Jump to content


Burson Audio


surferlola

Recommended Posts

1 minut ranije, Alek5 said:

Smesan je tvoj komentar Dragane.. necu komentarisisati nista iz sazaljenja prema tebi.. Nega ti Bog da, da sto pre prohodas i da se manes foruma. Zelim ti sve najbolje u zivotu. Svaki momentar na ovo je suvisan.

Maca popapala jezik lazovcino zali sebe sto nisi covek imas obraz kao opanak! Za moj oporavak ne brini napredujem jako fino...Svaki komentar je suvisan kad te neko predstavi javnosti u pravom svetlu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@lalelala 

Sta da kazem na tvoj komentar. Ima dosta toga realnog i istinitog. Svako mora izmiriti svoje obaveze prema drzavi, kolko mora.. Ja nisam primoran da prijavljujem firmu itd. ako do toga dodje, ja ne moram prodavati nista nigde. Svako radi nesto iz zanimacije i ljubavi. Ako nekomo zeli naruciti Burson, moze to uraditi na njehovom sajtu, nema potrebe mene kontaktira. Ima krug ljudi koji me je kontaktirao i koji su dobili Burson V5. kupci su zadovoljni. Ko zeli da naruci Burson, moze to uraditi na zvanicnom sajtu, nista meni prijatelju ne treba. Imam ja dovoljno za zivot, radim svoj posao, ovo je cist hobi i ljubav prema muzici. Mora se mnogo toga promeniti u zemlji da bi svi bili savrseni.
Prozivaju me oni, koji i sami narucuju delove iz inostranstava i sklapaju uredjaje i nakon toka prodaju na KP. Ali ja nikom nikad nista nisam rekao. Neko to radi iz ljubavi, neko iz interesa, svako se danas snalazi kako mora, ne kako zeli.

Ko zeli kupiti Burson od mene, dobice, platice 70% od vrednosti komponente, ne svidja mu se, vraticemo novac. Sve moze, bes sekiracije.. postujem ja vas novac, postujte i vi moj trud. Pazljivo koristite op-amp-ove, ko uzme na probu. Mora biti zdrava komunikacija i saradnja. Ja sam dobio od Zorana FTA kablove na probu, garatovao je nas zajednicki prijatelj za mene i saradnja je bila fantasticna. Svako ko dobije od Zorana kabal, mora da ima neku garanciju za to i mora postovati njegove rad. Zorana sam naveo kao dobar primer.

Svako ce pisati svasta i ima pravo na tako nesto, nismo svi isti, ali molio bih sve, ako ja nikog nisam uvredio, niti bilo cim izazvao nezeljene komentare, neka to ispostuju. Neka se baziraju na naslov u timi i svi cemo biti zadovoljni. Zivot je cudo i svako od nas zivi kako misli da je najbolje za njega samog. Sebi zelim sve najbolje a samim tim i svima ostalima. Razmisljajte pozitivno, sirite prijateljstva, ako naidjete na razlicita miljenja, nemojte se sukobljvati, jel to ne vodi nicemu, osim propasti. Svako dobro zelim svim forumasima.

Link to comment
Share on other sites

Jbt, da nisam prest'o pre 10 godina, sad bih srol'o jedan 😊

220px-Peace_sign.svg.png

Ali prest'o sam pa me sad sve nervira. Posebno me nervira kad 3 dana ne citam teme a onda procitam... ne znam sta je ovo?

Ne znam da li sam komentarisao u ovoj ili nekoj klon temi ali ponavljam (ako se secam sta sam napisao, mada, nije ni bitan redosled reci nego poenta):

Koga interesuje taj Burson neka kupi kako misli da mu je povoljnije ili prema svojim moralnim i ostalim nacelima koje uzima u obzir prilikom kupovine, ostali neka zaobidju citavu pricu i postave nesto u temi sta se slusa, na primer. Valjda nas ima nekoliko aktivnih clanova koji povremeno nesto i slusamo na svim tim forumskim sistemima?

Link to comment
Share on other sites

Odgovor Lali i "alek5" i ostalima objasnjenje moje reakcije.

Ja sam zaljubljenik u hobi i drago mi je da u srbiji imamo sto vise hife da kupimo po sto povoljnijim cenama,carina pdv,fiskalni nije mi od zivotnog znacaja da ja ispravljam krive drine-ko je to shvatio tako il je glup il se pravi glup.

