6 sati ranije, džonibigud said:

Pretpostavljam da će kutije biti projektovane, izrađivane, prodavane i slušane u mraku. Zbog prethodno navedenih razloga dostavljam ti fotografije sličnih modela radi upoznavanja sa izgledom kutija... 

spendor-s35-r2-classic-series-loudspeakers-pair.jpg

1118harbeth.promo_.jpg

71p+VWh1ueL._SL1500_.jpg

шта бих ја без тебе :cheers

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, RADE said:

мени стварно није јасно зашто се мисли да ложим неког. Једног дана биће вам жао што сте се понашали овако......смејаћете се сами себи. За сада се само ја смејем. ;-)

Evo i ja se smejem.....

HA HA HA HA

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RADE said:

На страну што не видим никог као потенцијалног купца, а то значи може презентација али у едукативне сврхе а то може да чека......ја нудим 300 ревија они траже вино :lol:

  па не можемо са таквим у европу.;)

Mozda mozemo da pripomognemo prezentaciju....

Potencijalnih kupaca, pretpostavljam, ne moze da bude kada ih niko nije cuo.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RADE said:

На страну што не видим никог као потенцијалног купца, а то значи може презентација али у едукативне сврхе а то може да чека......ја нудим 300 ревија они траже вино :lol:

  па не можемо са таквим у европу.;)

Pročitali smo mi dovoljno , a dobrog vina se vidiš nismo zasitili. Što se Evrope tiče snalazi se ona sasvim dobro i bez nas. :)

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, RADE said:

На страну што не видим никог као потенцијалног купца, а то значи може презентација али у едукативне сврхе а то може да чека......ја нудим 300 ревија они траже вино :lol:

  па не можемо са таквим у европу.;)

Šta ne vidiš??!! Deder zapakuj i meni dva kompleta!!!
Šalim se malo al sam siguran da bi Radojka kupila kad bi njojzi preporučila ekipa saradnika.:D
 

Misim ja se neću smejati ja ću plakati.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, milovan1963 said:

koji mrak , jel ti ta aparatura nema blic i bar automatsko podesavanje ...Nije valjda da se gazda boji da neko nesto vizuelno provali u vezi kutija .

A šta si ti očekivao? Lopatu?

Kristalno jasno se vidi jedan zvučnik sa otprilike 2 drajvera, 6 flaša piva i jedna desna tetovirana podlaktica. Malo li je na ovu balkansku oskudaciju?

Link to comment
Share on other sites

evo ja malo osvetlih fotografiju...kolko da prebrojimo drajvere.Gorimo od zelje za nastavkom price.Maa biće neki hepi end u finisu na hifiles show.Nije ni visoko ako se neko od drugih proizvođaca baci kroz prozor ...za svaki slucak samo na prvi sprat ih pustati za tu priliku.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_738617034_IMG42_jpg_cc29afaaea0a0981bdf7e9bd63bef02a.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, milovan1963 said:

koji mrak , jel ti ta aparatura nema blic i bar automatsko podesavanje ...Nije valjda da se gazda boji da neko nesto vizuelno provali u vezi kutija .

pa vidi se vreme, praktično kada je već bilo sve završeno i kada su svi krenuli na osveženje, Napravio sam par snimaka čisto radi ebiga i nisam obraćao pažnju na rasvetu jer sam sa telefonom već napravio hiljade snimaka i nije bilo problema.

  Tek kada sam došao kući video sam šta sam napravio.:D

  Nema šta da se provali kod kutija, jednostavno je tako ispalo, bez neke posebne namere.

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2019 at 8:23 PM, RADE said:

  где запиње, па погледај коментаре, лудило мозга :lol:.

  И сада треба да трошим време и новац да би презентовао екипи која чак и не верује да тако нешто постоји......то ми је најбоље од свега.

Ja sam pitao da li treba pomoć u donošenju zvučnika u Srbiju na prezentaciju a mozda i prodaju, ali izgleda da pomoć nije potrebna. Nameće mi se zakljucak da je izgleda glavni smisao u temi kao takvoj a ne zvučnicima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...