Jump to content


Nakamichi RX-505-konačno u kolekciji


Retro-Man

Recommended Posts

6 sati ranije, judge said:

sigurno je to isprobano u praksi :ruganje

Jeste, mesecima tokom kojih je uredjaj bio ukljucen I nekoliko dana bez prestanka u vise tura. Drzi kao prvog dana.

Cak I sa losijim trakama koje mogu da se odlepe uvek postoji jevtino resenje kako da se zalepe trajno.

Sad... sto neko nece da veruje... to je druga stvar :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 06.06.2016. at 7:05, Chowek said:

Udar je cudo. Gledao i slusao RX-202 :wub: uzivo kod drugara. Ma sama inzenjerska izvedba okretanja kasete je dovoljna za nabavku deka, a kamoli nabavka istog u potpuno funkcionlanom stanju. Pa jos 505 :wub:. Uzivaj Retro!

Chowek Hvala :cheers

RX-505 je još uvijek na počasnom postolju i radi skoro svaki dan. Prošli vikend sam imao posjetu par ljubitelja dekova pa smo snimali i testirali dek. Dek radi odlično  tako da mi preostaje jedino da uživam .:D:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 5/2/2016 at 18:25, Retro-Man said:

Što bi se moglo reči o ovom deku a da se več nije reklo, vjerujem ništa pa neču ni ja puno pisati o ničemu osim da se sudbina još jednom poigrala samnom i pomogla da si ispunim još jedan dugo sanjani san.:)

DSC02919.jpg
images upload

DSC02913.jpg
image upload no size limit

DSC02914.jpg
screenshot softwareDSC02915.jpg
photo hostingDSC02923.jpg
imagenDSC02924.jpg
image sharing

DSC02925.jpg
pc screenshot

 

 

 

 

nemogu ni jednu sliku pogledati,kad kliknem na link otvori mi pocetnu stranicu i trazi da se registrujem da bi mogao slike postavljati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...