Ide mi na ganglije kad neko o sebi pise sa oreolom nad glavom i o svojoj humanosti i postenju....pa onda kovanice "nije problem do mene,ti si prijatelju problem," "ja to za dobro svih nas," "ne mogu ja sam i nas 20% srbalja protiv ostatka zlih,pakosnih i zavidnih na moju sposobnost i bogatstvo" i onda kad ga se opljune s razlogom on i dalje "iz dobrote plemenitog srca nikom nista ne zamera svima zeli sve najbolje ....."prosto ti dodje da ga zagrlis i zastitis od oholog sveta!

 

SAMO TO NIJE TAKO!!!!

Navodi se kao primer Zoki FTA,naravno pozitivan,ali on ("alek5")povlaci paralelu izmedju tog divnog coveka, proizvodjaca-distributera i sebe.Gde je bilo ko video da Zoki otvara temu o necemu sto on prodaje i odusevljava se s time i pise kako on to radi iz humanih razlog da srpski audiofili dodju do sto boljih i jeftinijih kablova.To rade njegovi kupci ili ljudi koji su probali njegove proizvode ali ih nisu kupili.Ili da Zoki pise poimence firme kablova koje je probao i njegov kabal ga razvalio!SRAMOTA!

I onda ja treba da crtam ovo da bi zastitnici zagrebali ispod povrsine i prekinuli divljenje svojim diplomama i videli o cemu se ovde radi.

 

Na drugom forumu odavno ovakvo postovanje okarakterisali kao oglas,dietributeri imaju pravo na jedan besplatan sledeci se placa i is odavde na KP.  Pa ko se sam javi na oglas nek se trguje lepo i onda zadovoljni kupac nek otvori temu i hvali,a ponosni prodavac samo tad napise"ziveli,hvala,uzdravlje i sl".Tek tad moze da se pojavi u istoj recenici sa Zoranzu-om!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@patason Ponovo pises kako tebi odgovara. Kao prvo ja nisam otvorio temu, Moderator je otvorio temu zasebno. Znaci da samo trazis nacin za neopravdano pisanje. Lepo pise da ne zelim reklamirati Burson i da je clan foruma dobio obavestenje u PP o Bursonu.
Sve sto zelim je da korisnici Bursona pisu o ovoj temi, ponavljam, ja nisam nista pisao o Bursonu.. samo zelim da korisnici Bursona ucestvuju u ovoj temi, ako zele. Ne bih vise sirio odgovor. Svako dobro zelim.

Link to comment
Share on other sites

58 minuta ranije, patason said:

Odgovor Lali i "alek5" i ostalima objasnjenje moje reakcije.

Ja sam zaljubljenik u hobi i drago mi je da u srbiji imamo sto vise hife da kupimo po sto povoljnijim cenama,carina pdv,fiskalni nije mi od zivotnog znacaja da ja ispravljam krive drine-ko je to shvatio tako il je glup il se pravi glup.

Ide mi na ganglije kad neko o sebi pise sa oreolom nad glavom i o svojoj humanosti i postenju....pa onda kovanice "nije problem do mene,ti si prijatelju problem," "ja to za dobro svih nas," "ne mogu ja sam i nas 20% srbalja protiv ostatka zlih,pakosnih i zavidnih na moju sposobnost i bogatstvo" i onda kad ga se opljune s razlogom on i dalje "iz dobrote plemenitog srca nikom nista ne zamera svima zeli sve najbolje ....."prosto ti dodje da ga zagrlis i zastitis od oholog sveta!

 

SAMO TO NIJE TAKO!!!!

Navodi se kao primer Zoki FTA,naravno pozitivan,ali on ("alek5")povlaci paralelu izmedju tog divnog coveka, proizvodjaca-distributera i sebe.Gde je bilo ko video da Zoki otvara temu o necemu sto on prodaje i odusevljava se s time i pise kako on to radi iz humanih razlog da srpski audiofili dodju do sto boljih i jeftinijih kablova.To rade njegovi kupci ili ljudi koji su probali njegove proizvode ali ih nisu kupili.Ili da Zoki pise poimence firme kablova koje je probao i njegov kabal ga razvalio!SRAMOTA!

I onda ja treba da crtam ovo da bi zastitnici zagrebali ispod povrsine i prekinuli divljenje svojim diplomama i videli o cemu se ovde radi.

