Jump to content


Maurizio Cucco


RADE

Recommended Posts

8 sati ranije, RADE said:

malo bolje kada razmislim ja sam oduvek ovde pisao u edukativne svrhe. I to i sada radim. Jednostavno pokušavam da vam kažem kako je svet onog ajenda na koji ste navikli gotov i da dolazi novi  bez laganja i prevara.

Ako je Riccardo Muti obećao da će doći u Milano na sajam ajenda da lično objašnjava zašto su te kutije posebne o čemu mi onda pričamo

 

1 sat ranije, RADE said:

јел ти схваташ ко долази на ајенд у Милану и да би појава Мутија направила револуцију.

 

 

1 sat ranije, RADE said:

Радим на томе да пошаљем пар кутија али иде некако безвезе. Превише њих около гледа на то погрешним очима.

jeste ovaj forum kakav jeste ali obdaniste nije.

idolopoklonstvo u ovoliko godina koliko ti,ja i mnogi drugi ovde imaju je smesno,

takodje je smesno verbalno pokusavati,ko zna koji put,objasniti ko zna koju po redu revoluciju u hi fiju koje si ti svedok a ostatak sveta u mracnom tunelu baulja.....bato sam cuo i nista od revolucije,omoguci da se cuju te ostale revolucije pa da budemo edukovani i zahvalni....

ovako je kontraproduktivno,kako neko vec rece.

izjave da ste ovo culi sve bi pobacali kroz prozor su neozbiljne....kao i recimo ova:kad bi ti cuo Tozin sistem ti ne bi bacio sistem kroz prozor,sam bi skocio kroz isti!.............da li mi verujes?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 sat ranije, RADE said:

Радим на томе да пошаљем пар кутија али иде некако безвезе. Превише њих около гледа на то погрешним очима.

ti pogresno prezentujes stvari i prenosis svoje utiske,ili sta god da radis.....sa ocima koje to citaju je sve u redu (ne verujem da sam ovo napisao)...:plakanje

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, patason said:

ti pogresno prezentujes stvari i prenosis svoje utiske,ili sta god da radis.....sa ocima koje to citaju je sve u redu (ne verujem da sam ovo napisao)...:plakanje

ne mislim na vas, sa ove strane je problem.

  Niko od vas mi nije problem, čak ni oni koji se zezaju.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, patason said:

ti pogresno prezentujes stvari i prenosis svoje utiske,ili sta god da radis.....sa ocima koje to citaju je sve u redu (ne verujem da sam ovo napisao)...:plakanje

ja nemam nameru da se nikom uvlačim u dupe, Ja jednostavno napišem kako stoje stvari.

   Stvari se prezentuju same od sebe . Recimo pojačivač, bilo je dovoljno 10 sekundi rada da ekipa shvati šta stoji ispred njih. Nema tu puno priče.

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, patason said:

 

 

jeste ovaj forum kakav jeste ali obdaniste nije.

idolopoklonstvo u ovoliko godina koliko ti,ja i mnogi drugi ovde imaju je smesno,

takodje je smesno verbalno pokusavati,ko zna koji put,objasniti ko zna koju po redu revoluciju u hi fiju koje si ti svedok a ostatak sveta u mracnom tunelu baulja.....bato sam cuo i nista od revolucije,omoguci da se cuju te ostale revolucije pa da budemo edukovani i zahvalni....

ovako je kontraproduktivno,kako neko vec rece.

izjave da ste ovo culi sve bi pobacali kroz prozor su neozbiljne....kao i recimo ova:kad bi ti cuo Tozin sistem ti ne bi bacio sistem kroz prozor,sam bi skocio kroz isti!.............da li mi verujes?

 

ako neki odustaju od kupovine sonusa od preko 10.000 evra i kupuju kutije od 1600 evra i prodaju svoje stare, možda to nikome sa te strane ne znači ništa, ali meni nešto govori.

 

ja sam više puta ponavljao da je bato samo jedan deo pojačivača, ali ne vredi.

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, patason said:

i ja isto,skoci kroz prozor....neces,ne verujes mi....stvarno Tozin sistem tako svira.....izgleda da ni ti ni ja nismo autoritet,kao taj Muti....jebiga

ne svira tako jer bi vas dvojica već skočili kroz prozor B)

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, RADE said:

ako neki odustaju od kupovine sonusa od preko 10.000 evra i kupuju kutije od 1600 evra i prodaju svoje stare, možda to nikome sa te strane ne znači ništa, ali meni nešto govori.

 

ja sam više puta ponavljao da je bato samo jedan deo pojačivača, ali ne vredi.

meni govori da je sonus od 10000 precenjen oko 3-4 puta a da su ovi sto su iz garaze doneli spravu da pokidaju sve od 100000 vrhunski manipulatori koji ne rade solo,vec u ekipi,smisljeno.....precesto vidjen scenarijo.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, patason said:

meni govori da je sonus od 10000 precenjen oko 3-4 puta a da su ovi sto su iz garaze doneli spravu da pokidaju sve od 100000 vrhunski manipulatori koji ne rade solo,vec u ekipi,smisljeno.....precesto vidjen scenarijo.

у Милану се окупљају сви они што нешто значе. То је било обећање, ако се кутије појаве у Милану да ће доћи лично Мути да свету објасни зашто те кутије раде добро......које екипе, који манипулатори, о чему ти причаш.

   То није када теби Тоза или ти њему нешто објашњаваш , него то је да Мути објашњава свету зашто те кутије раде тако добро. ;)

Link to comment
Share on other sites

јел сам ја вама већ написао да је  позната продавница ајенд опреме  одбила да продаје те кутије под врло озбиљним мотивом, ако буду продавали те кутије више неће ни једну другу. :-D

 

 Јел знате да све пристојне продавнице  аудија за аутомобиле, неће да продају његове звучнике јер су условљени са противљењем јаких фирми. И они знају да ако стоји Мурицијусов звучник поред њихових да ће  мало теже продати своје

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, RADE said:

јел сам ја вама већ написао да је  позната продавница ајенд опреме  одбила да продаје те кутије под врло озбиљним мотивом, ако буду продавали те кутије више неће ни једну другу. :-D

 

 Јел знате да све пристојне продавнице  аудија за аутомобиле, неће да продају његове звучнике јер су условљени са противљењем јаких фирми. И они знају да ако стоји Мурицијусов звучник поред њихових да ће  мало теже продати своје

vise puta.....

svaki "guru"  je imao isti taj razlog zasto nije uspeo i napravio posao.....

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, patason said:

vise puta.....

svaki "guru"  je imao isti taj razlog zasto nije uspeo i napravio posao.....

ако је више пута победник на нивоу италије и пар пута на нивоу европе са комплетно својом опремом од предпојачивача појачивача , суба мидбасова до високотонаца, није да је баш неки неуспех......и батерије, 800 ампера у кратком споју

Link to comment
Share on other sites

јел сам ја вама написао да је до пре 10-так година имао најбољи резултат у италији на 100 метара спринт. Био је и најбољи стрелац италије у рукомету иако је играо у другој лиги.

   Тренутно има клуб у малом фудбалу , 3. лига. 

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, RADE said:

јел сам ја вама написао да је до пре 10-так година имао најбољи резултат у италији на 100 метара спринт. Био је и најбољи стрелац италије у рукомету иако је играо у другој лиги.

   Тренутно има клуб у малом фудбалу , 3. лига. 

Proveri molim te da ti nije slučajno zapek'o Random Text Generator taster na tastaturi...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...