Jump to content


Izvod iz teme Kaset Dekovi: Ston_Cold


ZoranBG

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

16 minuta ranije, Dr Dzura said:

Mozes li da objasnis (egzaktno) kako si dosao do ovog prevoda, cisto sa "istina je uvek samo jedna" aspekta. Hvala.

Časove držim samo prijateljima, ali ću ti zarad istine objasniti. Inače istina je uvek samo jedna, sve ostalo je laž. Ne razumem kakvi su to "aspekti" istine.

Iskopiraj tekst koji je VMM napisao u notepad, sačuvaj ga kao .txt sa ANSI enkodingom i zatvori fajl, zatim ga otvori i istina će se pokazati.

Link to comment
Share on other sites

Da, i to egzaktno. Najavi se, dodji u BG, upoznacemo se licno, i ako poznajes SC-a jasno kao dan ce ti biti da ja nikakve dodirne tacke, niti slicnosti, sa pomenutim nemam. Fear enough?

p.s. sta je uopste VMM?

Komplikovano je to a nije ni toliko bitno, da bih pekao pile za voz do prestonice.

VMM - Veliki Majstor Mahač courtesy of Mr. Grozni.

Link to comment
Share on other sites

@Lilihammer, sve ono napisano Wolandu vazi i za tebe. Fear enough? 

@Aciko, nisam zeleo od ovoga

Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папкÐ

da dobijem ovo

?o?° ?1?°N€?°?2?1?3 ?´?° N~?µ N‚?2?3N~, ?1?µ?3?3 ?1?°?»?3 ??N€?¶?¸?1 ?3?2?µ ???°???o?µ

vec

"Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папке."

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Dr Dzura said:

@Woland, Miloslav & co.

Imalo ili nemalo veze, cinjenica je da je temu pokrenuo neko kome je ocigledno jako zasmetalo sto je bas SC dobio na poklon taj dek (a ne pokretac teme recimo?). Mozda je samo ruzna koincidencija u pitanju, ali (kao sto Pero pomenu) nezavisnom posmatracu bi ovo itekako moglo biti simptomaticno jer je uz direktnu prozivku SC-a, a uz pravdoljubiv paravan "imam jasan razlog zasto pitam, ne zelim da pokrenem flame" u stvari pokrenut pravi progon jednog od strane drugog ljubitelja (da ne upotrebim neki tezi izraz) ove vrste uredjaja. Interes (koji, ciji i kakav) ili ne, svakako deluje krajnje neumesno.

Dr Dzuro,

deo isecen iz teme "kaset dekovi" sam licno pokrenuo. Osnovna kultura bi nalagala da se prvo raspitate koga napadate.

Taj, kako ste nazvali, pravdoljubiv paravan "imam jasan razlog zasto pitam, ne zelim da pokrenem flame", nije nikakav paravan vec pravo pitanje na mestu. Evo, sada cu napisati: naime, imam identican dek V5000 koji planiram da popravim I javno poklonim nekom forumasu. Nisam ga dobio na poklon, kupio sam ga I treba da ga sredim o svom trosku.

Dakle, to je plan, fakticki obaveza bez ikakve koristi po mene.

Razlog za moje "pravdoljubivo" pitanje je bio taj jer sam u momentu zarko zeleo da taj dek (svoj V5000) odradim  preko reda I ispravim bar deo nepravde koji je ucinjen od strane Stona iskrenim ljubiteljima dekova.

A znao sam da ce se tako nesto desiti, dugo sam u HiFi-ju I prepoznajem na kilometer sitne duse kojih mnogo ima u ovom sportu.

No, onda sam sebi rekao: zasto bih ispravljao tudje svinjarije? Zaista, nema razloga.

Nadam se da Vam je sada jasna pozadina price. Mislim da mi dugujete izvinjenje.

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Dr Dzura said:

@Lilihammer, sve ono napisano Wolandu vazi i za tebe. Fear enough? 

@Aciko, nisam zeleo od ovoga

Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папкÐ

da dobijem ovo

?o?° ?1?°N€?°?2?1?3 ?´?° N~?µ N‚?2?3N~, ?1?µ?3?3 ?1?°?»?3 ??N€?¶?¸?1 ?3?2?µ ???°???o?µ

vec

"Ма наравно да је твој, него мало пржим ове папке."

