Jump to content


Sony servis u Beogradu ?


DejanM

Recommended Posts

Glavni servis za evropu se nalazi u Austriji sto je jos crnje i gore!!! A za tu lovu mozes da kupis dva nova aparata bez razmisljanja.Ja ti preporucujem da kupis jedan a za ostatak para da se provedes na PRATERU( neznam kao se pravilno pise).Pozdrav!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E pa evo price za ne poverovati ...

Aparat sam odneo u BG Elektronik (po Delijinoj preporuci) na Karaburmi. Prijem je protekao vrlo slicno kao i ovde u Becu. Razlika je u sledecem:

- javili su se mom kumu (kod koga sam ostavio sve podatke) telefonom nakon 4 dana sa informacijom da je aparat popravljen

- cena: nista jer je taj deo pod garancijom !!!!!

Meni nista nije jasno - u Becu traze 570 eura a u Beogradu za isti aparat ne traze nista !? Aparat je inace kupljen u Nemackoj preko interneta pre 2,5 godina.

Eto sad pa budite pametni ... U svakom slucaju :listen za BG Elektronik.

Mislim da ce direktor Sony za Austriju sutra dobiti mail od mene ...

Pozdrav

Dejan

Link to comment
Share on other sites

Koliko je meni poznato BG-elektronik nije tako darezljiv o cemu se radi u tvom slucaju ne znam stvarno zbunjujuce pogotovo sto je tvom aparatu koliko vidim istekla garancija ili je kvar bio toliko banalan da nisu smeli da te oderu jer su mislili da je neka kontrola od strane SONY-a nesto ima veruj mi :listen

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam se cuo i sa kumom i sa kuumom (zenski rod) misleci da su oni pokrili troskove i da zele ovim da mi ucine uslugu i da nece da mi kazu cifru, medjutim oni mi se kunu da nisu nista platili za popravku. A fotoaparat radi - to su proverili. E da, BG Elektronik je dao 3 mesecnu garanciju za izvedenu popravku, sto ce reci ako se problem ponovo javi, oni ce to opet besplatno popraviti ...

Kunem se da nista nisam duvao taj dan .... mozda ima Deda Mraza .... :listen .... na Karaburmi ....

A mozda je stvarno bila neka glupost - ali koliko ja poznajem majstore to nikad nije bio razlog da ne dodje do dranja ... cak sta vise ...

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je aparat legalan ima sve papire normalno po serijskom broju se zna gde je prodat i kome ! Malo je nelogicno da se popravi besplatno kada je van garancije jedino ako nije doplacena garancija do 5 godina ,ali koliko sam video iz tvog posta u WIENU ti nisu pomenuli tu garanciju znaci da ne postoji :listen Sta te briga vazno da si ustedeo vise stotina evrica pa za vikend na PRATER da se malo castis :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
E pa evo price za ne poverovati ...

"Aparat sam odneo u BG Elektronik (po Delijinoj preporuci) na Karaburmi. Prijem je protekao vrlo slicno kao i ovde u Becu. Razlika je u sledecem:"

Slicna prica. CANON DV kamera, kupljena preko dilera PIN Computers, stara priblizno 3 godine. Receno je da ce ako je kvar manji od 6000 dinara biti popravljena (kamera) a ako je kvar veci javice se. Javili su da je kamera u PRODUZENOJ GARANCIJI (na garantnom listu to ne pise) i da je popravka besplatna.

Link to comment
Share on other sites

Problem kod nekih SONY modela je CCD.

Sony je prihvatio gresku tako da ako je CCD problem zamenice Vam bez naknade.

Nazalost nemam spisak koji modeli su ukljuceni u ovu akciju ali problem postoji i lociran je kod kamkodera i aparata koji koriste odredjene CCD.

Servisi u Beogradu samo postupaju po nalogu od centrale koja prihvata svoju gresku.

To se drugacije zove briga za korisnika i cuvanje imena brenda.

Link to comment
Share on other sites

Problem kod nekih SONY modela je CCD.

Sony je prihvatio gresku tako da ako je CCD problem zamenice Vam bez naknade.

Nazalost nemam spisak koji modeli su ukljuceni u ovu akciju ali problem postoji i lociran je kod kamkodera i aparata koji koriste odredjene CCD.

Servisi u Beogradu samo postupaju po nalogu od centrale koja prihvata svoju gresku.

To se drugacije zove briga za korisnika i cuvanje imena brenda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da se nadovezem na pohvale za servis BG Elektronik na Karaburmi.

Moj rodjak ima Canon digitalni aparat srednje klase, star oko 4 godine. Bio je potpuno ispravan i radio perfektno do pre par meseci. Onda ga je on slucajno ispustio na beton i plasticni delovi su poispadali, slomio se poklopac baterije itd. Naravno, nije mogao vise da radi.

Odneo ga je u BG Elektronik i prica je bila da ce ga popraviti ako bude do 5-6 hiljada dinara, a ako treba vise da se plati javice mu. I bilo je BESPLATNO!!! Zamenili su chip koji je navodno bio fabricki neispravan, a sto se tice plomljenih poklopaca to su zalepili trakom. Aparat sada radi kao kada je bio nov.

Zamislite! Jasno se videlo da je aparat polomljen od pada, a popravili su ga za dzabe. I nije u garanciji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...