Jump to content


Mp3 plejer - savet za kupovinu


ZoranR

Recommended Posts

Pazario bih neki mp3 plejer, ali nemam bas nikakvu predstavu odakle da pocnem sa pretragom ... tipa, sta je pouzdano, kakav je zvuk... sta valja a sta ne. Generalno, sluzice za tu i tamo po kuci kad nisam blizu pojacala.
Imam M$ telefon, i on se pokazao jako dobrim u tom smislu, pa sam tako i dosao na ideju da pazarim nesto slicno, ali bez da mi ''zraci'' stomak dok slusam muziku... a verujem da bi i zvuk trebao biti za nijansu bolji.
Slusalice koje trosim su AKG K550, tako da bi tu trebalo da bude i neke adekvatne snage da to i potera.
Ne bih neki Linux konzola displej sa spartanskim brojem informacija, :) a nisam bas ni lud za ajpod fazonom, za koga cak nisam uklavirio ni sta pusta a sta ne (mada videh na KP da ga prodaju i napunjenog sa 7000 ''pesama'' :) )

Cena... sta znam! Ne bih da kupim krsh a ne bih ni da istovarim vise para nego sto to sve realno vredi. U krajnjoj liniji, ako me ubedite da su sve to corava posla... mozda odem da kupim nove cipele... a telefon odmaknem metar od sebe. :)

Unapred hvala na razumevanja za moju dilemu.

 

PS

Ako moze da tera flac, super ....a nemam preterane zahteve za GB masu. I knjigu kad citam... uzmem samo jednu u ruke :)

Link to comment
Share on other sites

Bas sam ovih dana testirao Dragonfly black na androidu. Koristio sam usb audio pro player ili tako nesto, da bih izbegao ni manje ni vise nego dva resamplinga pre DSP-a. Crosstalk je pod kontrolom, nema vise kompresije srednjih i visokih, zvuk se otvorio, pozicioniranje i detalji su mnogo prisutniji. Bas je izrazeniji nego sto bih voleo i po malo ne precizan ali to je opet daleko daleko bolje nego tipican zvuk na tel. Licno ne vidim vise poentu mp3 plejera s' obzirom da ce ovih spravica biti sve vise i vise. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...