 

 

 

 

Ne znam kako si to dobio. Pokušaj s ovim: http://www.ltg.ed.ac.uk/~richard/utf-8.html

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, gvlada said:

14570317_1511871468839476_55169705103051

Асоцира :)

Evo jos jedne sitne i iskompleksirane duse  , javila se  - iznedrila se  pa se  usput  onako u prolazu i  za mene   zakacila  . 

Sram te bilo sto tako bezocno lazes  i pljuckas po meni , sad mi je javio Kursum .  Jel  ti krivo  sto ti nisi kupio te Contoure 1.4  a tebi su ble prvo ponudjene  ali posto si crv tesko ti je da izvadis pare i nesto posteno platis. Ti ces da mi pricas sta cu ja da radim sa svojim zvucnicima koje sam kupio za svoje pare i da li cu da ih prodam ako mi se nesto svidja ili ne .

Da te podsetim  ponovo  posto si zloban i izmisljas iz samo tebi poznatih razloga ,  ja nisam bio u prici  za kupovinu Dy  1.4  vec sam ih preporucio  Saletu Bokioo7  i organizovao da kolega  Durd  to donese  njemu kuci da to licno cuje u svom sistemu a sve to  iz najbolje namere prema  kolegi Bokioo7 jer je  tada bio u potrazi za nekim zvucnikom  . Njemu se tada nisu dopale i rekao je da nece da ih kupi  , ja sam tada izvadio pare  i kupio ih da ih ne vraca kuci  . Igrao se malo sa njima i stavio ih posle  na oglas  i prodao  . Sta tebi prijatelju tu nije jasno , jel te muci  i izjeda sujeta , jel ces ti da mi pricas sta cu da radim sa svojim kutijama  i da li cu , kad cu,   i za koje pare da ih prodam  .  Posteno sam ih platio i prodao  za koliko sam  mogao u tom trenutku  . Jel te zanima sta se jede u tudjem tanjiru , ocigledno da.  Ovo sto pises i pljujes po  meni  govori samo o tebi  kakav si covek  , to svi ovde dobro znaju . 

Previse me ljudi ovde zna licno, i znaju ko sam i sta sam  i kakav sam covek a takodje znaju i za tebe,  ko si i sta si i upravo si ovakav kakav si

Link to comment
Share on other sites

Да, Шуцо... знају какав си добро. Умеш епитете да делиш али не умеш човек да будеш. Да не помињемо шта било са Динаудио С2? Ја сам Ѕ1.4 (други пар) пробао у свом систему и знам о чему се ради. За неупућене, тада сам се размишљао да их купим а у причи са тобом шта било? Поменуо ти и сам си рекао да би било добро да их узме неки љубитељ а не препродавац који би се окористио. И све би било ок да из неког разлога ниси лагао за кутије да си их после узео и продавао са другог налога. Мене не интересује твој новчаник већ искреност и однос према другима, да не кажем пријатељу са форума. Када сам их после видео на КП, друго име и цена 500е више и "пријавио" на форуму још једну препродају тек настала фрка и убеђивање да сам ја погрешио. Очигледно нисам, купљене повољно да би биле продате скоро дупло. Једина моја грешка је што сам цену понуђену мени поменуо другоме. Сад стојиш да си их сам купио и радићеш шта хоћеш а тада син купио да продајом иде на море. Јадно... Битно да виде баш какав си човек а ако желиш наставак приче дискутоваћемо и о С2 и какав си ту испао.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, gvlada said:

Да, Шуцо... знају какав си добро. Умеш епитете да делиш али не умеш човек да будеш. Да не помињемо шта било са Динаудио С2? Ја сам Ѕ1.4 (други пар) пробао у свом систему и знам о чему се ради. За неупућене, тада сам се размишљао да их купим а у причи са тобом шта било? Поменуо ти и сам си рекао да би било добро да их узме неки љубитељ а не препродавац који би се окористио. И све би било ок да из неког разлога ниси лагао за кутије да си их после узео и продавао са другог налога. Мене не интересује твој новчаник већ искреност и однос према другима, да не кажем пријатељу са форума. Када сам их после видео на КП, друго име и цена 500е више и "пријавио" на форуму још једну препродају тек настала фрка и убеђивање да сам ја погрешио. Очигледно нисам, купљене повољно да би биле продате скоро дупло. Једина моја грешка је што сам цену понуђену мени поменуо другоме. Сад стојиш да си их сам купио и радићеш шта хоћеш а тада син купио да продајом иде на море. Јадно... Битно да виде баш какав си човек а ако желиш наставак приче дискутоваћемо и о С2 и какав си ту испао.

