Jump to content


Izvod iz teme Kaset Dekovi: Ston_Cold


ZoranBG

Recommended Posts

Tobra, Dr Dzuro, 

Woland, ja, Tin, Milence, SuperFi (igor), i ostali sve cuveni serviseri i preprodavci. Budalastina.  Ajd bar, kad ste se uvalili, procitajte malo i van ove teme. 

....Pero, preterao si sa ovom slikom, i pritom uvredio sve nas prevarene. Molim te samo objasni, sta ti pokusavas ovde da odbranis. Jel prevario....jeste. Jel ukrao ljudima....jeste. Jel se sad pravi lud...pravi se, samo ceka internet, pa ce nas sve obesteti cim mu dodje.  Jel se recju javio da bilo sta kaze il objasni....nije. Javio se doduse baja sa dva posta pa odbranom napravio 5. A kako ti to izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

35 minuta ranije, Milosav Grozni said:

 

....Pero, preterao si sa ovom slikom, i pritom uvredio sve nas prevarene. Molim te samo objasni, sta ti pokusavas ovde da odbranis.

Nisam preterao, dovoljno je da nezavisni posmatrač pogleda obe teme o ovom slučaju, i biće mu odmah jasno.Ne radi se o tome da li je neko nekoga pokušao da prevari ili "prevari", već se nedeljama vodi i podgreva otvorena agresija prema nekome ko se ne brani.Pojavljuju se članovi koji godinama nisu na forumu, i  javljaju se prevareni i "prevareni".Meni je jedino nejasno zašto niko ne pomene broj ljudi kojima je Ston objektivno pomogao, što savetima, što džabe, što za novac, jer čovek živi od toga.Stona znam 26 godina, meni je pomogao hiljadu puta do sada, i zaista ne bih imao nijedne loše reči u vezi sa njim.Naravno, ne sporim da uvek ima nezadovoljnih, prevarenih, izmanipulisanih i krvožednih.

Sve što sam napisao neme veze sa poslednjim slučajem "kaset dek".

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, tobra said:

Ovako, ja ocu da napisem ja ako poklonim nesto onda sam poklonio a onaj ko je poklon primio moze da radi sa njime sta hoce, i to je sve. Da citiram sta je Ljuba napisao ako  ste prevareni ili mislite da ste prevareni prijavite policiji.

:wave2

Apsolutno NISI U PRAVU.

Nisam imao nameru da se mešam, ali me je tvoje pisanje (i pisanje Dr Dzure) navelo da ipak nešto napišem.

Bitan element svakog ugovora o poklonu jeste ''animus donandi''. U prevodu, pojednostavljeno, radi se o razlogu zbog koga se poklon nekome čini.

Čovek je lepo napisao da želi stvar da pokloni ljubitelju radi uživanja u slušanju muzike sa deka, a ne nekome radi preprodaje!!!

Dakle, i pravno i moralno gledanao (a to nije uvek isto), Ston bi trebalo da vrati dek.

Link to comment
Share on other sites

@Woland, Miloslav & co.

Imalo ili nemalo veze, cinjenica je da je temu pokrenuo neko kome je ocigledno jako zasmetalo sto je bas SC dobio na poklon taj dek (a ne pokretac teme recimo?). Mozda je samo ruzna koincidencija u pitanju, ali (kao sto Pero pomenu) nezavisnom posmatracu bi ovo itekako moglo biti simptomaticno jer je uz direktnu prozivku SC-a, a uz pravdoljubiv paravan "imam jasan razlog zasto pitam, ne zelim da pokrenem flame" u stvari pokrenut pravi progon jednog od strane drugog ljubitelja (da ne upotrebim neki tezi izraz) ove vrste uredjaja. Interes (koji, ciji i kakav) ili ne, svakako deluje krajnje neumesno.

Link to comment
Share on other sites

Ljude koje sam ja nabrojao (ukljucujuci i mene),  Pero nisu "prevareni" vec prevareni i pokradeni.  Samo toliko. 

Dr Dzuro, procitaj malo koga sve i kako prevario. Za ostalo me boli... A sto se on ne javi nego ti skupljas postove. Mani me se dr, sigurno imas nesto pametnije da napises za sedmi post. Ja odo iz ove teme, ima da ga proglasite za sveca i velikog mucenika. Povraca mi se od ovoga vise. Tudji izmet nikad Dr, ne utapkavaj svojim prstima. nije higijenski.

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, Aleksandar75 said:

.... Bitan element svakog ugovora o poklonu jeste ''animus donandi''. U prevodu, pojednostavljeno, radi se o razlogu zbog koga se poklon nekome čini.

....

Koliko se secam nije bilo nikakvog "zvanicnog i ovrenog ugovora", ispravime ako gresim.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Majstore,

 

vidim da se hvalis da imas Sony dek 730Es

 

samo da pitam, jel to onaj moj?

 

Pozz,

 

Superfi

Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папке.

 

:wave2

Ovo je copy paste prepiske sa VMM nakon sto je postavio sliku MOG deka u temi Sony fan klub. Zao mi je sto ne moze da se procita sta je odgovorio...AKo ima neko mogucnost da desifruje bio bih zahvalan...

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Dr Dzura said:

@Woland, Miloslav & co.

Imalo ili nemalo veze, cinjenica je da je temu pokrenuo neko kome je ocigledno jako zasmetalo sto je bas SC dobio na poklon taj dek (a ne pokretac teme recimo?). Mozda je samo ruzna koincidencija u pitanju, ali (kao sto Pero pomenu) nezavisnom posmatracu bi ovo itekako moglo biti simptomaticno jer je uz direktnu prozivku SC-a, a uz pravdoljubiv paravan "imam jasan razlog zasto pitam, ne zelim da pokrenem flame" u stvari pokrenut pravi progon jednog od strane drugog ljubitelja (da ne upotrebim neki tezi izraz) ove vrste uredjaja. Interes (koji, ciji i kakav) ili ne, svakako deluje krajnje neumesno.

axa : znači kriv je onaj koji je primetio zato što je potencijalno imao nečasne namere, a nije kriv onaj koji je nečasne namere po ko zna koji put pokazao i dokazao, on je u ovom slučaju žrtva jerbo se protiv njega vodi haranga..

hej, ajde malo.. 

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Aciko said:

Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папке.

Aciko, imas pivo kad se vidimo :-) Hvala na desifrovanju. 

Znaci przio je forumase (papke)...a najveci papak sam ispao ja :-( Ne radi se tu toliko o parama, 100 eura mozda? Ali to nisu njegove pare, pa i da je 100 dinara moje su!

 

Ovima sto ga brane da pozelim isto? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...