Jump to content


NN Acoustic - KSN


Preddrag

Recommended Posts

42 minuta ranije, Delija said:

Ne zajebavajte - Ringe je napisao da je kod njega i popravio.

Valjda se podrazumeva da svaki majstor mora prvo da detektuje sta je problem, pa tek onda da ga popravi. Rekao bih da obrnutim redom ne moze. I sta tu onda ima da naplacuje "dijagnozu" pre nego sto on sam odradi popravku? Smejurija.

Sasvim nesto drugo je da doneses i pitas koj mu je q bez namere da kod njega i popravis.

BTW, sta tu ima toliko da se "dijagnostifikuje" kod glupog driver-a? Nije mu doneo pojacalo na popravku.

 

Govorio sam opčenito ? , al ? ..... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 sati ranije, Delija said:

Ne zajebavajte - Ringe je napisao da je kod njega i popravio.

Valjda se podrazumeva da svaki majstor mora prvo da detektuje sta je problem, pa tek onda da ga popravi. Rekao bih da obrnutim redom ne moze. I sta tu onda ima da naplacuje "dijagnozu" pre nego sto on sam odradi popravku? Smejurija.

Sasvim nesto drugo je da doneses i pitas koj mu je q bez namere da kod njega i popravis.

BTW, sta tu ima toliko da se "dijagnostifikuje" kod glupog driver-a? Nije mu doneo pojacalo na popravku.

 

 

 pa normalno je da prvo mora da detektuje problem i na to potroši određeno vreme ......i ti posle toga kažeš , neka majstore neću ja to da opravljam ......i šta on da radi sa utrošenim vremenom .

  Nema veze jel hoćeš tu ili na drugoj strani da opravljaš ali dijagnostika je postala elemenat koji se sasvim opravdano naplaćuje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bas bi voleo cuti te monitore zbog tog ribona,i sa dobrim vinilaskim sistemom.Jedan prijatelj mi je bio u prilici da uzme neke male americke trosistemce sa njim i scanspeak ''zguzvanim''  basem,ali ih nije uzeo,a ja bas navijao.

Podrzavam razlog drznja CD plejera u sistemu :) Ja iz istih razloga ovih dana krecem u streaming preko Tidala.Vinilaski hobi postaje i previse skup da bi se kupovale ploce nasumicno.Imam bar 200 ploca koje ne bih kupio da sam imao mogucnost da ih cujem,mozda i vise.Tidal ili Spotify idealno dodju za neobavezno slusanje,a gram za prave stvari,placa se i tu nesto pretplate,ali manje od svakako od kupovine CD-a.

Link to comment
Share on other sites

48 minuta ranije, ister said:

Ostatak sistema:
Pojačalo Exposure 2010S
Gramofon Technics SL-M1
Kablovi Chord, QUAD,
CD Marantz DV-6001 (uglavnom za preslušavanje pre nabavke ploče)

 

Sasvim dobro okruzenje. Taj Expo je odlicno pojacalo za mali drajver... Uzivaj...

Link to comment
Share on other sites

Bas bi voleo cuti te monitore zbog tog ribona,i sa dobrim vinilaskim sistemom.Jedan prijatelj mi je bio u prilici da uzme neke male americke trosistemce sa njim i scanspeak ''zguzvanim''  basem,ali ih nije uzeo,a ja bas navijao.
Podrzavam razlog drznja CD plejera u sistemu  Ja iz istih razloga ovih dana krecem u streaming preko Tidala.Vinilaski hobi postaje i previse skup da bi se kupovale ploce nasumicno.Imam bar 200 ploca koje ne bih kupio da sam imao mogucnost da ih cujem,mozda i vise.Tidal ili Spotify idealno dodju za neobavezno slusanje,a gram za prave stvari,placa se i tu nesto pretplate,ali manje od svakako od kupovine CD-a.

Jel si razmisljao o Deezeru, povoljniji je a ima dosta veci izbor. Tidal dam dobio na Naimu kao promociju 3meseca free, izbor je ocajan isuvise je izvikan reklamamo. Spotfy je dosta bolji ali muzike po mom izboru je bilo vise na Deezeru. Moj ti je predlog da iskoristis na svakom od njih free sto daju pa vidis ko ima naj vise muzike po tvom ukusu. Deezer, Apple music, Tidal i Spotfy. Izvinjavam se na off-u. Čestitam na kupovini NN acoustics ;)


Sent from my iPhone7 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Probao sam jednom na kratko Deezer sa ''de vilajetom'' sa nekog  tableta,super stvarcica,nasao bas sve numere koje sam trazio ocas posla.Dolazi mi drugar,pa cemo da vidimo.Spotifaj je po njemu konforniji,a Tidal opet hvale da je nesto bolji zvuk.Deezer mi je zvucao sasvim OK.To su svakako zasad spanska sela za mene,pa kad dodje drugar komijutorski genij pojasnice mi.Mozda i probam sve.Sorry za off.

Link to comment
Share on other sites

@sondek  Koristim i ja stream baš iz tog razloga, zašto baciti novac.
                Slušanje takođe dolazi u obzir kad kod...
@laky      Sve to radi savršeno u sobi od 14 kvadrata, inače zvučnica je Ortofon 2m Red, biće Bronze uskoro.
                Radi se na još jednom Belt grmofonu videćemo šta će da bude.
@Nenadapple  N.N. KSN mališani su pobedili mnoge druge bolje kotirane i mnoogo skuplje kutije.
@Gox co.    Hvala, zato su i tu da se uživa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...