Jump to content


Izvod iz teme Hi-Files Show 2016


Chakija

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa na kućni sistem. Valjda.

Generalno, još u prvom postu sam i ja napisao da je zvuk na sajmu bio loš. Ali, na takvim mjestima, gdje je bitnije pokazati i prikazati nove sprave i njihovu funkcionalnost i mogućnosti, malo se vodi računa o sinergiji i o zvučnom utisku. 

Nijedan, ali ni jedan sistem nije zvučao ni približno kvalitetno kao recimo što zvuči moj sistem kod mene, ali to nije bilo ni za očekivati. Da je bilo obrnuto, vrlo bih se zabrinuo, ne za moj sistem, nego za sebe i moje poimanje vjerne reprodukcije.

Ipak sam ja, za razliku od izlagača, proveo mnogo više vremena ugađajući i štimujući zvuk, tako da je to i realno za očekivati.

Pretpostavljam da je i ćale na taj način doživio sajam. 

Link to comment
Share on other sites

58 minuta ranije, Toza said:

Nijedan, ali ni jedan sistem nije zvučao ni približno kvalitetno kao recimo što zvuči moj sistem kod mene, ali to nije bilo ni za očekivati. Da je bilo obrnuto, vrlo bih se zabrinuo, ne za moj sistem, nego za sebe i moje poimanje vjerne reprodukcije.

Hitno zaštiti i iznesi na tržište taj ''know how''...milioni te čekaju...:klanjanje 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

fasciniran sam odsustvom skromnosti i gubitka kompasa nekih ljudi koji postuju na ovom forumu , podcenjivanjem tuđeg rada,olako donesenim sudovima bez trenutka razmisljanja iznesenim i objasnjenjima koje su za moj sud kao da su za vrtić,a ne forum odraslih osoba.

Milane, Milane, toliko si puta bio pozvan... Bitno je da ste ti i tvoj naim odavno prerasli vrtić. 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Toza said:

 

Nijedan, ali ni jedan sistem nije zvučao ni približno kvalitetno kao recimo što zvuči moj sistem kod mene, ali to nije bilo ni za očekivati.  

 ...pa zar je iko normalan i mogao da ocekuje da jedan MBL,Mcintosh ili onaj smotani Wilson i može uopšte da zvuči kao tvoj kućni hajend.Mslm sve i da jeste tako,pa nikad mi na pamet nebi palo da izjavim nesto tako ne skromno.Ajd malo procitaj sta pišeš,al i izbroj do 3 dok nesto nakuckaš.niko ne spori da nešto znaš,da nešto može da se nauči od tebe kao i od mnogih drugih,al' skromnost je vrlina verovao ili ne.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Pa gde si Lil...

Nikako da zaboraviš kako sam te qarao ....zlopamtilo jedno :lol::lol:

Al razumem te ne zaboravlja se to lako.

PS mislim na prepiske na forumu...držim do sebe B)

Nema tu ništa lično! Psihologija veli: Mane koje uviđaš u drugima i sam poseduješ! Jednostavno..?

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Lilyhammer said:

Nema tu ništa lično! Psihologija veli: Mane koje uviđaš u drugima i sam poseduješ! Jednostavno..?

Lili ti nemaš mane, tebi je najbolje...doduše mož' da bude malo zahebano kad se vreme menja, il' zafali piliulica, al' sve se to na kraju reši.

Ma ne brini Lili, biće sve OK, ne boj se, udahni duboko...

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Toza said:

Pa na kućni sistem. Valjda.

Generalno, još u prvom postu sam i ja napisao da je zvuk na sajmu bio loš. Ali, na takvim mjestima, gdje je bitnije pokazati i prikazati nove sprave i njihovu funkcionalnost i mogućnosti, malo se vodi računa o sinergiji i o zvučnom utisku. 

Nijedan, ali ni jedan sistem nije zvučao ni približno kvalitetno kao recimo što zvuči moj sistem kod mene, ali to nije bilo ni za očekivati. Da je bilo obrnuto, vrlo bih se zabrinuo, ne za moj sistem, nego za sebe i moje poimanje vjerne reprodukcije.

Ipak sam ja, za razliku od izlagača, proveo mnogo više vremena ugađajući i štimujući zvuk, tako da je to i realno za očekivati.

Pretpostavljam da je i ćale na taj način doživio sajam. 

ha ha ha , Tozo care, samo napred...

Link to comment
Share on other sites

Eve kad se vec raspitivljes za meneme, da ti reknem:

Upravo se sjajno zabavljam gledajuci sta ljudima prodajes kao "Tozine visoke umotvorine". Igrom slucaja dodje do mene IC kabl, cuveni 'Tozin recepis'. Prezalim ja pare, reko da otvorim i vidim to cudo. I imam sta da vidim, Jesi se potrudio da termobuzirom i plastikom maskiras jeftinocu al' istina se nemoz' sakrit. Dakle, potpuno oksidisani bakarni omotac a centralni provodnik specijalna 'Tozina posrebrena zica'. Samo jbga, nije se izgleda imalo dovoljno srebra za ceo provodnik. Msm, tako je to kad koristis zicku koja je od vojnu zicu - 'za avijoni, dvokrilci'. Cak mi nije ni do smejanje pa da stavim smajli.

TozinoSrebrence.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...