Jump to content


VoxEast auto radio..


rrapaic

Recommended Posts

Da li je neko kupio ili cuo pomenutu (kinesku) marku auto radija? Mislim, ima li kako-tako pristojan zvuk?

Hbga, nisam u Srbiji pa nemam bas neki izbor; a da stavljam Sony ili slicno (skupo) u moj matori auto, bas mi se i ne da. Stari radio-kasetas na samrti, iskopcao sam ga. Poceo da se oseca po dimu, pa da ne spali sve u autu...

Hvala unapred na odgovorima!

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Hahaha :)

Dobro, nisam bio odredjen: Sencor SCT 3018. Prevagnula je garancija od 2 godine, i zaista kvalitetna izrada i opsti utisak.

Zvuk: pa sad, imam Sony xPlod zvucnike koji malo 'vriste' (culo se i sa starim radiom), tako da sam morao da korigujem bass/treble. Doduse, nisam jos probao zvuk sa medija (USB), samo radio. Kod radija me iritira jedna (vec uobicajena) stvar: reprodukcija je (cuje se) mp3 i to sa kompa direktno, krsh zvucna kartica. Pa kad krene glas spikera iznenadis se kako je dobar zvuk, jer tu radi studijska tehnika/mikrofon.

Znam da u Hrvatskoj jos ima radio stanica koje emituju muziku sa medija (slusao na autoputu); ali ostatak regiona... mrka kapa.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...