Jump to content


Izvod iz teme Kaset Dekovi: Ston_Cold


ZoranBG

Recommended Posts

13 sati ranije, kolombaja said:

Meni je jako zao sto moderacija foruma nije nasla za shodno da reaguje protiv doticnog trajnim banovanjem. Nereagovanjem se stice utisak da podrzavaju takvo ponasanje. Da su reagovali ranije, ja bih na vreme znao s kim imam posla i mozda bi moj Yamaha snagas jos bio u zivotu. Ovako, posle tretmana osvezavanja kod SCa koje je trajalo godinu dana (?!) srecan sam sto sam uspeo da ga prodam kao neispravnog i povratim deo para koje sam doticnom platio za "usluge". Zao mi je sto verovatno novi clanovi nece videti ovu temu i sto ce mozda neko od njih da padne u zamku kao i ja. Ako necete da ga banujete jer navodno nemate osnova, postavite barem upozorenje kao sticky u svakom podforumu da ljudi budu na oprezu. Uradite nesto, zbog toga ste tu.

Sent from my A0001 using Tapatalk

 

Evo odgovora, verovatno si propustio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 sati ranije, kolombaja said:

Meni je jako zao sto moderacija foruma nije nasla za shodno da reaguje protiv doticnog trajnim banovanjem. Nereagovanjem se stice utisak da podrzavaju takvo ponasanje. Da su reagovali ranije, ja bih na vreme znao s kim imam posla i mozda bi moj Yamaha snagas jos bio u zivotu. Ovako, posle tretmana osvezavanja kod SCa koje je trajalo godinu dana (?!) srecan sam sto sam uspeo da ga prodam kao neispravnog i povratim deo para koje sam doticnom platio za "usluge". Zao mi je sto verovatno novi clanovi nece videti ovu temu i sto ce mozda neko od njih da padne u zamku kao i ja. Ako necete da ga banujete jer navodno nemate osnova, postavite barem upozorenje kao sticky u svakom podforumu da ljudi budu na oprezu. Uradite nesto, zbog toga ste tu.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Pre ćemo mi popiti po koji warning ili ban nego on, pazi sta ti kažem! Isprovocirace nekog svojim primitivnim ponasanjem i eto ti kazne...A on kad realno sagledaš i nije prekrsio pravila foruma, po principu "niko vas nije tuko po ušima da s njim saradjujete", a to što je on beskarakterna nemoralna kreatura i što je prevario kolege je više proizvod čoveka bez savesti. Po meni..moderacija je dobro postupila, pustila ga da on sam odluči po svojoj savesti, a sad to što on savest nema i što nas sve na taj način iritira, to je drugi problem, treba ga držati na oku i konstantno upozoravati nove članove sa kakvim sklopom ličnosti imaju posla! Ja drugi način  borbe protiv ovakvih moralnih patuljaka kao sto je Stone_Cold trenutno ne vidim...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da li je moguce da je tolika frka dignuta oko najobicnijeg deka, koji je pritom bio neispravan, ako sam dobro razumeo. Mozda je covek stvarno hteo da ostavi dek za sebe, da utegne sta treba jer je majstor, i uziva u slusanju  i izgledu jer taj dek krasi svaku policu .... i onda kada ga je sredio, shvatio da mu se eto ne svidja kako svira, ili izgleda, i resio da ga oglasi ... ulozio je znanje, vreme i novac da sredi dek, i nema nista nemoralno u tome sto je hteo da ga proda i povrati ulozeno, jer je shvatio da mu dek ne treba. Sitna je to lova da bi bio ovako popljuvan, da se radi o nekoj daleko vecoj cifri, gde je ulozio 100 eura a preprodao za 500, a poklonitelju nije dao nista, pa ni informaciju da hoce da proda, e onda bi bilo truba sa njegove strane ..... a ovo je toliko banalna cifra da veze sa mozgom nema prica o nekom potencijalnom okoriscavanju i slicno, promisljenom činu itd. I nije ni cudo sto nije odgovorio na prozivke, ni ja ne bi.

Link to comment
Share on other sites

Taj dek bez dugmeta vredi jedno 20 eura, mozda i 30 .... covek dobio na poklon stvar vrednu 20-30 eura, koja je pritom nezanimljiva jer retko ko slusa kasete, to nece ni na poklon niko a tek da prodas je drama... i cela frka se digla oko 20 eura, pitanje je da li je i toliko vredeo taj dek bez dugmeta. 

Link to comment
Share on other sites

Za tvoju informaciju, dobri dekovi su uvek trazeni i svako bi pozeleo jedan kvalitetan uredjaj u svojoj kolekciji.
Nedavno se na Limundu prodao jedan Marantz za 100€, izuzetno lep dek, ljuti vintage.
I da, kasete nikada nisam ni prestajao da slusam, pored svih modernih medija i formata zvuk MC ima svojih prednosti

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

moonru,

I za takvo vnogo se prvi javio da ga uzme na poklon i za par dana stavi na oglas.

Znaci nije dobio vec trazio poklon.

Takav "majstor i ekspert" nije znao sta je to pa kad je video shvatio da mu ne treba i prodao (ni slucajno da ga da dalje za cenu servisa nekom forumasu).Nemoj to da radis pristojnim i pametnim ljudima ovde.

 

A tvoji komentari govore da si istih moralnih kvaliteta kao doticni.

Jos treba da nas sve naucis do koje vrednosti u evrima poklon sme da se proda,a iznad kog iznosa je to tek unosno.

 

Nije mi jasno sta si zeleo povampirivanjem ove teme,da nekog operes na suvo ili da stanes mnogima na zulj....

 

Link to comment
Share on other sites

49 minuta ranije, moonru said:

Taj dek bez dugmeta vredi jedno 20 eura, mozda i 30 .... covek dobio na poklon stvar vrednu 20-30 eura, koja je pritom nezanimljiva jer retko ko slusa kasete, to nece ni na poklon niko a tek da prodas je drama... i cela frka se digla oko 20 eura, pitanje je da li je i toliko vredeo taj dek bez dugmeta. 

Ako vredi 20-30E (lupio si pa ostao živ) kako se onda ekspresno prodao za 70E?B)

Link to comment
Share on other sites

Patason, nisam hteo nista posebno, slucajno sam naleteo na temu , procitao celu, i ne mogu da verujem oko cega se ljudi ovde napadaju i prozivaju, i to na odvratan nacin, pa sam morao da napisem sta mislim o svemu. Nije isto 20 eura, 200 eura i 2 miliona eura, iako nikako ne podrzavam bilo kakvu pokvarenost da bi se ucario i 1 euro, samo sam hteo da kazem da postoji opcija da u startu nije bilo namere da se ostvari korist jer je cifra banalna, nego se eto desilo tako da je Ston kasnije prodao dek iz nekog svog razloga. 

 

I tvoja opcija je ok da je dek ponudio dalje nekom forumasu, uz placanje samo troskova koje je imao oko sredjivanja, ali opet kako da budes siguran da li je ulozio 0 eura, 20, ili 70 .... mogao je da kaze " hocu da prodam onaj dek sto sam dobio od Slobe, ulozio sam u sredjivanje 60 eura, eto za toliko ga prodajem" 

Link to comment
Share on other sites

svasta korektno i posteno je moglo da se uradi.....ali nsta od toga nije,

vec nesto odvratno na sta su ljudi reagovali......i to je to!

a reagovali su jer su znali s kim imaju posla i nije bilo nedoumice sta se desilo i to sa predumisljajem.

ti imas pravo da sumnjas ,kao sto drugi koji prate dugo forum i znaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...