 

Na drugom forumu odavno ovakvo postovanje okarakterisali kao oglas,dietributeri imaju pravo na jedan besplatan sledeci se placa i is odavde na KP.  Pa ko se sam javi na oglas nek se trguje lepo i onda zadovoljni kupac nek otvori temu i hvali,a ponosni prodavac samo tad napise"ziveli,hvala,uzdravlje i sl".Tek tad moze da se pojavi u istoj recenici sa Zoranzu-om!

 

 

jbg moderacija je napravila cirkus , ja vam  odgovaram u onoj drugoj temi  ....da se ne ponavljam pogledajte tamo 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, patason said:

Odgovor Lali i "alek5" i ostalima objasnjenje moje reakcije.

Ja sam zaljubljenik u hobi i drago mi je da u srbiji imamo sto vise hife da kupimo po sto povoljnijim cenama,carina pdv,fiskalni nije mi od zivotnog znacaja da ja ispravljam krive drine-ko je to shvatio tako il je glup il se pravi glup.

Ide mi na ganglije kad neko o sebi pise sa oreolom nad glavom i o svojoj humanosti i postenju....pa onda kovanice "nije problem do mene,ti si prijatelju problem," "ja to za dobro svih nas," "ne mogu ja sam i nas 20% srbalja protiv ostatka zlih,pakosnih i zavidnih na moju sposobnost i bogatstvo" i onda kad ga se opljune s razlogom on i dalje "iz dobrote plemenitog srca nikom nista ne zamera svima zeli sve najbolje ....."prosto ti dodje da ga zagrlis i zastitis od oholog sveta!

 

SAMO TO NIJE TAKO!!!!

Navodi se kao primer Zoki FTA,naravno pozitivan,ali on ("alek5")povlaci paralelu izmedju tog divnog coveka, proizvodjaca-distributera i sebe.Gde je bilo ko video da Zoki otvara temu o necemu sto on prodaje i odusevljava se s time i pise kako on to radi iz humanih razlog da srpski audiofili dodju do sto boljih i jeftinijih kablova.To rade njegovi kupci ili ljudi koji su probali njegove proizvode ali ih nisu kupili.Ili da Zoki pise poimence firme kablova koje je probao i njegov kabal ga razvalio!SRAMOTA!

I onda ja treba da crtam ovo da bi zastitnici zagrebali ispod povrsine i prekinuli divljenje svojim diplomama i videli o cemu se ovde radi.

 

Na drugom forumu odavno ovakvo postovanje okarakterisali kao oglas,dietributeri imaju pravo na jedan besplatan sledeci se placa i is odavde na KP.  Pa ko se sam javi na oglas nek se trguje lepo i onda zadovoljni kupac nek otvori temu i hvali,a ponosni prodavac samo tad napise"ziveli,hvala,uzdravlje i sl".Tek tad moze da se pojavi u istoj recenici sa Zoranzu-om!

 

 

Baš tako!

Ne bih dodao i oduzeo ama baš ništa.

Link to comment
Share on other sites

Pošto je pomenut Zoki, ja sam ga lično hvalio i naravno njegove kablove gde god sam mogao, i trudio sam se da mu ne napravim anti reklamu. Upućivao sam ljude na njega iz mog okruženja, da ga pozovu i da pitaju šta ih interesuje. Ono što je meni Zoki ispunio od želja vezano za kablove - to nije niko, dok god se kablovi budu koristili za audio. Dovoljan pokazatelj - nakon nabavke Zokijevih kablova više nisam pogledao nijedan drugi, drugog proizvodjača, niti me kablovi više zanimaju ... 

Link to comment
Share on other sites

Odgovor Lali i "alek5" i ostalima objasnjenje moje reakcije.

Ja sam zaljubljenik u hobi i drago mi je da u srbiji imamo sto vise hife da kupimo po sto povoljnijim cenama,carina pdv,fiskalni nije mi od zivotnog znacaja da ja ispravljam krive drine-ko je to shvatio tako il je glup il se pravi glup.

Ide mi na ganglije kad neko o sebi pise sa oreolom nad glavom i o svojoj humanosti i postenju....pa onda kovanice "nije problem do mene,ti si prijatelju problem," "ja to za dobro svih nas," "ne mogu ja sam i nas 20% srbalja protiv ostatka zlih,pakosnih i zavidnih na moju sposobnost i bogatstvo" i onda kad ga se opljune s razlogom on i dalje "iz dobrote plemenitog srca nikom nista ne zamera svima zeli sve najbolje ....."prosto ti dodje da ga zagrlis i zastitis od oholog sveta!