Ocemo nego sta cemo zato sto lazes i verovatno imas neke nove lazi   .  Opet ti sebi dajes za pravo zasto   ko je i zbog cega prodao vlasnistvo svojih zvucnika 1.4 , da li svom  zbog sinu zbog mora ili zbog bilo cega  i to tebe nije briga sta ja radim sa svojim ktijama    Koliko je je tebi to lose u zivotu kad se sliuzis ovakvim lazima 

Raspasces se od te zlobe i sujete  . . Strasno si ljigav sa ovim sto radis  i kako lazes , nastavi sao da se blamiras  ,  kao nadovezao se se u ovoj temi u vezi Stona ti tako posten  pa si se setio mene  i mog zivota  - uzas. Nit te ko pominjao i dirao samo si se setio odjednom  Shuce . Hvala Bogu pa nisi jedini akter  u toj prici pa postoje ljudi koji znaju sta se desilo u vezi svega toga  o tome se dosta pisalo kad si me onda napao za kupovinu tih Dy , da se ne ponavljam jer se pisalo onda o tome    Poenta je  to sto si  zavlacio  kolegu Durda danima  da ces navodno da kupis  te Dy , mene  si tada zvao , hvalio mi se kako si ih negde slusao i kako si bio odusevljen sa njima i kako bi da ih kupis  pa ti treba misljenje ,  ja ti rekao da ih bez razmisljanja kupis   jer  su ti povoljno ponudjene  isto kao i drugima sto su ponudjene i sto ih onda nisi kupio  . Znaci zavitlavao si i zavlacio  coveka  kojem se zurilo da proda zvucnike  i kojem su trebale pare da plati nesto drugo od hi fi ja sto je narucio iako je  ponudjena cena bila i vise nego korektna  , siguran sam da si na tu vec  korektno ponudjenu cenu imao nameru da ga dalje kinjis i obaras   jos nize ne bi li ukanalio Durda  za jos niki euro  ali te ocigledno bilo sramota jer je covek sa foruma  pa ti lakse  bilo da odustanes  od zvucnika   To si sve svesno radio danima  i na kraju si crko od muke i zlobe sto sam ih  ja kupio  ,  posle te  jos vise pogodilo sto sam ih prodao  . Zamisli  tebi cuda ne vidjena  ,  pa  prodao sam svoje zvucnike kad se meni htelo i za koliko mi se htelo 

Kao prvo ne znas za koliko sam ih prodao i kome i moraces da zivis sa tim jer je to moja licna stvar sta sam uradio sa svojim zvucnicima  , na poklon ih nisam dobio , platio sam ih posteno i bez cenkanja koliko se trazilo, nisam mu spusti cenu ni za jedan jedini euro,   ostaje ti samo da lazes i lupetas sto i radis. Glumis ovde neko postenje a nisi ispao posten  u celoj prici sa prodavcem i kolegom Durdom . Kolega Bokioo7 kojem su posle tebe bile ponudjene je tada lepo napisao  u svom postu . Ko pre devojci - devojka njegova a ko izgubi ima pravo da se ljuti 

Gvlado ne da se ljutis nego  se  tako duboko  protkan svojom sujetom sramotis i  blamiras  na jedan vrlo ruzan nacin , sve se to veoma lepo i jasno vidi u ovim tvojim prepiskama sa mnom  . Osvetnicki se ponasas , sluzis se lazima , napadas me i naravno najvise sa svime ovim  govoris   po najvise o  sebi 

Napisao si da licno ne zalis sto nisi  tada kupio korektno ponudjene  s 1.4  , ja uopste nemam taj utisak sa ovim sto radis , itekako zalis . Napisao si i da se licno ne koristis tudjim situacijama  - LAZ - KORISTIS SE , I TO GNUSNO  I UVEK SI TO RADIO , svi koje znam iz Nsa nemaju ni jednu lepu rec za tebe . Od nekih sam tada  dobijao  pp da se ne uzbudjujem oko tebe jer si takav kakav si , los covek i receno mi je tada da te ljudi u Nisu iz sveta hi - fi - ja zaobilaze u sirokom luku   ali jednostavno ne mogu da cutim kad ovako jadno pljujes po meni 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@suca77 ..povrsno poznajem i koliko sam procenio radi se o jednom veoma korektnom coveku! Opet, nista ne mogu da tvrdim, jer za tako nesto moras coveka bolje upoznati! U kontaktu sa drugim kolegama nisam jos cuo da neko ima losih reci za njega, verovatno sam dobro procenio i stvarno kakve veze ima sta je on uradio sa svojim zvucnicima koje je posteno platio, a ne dobio na poklon i preprodao kao neki!?

