Jump to content


Sistem za max 2500


boskos

Recommended Posts

Prostorija je oko 30 kvadrata. Zbog deteta/dece bih voleo da bude amp sa phono sekcijom. Prakticnost na prvom mestu. Sto manje dugmica to bolje. Tv polica ima mesta za tri uredjaja. Amp, tjuner i gramofon.

Dakle, podnostojeci zvucnici i amp sa phono sekcijom.

Opera i simply italy su mi najlepse zvucala. Probija budzet i nema phono sekciju.

Linn i rega su mi prijali. Jako tiho i detaljno do zla boga.

Trotter, sistem ce u 99,9% slucajeva raditi tiho.

683 i rotel moguce da dobro zvuce ali sam ih slusao u losoj prostoriji. Svidelo mi se sto rotel ima dak i fono sekciju.

PSB Imagine T mi se nije dopao jer pri tišem slusanju nema niskih tonova.

Nadam se da sam malo definisao.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

uz taj linn ako nisi gadljiv na polovno mozes naći napolju majik dsi koji je ujedno i streamer pa imas resen i digitalni izvor,a ima i phono sekciju i to mi se cini odličnu.Slusao sam to tako i sa gramofonom je zvucalo odlično.Prostor je taman za njih.Uz "space optimisation" ćeš ih bez problema uskladiti sa sobnom akustikom.Zvucnici su za duge staze jer mogu biti od single do 4 wire,i aktivni.Taj dsi moze biti i preamp pa ih vremenom mozes počastiti jos ponekim snagasem....polovno to napolju kosta oko 1500E i uglavnom su jos godinu dve u garanciji.O sinergiji suvisno je pricati.Slusao sam ih i ovde,bili su na probi i tom prilikom to nista nije valjalo izuzev odličnih srednjih,očigledno im Koratov amp nije nikako odgovarao pa budi oprezan sa izborom pojacala.Taj Rega amp je vrlo zanimljiv i oni imaju odlicne phono sekcije,pa vredi probati i to u kompletu mada bih ja i Regu gledao u kompletu,slusao sam Regu kao komplet sistem sa rs5 i to radi odlicno,pravi best buy,i cd plejer im je odlican, onaj top loading model

Link to comment
Share on other sites

Nisam gadljiv, ali treba to pronaci i doterati s "napolja"... Polovan dsi mi opet probija budzet.

Sada gledam rs5 i naleteh na "Unrefined boxy look with low wife approval rating." Zaboravio sam da napomenem i taj faktor :/

Zvucnici idu u dnevnu sobu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...