 

SAMO TO NIJE TAKO!!!!

Navodi se kao primer Zoki FTA,naravno pozitivan,ali on ("alek5")povlaci paralelu izmedju tog divnog coveka, proizvodjaca-distributera i sebe.Gde je bilo ko video da Zoki otvara temu o necemu sto on prodaje i odusevljava se s time i pise kako on to radi iz humanih razlog da srpski audiofili dodju do sto boljih i jeftinijih kablova.To rade njegovi kupci ili ljudi koji su probali njegove proizvode ali ih nisu kupili.Ili da Zoki pise poimence firme kablova koje je probao i njegov kabal ga razvalio!SRAMOTA!

I onda ja treba da crtam ovo da bi zastitnici zagrebali ispod povrsine i prekinuli divljenje svojim diplomama i videli o cemu se ovde radi.

 

Na drugom forumu odavno ovakvo postovanje okarakterisali kao oglas,dietributeri imaju pravo na jedan besplatan sledeci se placa i is odavde na KP.  Pa ko se sam javi na oglas nek se trguje lepo i onda zadovoljni kupac nek otvori temu i hvali,a ponosni prodavac samo tad napise"ziveli,hvala,uzdravlje i sl".Tek tad moze da se pojavi u istoj recenici sa Zoranzu-om!

 

 

Stvarno treba biti tupson ili se praviti tupson pa iz svega zaključiti da ja nekog branim ....naveo sam sve njegove grehove i stavionih kontekst drugih grehova i lepo pitao jel ima tu nečeg još i što to nisi naveo ?

Napomenuo sam i taj detalj u vezi samoreklame i lepo rekao da je to degute ...jbg ne čitaš pażljivo i kad slično mislimob ti uvek nadješ razlog da napraviš klizeći ....čemu ta agresija sa tvoje strane ?

Poslato sa tablete uz pomoć Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Alek5 said:

 Svako ko dobije od Zorana kabal, mora da ima neku garanciju za to i mora postovati njegove rad.

Da li je ovo istina?
Ja sam skontao da Zokiju ne moras da das 3. zlatna zuba u zalog da bi dobio njegov kabl na probu...
Kazem ne znam, takav sam utisak stekao, mozda gresim...
Ja sam par puta pokusao da "iscupam" taj Burson na probu, ali ne vredi ni majke mi, ni forumski status...
Verovatno ocekujem previse?

Link to comment
Share on other sites

Od Zokija sam UVEK dobio kablove koje sam hteo na probu (ako je u tom trenutku imao napravljene - jedanput je čak i pravio specijalno za mene), bez ikakvih obaveza, a dao mi je baš dosta vremena da ih isprobam, uvek.

Aleksandre, kad si već ušao u posao sa Bursonom (za šta ti po treći put želim svu sreću, da uspeš), a pominješ Zokija kao neku referencu za fer poslovanje (za šta si 1000% u pravu), ugledaj se na njega, stisni petlju i daj op-amp-ove na probu kao i Zoki što daje svoje kablove.

U neku ruku se ti i on razlikujete, pošto je Zoki one-man-show, 3u1, konstruktor, dizajner i prodavac, dok si ti samo prodavac, ali ako hoćeš da napraviš nešto sa Bursonom u zemlji Srbiji, moraćeš malo jače da zagrizeš metak.

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, zveroguster said:

Ja sam skontao da Zokiju ne moras da das 3. zlatna zuba u zalog da bi dobio njegov kabl na probu...
Kazem ne znam, takav sam utisak stekao, mozda gresim...

Ne gresis ni malo...

A da pitam - jel postoji jos neki HiFi forum na domacem jeziku (znam za diy rs i AudioHard) jer je ovaj postao tj vec duze vreme je totalno dno...realno mi je zao sto ovom pisem jer sam brdo vremena utrosio ovde i upoznao mnogo divnih ljudi sa kojima se redovno vidjam i druzim (kada sam u zemlji)...ali poslednjih 5-6 meseci forumskih su...no comment...

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, zveroguster said:

Da li je ovo istina?
Ja sam skontao da Zokiju ne moras da das 3. zlatna zuba u zalog da bi dobio njegov kabl na probu...
Kazem ne znam, takav sam utisak stekao, mozda gresim...
Ja sam par puta pokusao da "iscupam" taj Burson na probu, ali ne vredi ni majke mi, ni forumski status...
Verovatno ocekujem previse?