Sto se @gvlada, heh..meni se cini da je jedan zivopisan lik, palanackih manira i veoma uskih pogleda na svet, uz to vrlo arogantan, nadobudan i agresivan! Evo sta je meni npr. napisao u jednom komentaru u temi "Nobel": On 10/15/2016 at 16:52, gvlada said: " Да би то избегли баци се лепо у клозет и повуци воду... ајде... " No Comment!

Link to comment
Share on other sites

Хаха... прво Шуцо одушевио си ме постом. :)

Завлачио неког? Никоме нисам обећао куповину, имао сам понуду а још мање убијао цену. Имао сам исти модел кутија, по истој цени код мене на проби. Цену од 800е са сталцима би било смешно спуштати али зато је ок после их понудити за 1300е нарочито после изјаве да би било греота да не оду у руке неком љубитеу Динаудиа већ препродавцу. Нисам као неко кукао да му се донесу С2 из Немачке па после срао како кутије не ваљају, те су Фокуси бољи од две категорије бољих звучника па после звао телефоном и убеђивао потенцијалне купце како су звучници фелерични. Ниси имао пара да испоштујеш па терај. Толико пута си поменуо реч лаж да ћеш почети сам да верујеш како је то истина. Једино ти изврћеш истину, да би себе некако прикрио. Које су те то Нишлије упозориле на мене? Од свих аудиофила које знам одавде са свима сам у добрим односима и дружим се. Једини који ми се замерио је сирома са форума, али њега ни не сматрам аудиофилом. Тако да би било занимљиво да именујеш те који су те ''упозорили'' на мене. Мене увек разочара плитко и примитивно понашање, немам ја против туђе куповине већ односа и лажи. Да си одмах рекао купио би их да их продам или како год, а не после као киша око Крагујевца. Истина кад тад исплива на видело, а као ни за Стон Колда, немам најмањи разлог да ћутим и не причам о лошим потезима других. Просто је невероватно колико си својих особина приписао мени. Јел ти лакше? Сујете, злоба, изједао се... одакле то знаш, претпостављаш, како? Теби нисам дао ниједан епитет већ само причао шта се десило.

Друго, Лилихамер (розе ''поносни'' чекић, само напред ал од позади а?), не може се свилом на помије па се према теби односим само онако како заслужујеш. Паланачки манири, уски погледи на свет итд.... ајдеееее..... Људи су већ читали твоје ретардиране постове, твој однос према женама:

Čak Noris ne smatra seks seksom ako žena preživi.

Тако да оно.... јесте, али мало морген.

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, gvlada said:

Друго, Лилихамер (розе ''поносни'' чекић, само напред ал од позади а?), не може се свилом на помије па се према теби односим само онако како заслужујеш. Паланачки манири, уски погледи на свет итд.... ајдеееее..... Људи су већ читали твоје ретардиране постове, твој однос према женама:

 

Sta reci, sta odgovoriti na ovakav komentar, a ne zaplakati? :plakanje Sto kaze @suca77: "tebi mora daje jako lose u zivotu cim se tako ponasas"! Evo necu vise da se mesam, da ti stajem na muku, dovoljan si sam sebi, sam sebe ces najbolje oslikati u svojim kometarima!

Link to comment
Share on other sites

GVlado, 

Siromu mi ne diraj.  Ljubi ga Grozni. Dobar bre, nego ti sa njime ne umes...... I jeste audiofil, sta god ti mislio, i zna da cuje kad oce, i svirao nekad, pa zna sta treba da cuje, samo kad oce. Mora da nije bio motivisan u tvom slucaju. 

Niska audiofilska scena, mala al  zanimljiva. Moji favoriti dva doktora. Jedan sa opakim digitalnim a drugi sa gramofonskim ljutim setapom. Pozdrav za gospodu.... a i tebi.

Siroma stos mene tice....the  untouchable

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...