Jump to content


JBL Arena 130 + Yamaha A-S201


Jozza

Recommended Posts

2 sati ranije, Jozza said:

To je jadni A-S201, koji mi je Sloba savetovao da uzmem, ali da bidnem iskren to pleKano čudo ne puštam u kuću. A-S301 koji sam uzeo ima drugačije iznutrice, i deli platformu sa 501/701 modelima, sa sve AL hladnjacima (2kom). 201ca ima 6,7kg, dok 301-ca teži 9kg. Ako ćemo iskreno, tek A-S1100 mi se svideo po dizajnu iznutrica, ali ni ona nema toroidalni trafo, tako da ne znam čemu taj komentar. 201-ca daje 2x50W/ch uz nenormalno izobličenje. A sa druge A-S1100 košta ~1.000eur, pa ne vidim svrhu uparivanja sa zvučnicima od ~200eur. Sve u svemu, 301-ca mi je delovala kao jedini izbor (od Yamahe) uz ove WD220. Pojačalo je stiglo, ali ja sam na službenom putu do 12-og, pa kriziram uz forum, hahaha.

PS: Neko mi je ovde preporučivao AVR za iste novce. Elem, Yamaha R-N301 je "nabudženi" A-S201, tj pojačivački deo je isti, pa sam odustao i od toga, i rešio da pazarim stereo pojačalo.

For the record: rekao sam ti da u okviru tog budžeta yamaha dolazi nakon onkyo 9010 i denon 720 :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...