Da li tvoje "Majke mi" i posle ovoliko pisanja na forumu, ja trebam dati Burson na probu, bez ikakve garancije da ces mi ih vratiti?
Kod mene je Zoranov prijatelj iz Kraljeva doneo kablove, zajedno smo slusali, nakon slusanja, ja sam se odlucio za kabal, Predrag je otisao nakon toga za BG i odneo Zoranu novac. 

@zoranzu Nadam se da se secate da je Predrag meni doneo kablove u Kraljevu i to je bila prva nasa saradnja, nakon toga se steklo poverenje izmedju mene i gospodina Zorana. Ja cu poslati Zoranu primerak Bursona V5 bez ikakve nadoknade, ako zeli on garantovati. Ja imam poverenje u gospodina Zorana.

Ja se izvinjavam gospodinu Zoranu, ne zelim nikog da obavezujem ni u sta, samo sam hteo reci da imam poverenje i mogao bih poslati V5 na test.

Da li ja stvarno nisam korektan sto trazim 70% novca od ukupne vrenosti kao garanciju.. i naravno pristajem da vratim novac.. Sve troskove transporta snosi kupic u bilo kom slucaju.. Ja na drugacije uslov ne mogu pristati trenutno. Jedan par dual V5 je vec na testu, ali se kupac izjasnio da ce ga kupiti 99%.. poslao sam bez ikakve nadoknade gospodinu, ali nema potrebe da razmisljam o eventualnim problemima, kad je ovako lakse i postenije.

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, Alek5 said:

Da li tvoje "Majke mi" i posle ovoliko pisanja na forumu, ja trebam dati Burson na probu, bez ikakve garancije da ces mi ih vratiti?

To majke mi je vise bilo onako u saljivom tonu bez ikakve intencije da ima tezinu koju inace nosi.
Bilo kako bilo, cini mi se da se necete proslaviti ovakvim tvrdim pristupom prema potencijalnim musterijama, nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Sada ozbiljno, kako se ostvaruje garancija kod Bursona, da li je to racun uz pisanu garanciju sa serijskim brojem uredjaja i sta ako distributer zatvori svoju misiju u Srbiji posle godinu dana i ne javlja se na telefon? Ko u tom slucaju vraca pare ili vrsi zamenu uredjaja?

Cime tada dokazujem Bursonu svoju kupovinu i cime ostvarujem svoja prava.

 

Link to comment
Share on other sites

Sada ozbiljno, kako se ostvaruje garancija kod Bursona, da li je to racun uz pisanu garanciju sa serijskim brojem uredjaja i sta ako distributer zatvori svoju misiju u Srbiji posle godinu dana i ne javlja se na telefon? Ko u tom slucaju vraca pare ili vrsi zamenu uredjaja?

Cime tada dokazujem Bursonu svoju kupovinu i cime ostvarujem svoja prava.

 

Konačno pravo pitanje ....u ovoj priči trange fange ništa ne može biti sigurno . Alek5 može da se zaklinje ali koga da juriš kad on digne sidro ili zbog bilo kog drugog razloga izedjemiz posla ? Jedino ako Burson daje neki papir koji je internacionalne vażnosti itd ali i to je ako i možda ...

Ja kad sam radio upgrade onomad sa Impulsom sve je moglo da se vrati u početno stanje i sve izvadjene delove sam dobio u kesici ...zvuk je bio do te mere poboljšan da narvno nisam pomišljao na korak nazad ...koliko se sećam to je bilo cca 100 eura

Poslato sa tablete uz pomoć Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, ab said:

Sada ozbiljno, kako se ostvaruje garancija kod Bursona, da li je to racun uz pisanu garanciju sa serijskim brojem uredjaja i sta ako distributer zatvori svoju misiju u Srbiji posle godinu dana i ne javlja se na telefon? Ko u tom slucaju vraca pare ili vrsi zamenu uredjaja?

Cime tada dokazujem Bursonu svoju kupovinu i cime ostvarujem svoja prava.

