Jump to content


Maurizio Cucco


RADE

Recommended Posts

1 minut ranije, RADE said:

mislim da imaš problem sa razumevanjem pročitanog ali da to nema veze sa jezicima :(

Извини, ми локално кажемо за такве попут мене "дебела глава". Шта ћеш, живот.

Мислим, мииииислим да сам схватио да је исти лик око кога се прича исплела тај који има клуб у малом фудбалу који никад није примио гол из корнера играјући у другој италијанској лиги. Је ли сад тачније?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 minut ranije, InSides said:

Извини, ми локално кажемо за такве попут мене "дебела глава". Шта ћеш, живот.

Мислим, мииииислим да сам схватио да је исти лик око кога се прича исплела тај који има клуб у малом фудбалу који никад није примио гол из корнера играјући у другој италијанској лиги. Је ли сад тачније?

Vidi ovu stranu, imao je dugo vremena najbolji rezultat na 100 metara u italiji, najbolji strelac u rukometu na nivou države iako je igrao u 2. liga, danas ima klub u malom fudbalu i nikada nisu dobili gol iz kornera........pa već samo to je interesantno

 

1. najbolji rezultat na 100 metara u italiji.......................... / atletika /

2., najbolji strelac u rukometu na nivou države iako je igrao u 2. liga...........rukomet

3. danas ima klub u malom fudbalu i nikada nisu dobili gol iz kornera.......mali fudbal

 

 jel malo jasnije

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minuta ranije, RADE said:

pa imate emma takmičenja, pa tražite.

Е супер, ево ја сам почео.

Да ли можда можеш да пишеш које се године то догодило?

Претпостављам да је то ова класа?

http://www.emmanet.info/categories-and-classes/sound-quality/

Такође, претпостављам да су ова правила?

http://www.emmanet.info/wp-content/uploads/2018/03/2018EMMASQJudge-book-V2018.3.pdf

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, zek said:

Konačno da se nešto ispililo, reč je o zvuku u automobilu.......kakve to ima veze sa kućnim zvučnicima?

 ništa ali apsolutno ništa nisi shvatio.

  Od tih zvučnika koji su pobedili , urađene su kutije koje opet bolje rade od svojih kućnih konkurenata.

  od pojačala i predpojačala koji su pobedili urađena je Davina koja je imala najbolji zvuk na blind testu u  Milanu.

   šta sada tebi nije jasno?

  Ako si zaboravio, lik je bio projektant svih tih komponenti , zvučnik 1 i zvučnik 2 ,  pretpojačalo i izlazni stepeni .

   Kutije su takođe njegov projekat.

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, zek said:

Konačno da se nešto ispililo, reč je o zvuku u automobilu.......kakve to ima veze sa kućnim zvučnicima?

Kako si tek sad provalio, pa sve vreme priča o muzici u automobilu.Meni samo nije jasno zašto ova tema nije u odgovarajućem podforumu "Car audio".Ima jedan forum na kome postoji podforum pod imenom "Deponija", baš za ovakve slučajeve.

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, zek said:

Koje kutije, naziv, model, tehnički podaci..... da li se to negde prodaje, privatno, na internetu bilo gde...

kutije nemaju naziv, :-D

nema tehničkih podataka:D

ne prodaju se nigde na internetu:D

prodaju se privatno :D

uglavnom to bi trebalo da se posluša prvo, nije za audiofile  jer im ruši svet u koji su verovali .

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, perodeformero said:

Kako si tek sad provalio, pa sve vreme priča o muzici u automobilu.Meni samo nije jasno zašto ova tema nije u odgovarajućem podforumu "Car audio".Ima jedan forum na kome postoji podforum pod imenom "Deponija", baš za ovakve slučajeve.

nema veze sa car audiem, Davina je kućno ajend pojačalo

 a kutije rade svecki.

  Probaj da tražiš da se premesti u pdf sport :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, perodeformero said:

Realno, idealno bi bilo da se tema premesti u "Vicevi".:lol:

masni.

ima zvučnik.

nema zvučnik.

majstor za štancovanje membrana umro.

ima dobar zvuk.

nečujan nevičnim ušima.

ima prezentacija.

tajnih.

da se ne brukaju vlasnici €€€ zvučnika.

ima trčanja.

ima skakanja.

ima konja, vinograda i ženskinja.

malog fuzbala. 

Rade, da li ti išta od ovog zvuči suvislo? Jedino moram odati priznanje za originalnost i osvežavajući karakter teme, koja već gazi 14. stranu.

samo napred!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zflazar said:

masni.

ima zvučnik.

nema zvučnik.

majstor za štancovanje membrana umro.

ima dobar zvuk.

nečujan nevičnim ušima.

ima prezentacija.

tajnih.

da se ne brukaju vlasnici €€€ zvučnika.

ima trčanja.

ima skakanja.

ima konja, vinograda i ženskinja.

malog fuzbala. 

Rade, da li ti išta od ovog zvuči suvislo? Jedino moram odati priznanje za originalnost i osvežavajući karakter teme, koja već gazi 14. stranu.

samo napred!

pa nisam ja kriv što vi ne verujete svojim očima :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

  Ја поседујем око 100 бројева ревије за аудио конструкције  http://www.costruirehifi.net/

 Bez obzira što je na italijanskom , mislim da može da pomogne, ne svima ali čisto prelistavanje revije može da probudi neku ideju.

Nisu kompletni, mada sam reviju kupovao redovno.....zagubi se tokom vremena.

 Onda posedujem oko 150 i više brojeva AR https://www.audioreview.it/ 

  AR  je jedna prava riznica što se tiče tumasčenja filtera kod zvučnih kutija . Osim toga postoje stotine malih šema podsklopova,  raznih pojačivača.

  Meni to nije potrebno i rešio sam da poklonim ne pojedincu, nego onako čoporativno što se kaže. To znači da bih ja popisao brojeve i onda poslao nekom zainteresovanom. Kada taj prelista i fotokopira šta mu je interesantno, onda šalje sledećem, ili da se to razdeli u delove pa onda da više njih to može gledati u isto vreme.

  Jel ima zainteresovanih......mislim da bi mogao dobiti 150-200 evrića da ih prodam ovde, ali mi se čini mnogo interesantnije ovako.

   Kada bi se sada kupovalo posebno svaki broj  onda se cifra penje na preko 2000 evra, tj toliko sam ja dao za to tokom vremena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...