Jump to content


Interkonekti rasprodaja


lalelala

Recommended Posts

Kako sam u potpunosti promenio sistem , ostalo mi je nešto kablova da rasprodam ...

1. Oehlbach analogni interkonekt sa RCA konektorima , model NF 14 dužine 2 x 1m , sa originalnim  pakovanjem , ispravan ...kupljen u 4Audio 2010. godine ......forumska cena  5.000,00 rsd , nov je oko 95€

2. Linn black analogni interkonekt sa RCA konektorima ,  dužina 2 x 1,2m , sa originalnim pakovanjem , ispravan ....forumska cena 5.000,00 rsd , proverom kod neformalnih članova jedne verske sekte saznao sam a je cena oko 50€ . Ovakvih imam 2 kompleta .

3. FTA analogni interkonekt balansirani sa XLR Neutrik konektorima , dužine 2 x 1,1 m . Kabel je otvorenog i prozračnog zvučnog karaktera , korišćena je bakarna žica presvučena srebrom i acrolink solid core žica ... Kabel je kupljen nov u maju ove godine . Forumska cena  je 130 €  . Ja sam ga platio 180€ .

Dolaze u obzir količinski popusti ...

FTA.jpg

LINN.jpg

Oehlbach.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dodatak na rasprodaju ...mislio sam da ga ne prodajem ali sam se predomislio ...

 

Dakle na prodaju je QED Reference Audio 1 interkonekt  dužine 2 x 1m nebalansirani RCA/RCA .

Karakter zvuka je  svetao  i  detaljan sa brzim i čvrstim basom i kristalno jasnim ali ne napadnim visokim ...

Kabel je kupljen u 4Audio prodavnici u NS 2010. godine , trenutna cena novog  je oko 9.500 rsd a ja ga prodajem za 5.500 rsd  .

Sve j eočuvano , ispravno ali nemam originalnu ambalažu ...

QED_RA_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...