 

Na sajtu Burson postoji registracija na pravo za Dozivotnu Garanciju, na koju sam ja registrovan i na osnovu toga sam dobio zamenski modifikovan V5, gde mozete naci i dokaz ovde na forumu da sam bio samo kupac.. nakon 10 dana, stari V5 nije opstao u mom sitemu. Tako je i nastala ideja o daljoj saradnji. Dobio sam zamenski op-amp dok nisu nasli resenje za V5 i nakon mesec dana sam dobio i novi V5, sve o trosku Bursona, naravno... Jedan gospodin je procitao obavestenje na forumu i kontaktirao me, objasnio sam mu sta treba uraditi i nakon 7 dana je dobio novi V5. Ja sam ga zamolio da to objavi, ali nije zeleo za sada, ne znam sto je ljut na forumase, verovatno covek ima razloga za tako nsto... ali to je stvar licne prirode. Ako ponovo procita o ovome, javno ga pozivam da objavi ako zeli. Ja nisam zeleo pisati o tome, ali eto i objasnjenja. Ja sam veoma strpljiv i kupci ce pokazati da li sam bio u pravu..

@zveroguster Vi ste veoma nestrpljivi.. Polako, stvorice se uslovi da i vi cujete Burson V5, nemojte se odmah ljutiti na mene. Nisam ni ja na vas sto samo zelite da probate igracku od 130 dolara, a da pritom ne znam da li imate istalirana podnozija, da li cete pazljivo rukovati za op-amp-om.. Nemojte se brinuti, mozda cu ja skorije u vasem pravcu, pa vam licno donesem Burson V5 na probu. Samo bez sekiracije, ako imate dobru nameru, putevi ce se poklopiti..

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, Alek5 said:

Na sajtu Burson postoji registracija na pravo za Dozivotnu Garanciju, na koju sam ja registrovan i na osnovu toga sam dobio zamenski modifikovan V5, gde mozete naci i dokaz ovde na forumu da sam bio samo kupac.. nakon 10 dana, stari V5 nije opstao u mom sitemu. Tako je i nastala ideja o daljoj saradnji. Dobio sam zamenski op-amp dok nisu nasli resenje za V5 i nakon mesec dana sam dobio i novi V5, sve o trosku Bursona, naravno... Jedan gospodin je procitao obavestenje na forumu i kontaktirao me, objasnio sam mu sta treba uraditi i nakon 7 dana je dobio novi V5. Ja sam ga zamolio da to objavi, ali nije zeleo za sada, ne znam sto je ljut na forumase, verovatno covek ima razloga za tako nsto... ali to je stvar licne prirode. Ako ponovo procita o ovome, javno ga pozivam da objavi ako zeli. Ja nisam zeleo pisati o tome, ali eto i objasnjenja. Ja sam veoma strpljiv i kupci ce pokazati da li sam bio u pravu..

Bez uvrede, ali samo naivan čovek može da bude uveren da nešto ima doživotnu garanciju i to u eri ovog odvratnog neoliberalnog kapitalizma.

Ali dobro, ni prvi, ni poslednji proizvod koji se reklamira kao da će da se proizvodi bezmalo 100 godina. Budalaština.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RingeRaja said:

Bez uvrede, ali samo naivan čovek može da bude uveren da nešto ima doživotnu garanciju i to u eri ovog odvratnog neoliberalnog kapitalizma.

Ali dobro, ni prvi, ni poslednji proizvod koji se reklamira kao da će da se proizvodi bezmalo 100 godina. Budalaština.

Molim te bez uvreda, ipak je to uvreda, dobio si odgovor na postavljeno pitanje.. Na sajtu ima deo gde treba ispuniti za dozivotnu garanciju, to javno stoji na sajtu Bursona. Da li je to sto si napiso Budalastina, ili ono sto su oni javno i legitimno objavili. Ne znam da li neko sme javno da objavi dozivotni garanciju a da iza toga ne stoji.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Alek5 said:

Na sajtu Burson postoji registracija na pravo za Dozivotnu Garanciju, na koju sam ja registrovan i na osnovu toga sam dobio zamenski modifikovan V5, gde mozete naci i dokaz ovde na forumu da sam bio samo kupac.. 

Kako mene ovo stiti kao kupca ako distributer za Srbiju zavrsi misiju i odjavi telefon?

Na ciju garanciju ostvarujem svoja prava kod Bursona?

Dobijem li ja pravo na registraciju na Bursonovom sajtu sa pravom garancije za moj kupljeni primerak sa serijskim brojem?

Nije mi jasan odgovor ili cini mi se da sam ipak razumeo ako nema sta da se doda na moja pitanja.

Iskreno nisam zainteresovan za kupovinu, pa mi nije presudno iako ostanem ne upucen ali lepo je da se zna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...