Jump to content


network cd player ili nesto slicno


chika_milan

Recommended Posts

9 sati ranije, trotter said:

 

Ranko, da li radi i sa eksternim HD-ima bez sopstvenog napajanja (koji se napajaju preko USB porta) ili samo sa onima koji imaju svoje namensko napajanje (5V, preko ispravljaca koji ide uz ekst. HD)?

Na vecini uredjaja ove (ili slicne) vrste sam vidjao u uputstvima da je posebno napomenuto da se koriste iskljucivo ekst. HD sa sopstvenim napajanjem, pretpostavljam da je i ovde taj slucaj?

Probali sa 500GB bez napajanja punim muzike i radi bez problema.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..pa kako? :huh: Kad u uputstvu za tu Yamahu piše doslovce: 

5 sati ranije, Zexx said:

U uputstvu za ovu Yamahu piše doslovce: "Do not connect USB chargers, USB hubs, or other devices that are not USB mass storage class devices. Do not connect PCs, card readers, or external hard disk drives." 

..hahahahahaaaaa... :bacanje

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Lilyhammer said:

..pa, vidim kako vežbaš mozak kad ne možeš iz prve da ukapiraš da ta Yamaha čita HDD nego mora pet puta da ti se ponovi.

Kategorija ljudi kojima mora da se objašnjava vic je zaista posebna, a o tvom mentalnom sklopu i inteligenciji već su se izjasnili drugi ljudi na nekim drugim temama, pa mislim da nema potrebe da te i na to podsećam...

Link to comment
Share on other sites

Pusti ti inteligenciju i mentalni sklop, ostavi to drugima da cene ionako ti je inteligencija veoma stran pojam. Ja ti jedino mogu reći poznavajući malo psihologiju: da si i sam inteligentan nikada nebi ni došao u situaciju da raspravljaš o inteligenciji, očigledno da ti je to slaba tačka. A i " drugi ljudi" koje pominješ se ne mogu svrstati u množinu jer jedan @trotter ne čini množinu, a koji je isto tako infantilan i nadobudan ko ti! Nego, reci ti meni: Sad si nas sve iscimao propisno i više nas smo ti potvrdili da Yamaha čita HDD, kakvi su ti sad potezi? Ideš da kupuješ Yamahu ili si to pitao onako samo?

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Zexx said:

Hahahahahaaa...pa to je samo bio ironican komentar na vic koji je uzasno glup, a posto vidim da ti takve viceve bas dobro kapiras..stvarno pametnom dosta! :lol: Ti mora das si od onih likova sto zimske gume menjaju tacno 1.novembra, znaci ni 31.oktobra ni 2.novembra, nego bukvalno 1.novembra! :D I..ajde vise da ne uzurpiramo @chika_milanovu temu tvojom "natprosecnom inteligenciju", dobio si informaciju i od mene i od Ranka, a i od Dubwise-a da Yamaha cita HDD i sad stvarno malo oladi?! :cheers

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Lilyhammer said:

Hahahahahaaa...pa to je samo bio ironican komentar na vic koji je uzasno glup, a posto vidim da ti takve viceve bas dobro kapiras..stvarno pametnom dosta! :lol: Ti mora das si od onih likova sto zimske gume menjaju tacno 1.novembra, znaci ni 31.oktobra ni 2.novembra, nego bukvalno 1.novembra! :D I..ajde vise da ne uzurpiramo @chika_milanovu temu tvojom "natprosecnom inteligenciju", dobio si informaciju i od mene i od Ranka, a i od Dubwise-a da Yamaha cita HDD i sad stvarno malo oladi?! :cheers

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/4725-vicevi/&do=findComment&comment=620812
http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/8204-chuck-noris-full-edition/&do=findComment&comment=620813

Link to comment
Share on other sites

^

Dobro primeceno. Mislim da sam vidjao nekoliko slicnih situacija i kod drugih proizvodjaca (prepisivanje delova uputstva iz starijih serija u uputstva za nove modele). Vrlo neobicno sa proizvodjacke/prodajne strane.

Zato se uvek treba raspitati detaljno pre kupovine da li uredjaj nesto moze ili ne moze ma sta pisalo u uputstvu a najbolji nacin za to su forumi i prepiska sa clanovima koji imaju dati uredjaj ili distributer koji takodje ima mogucnost da direktno proveri na samom uredjaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
On 31.10.2016. at 17:48, jagermaister said:

Ima i onih kojima uvjek nešto hvali pa uvale i lampe :D , nije da nisam pristalica nekog upgrade- a al mislim da je ovakvim uredjajima dovoljan po jedan kvalitetan ic i power cable i vozi miško .

 

Onyko-C-N7050-Tube-Valve-Network-Audio-Streamer-_57.jpg

Ko koga ovdje kopira :blink:

tascam cd 240 , teac cd-p 800nt , onkyo c-n 7050

http://jp-prev.tascam.com/product/cd-240/

http://www.hifidiy.net/index.php?s=/home/marticle/detail/id/8008.html

https://www.qobuz.com/fr-fr/info/hi-res-guide%2Fbancs-d-essai%2Fonkyo-c-n7050-l-acces-qualitatif177181

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...