Jump to content


Poklanjam!


box

Recommended Posts

Resih pred izbore da sledim primer stanovitog `talijana  . Francesco-a d'Assisi-ja kod Nas poznatog kao Franjo A. te odlucih da visak audio trica i kucina podelim na Forumu...

nema tu sad BogZnaSta ali cu za razliku od njih pokusati svoje da ispunim odmah posle 24-og.

PS1(nije play station, moram da naglasim, vidite da svakakvih ima na Forumu:rolleyes:) navedeno je ono na sta sam naisao u prvoj trijazi, lista ce se dopunjavati...

PS 2 bice opet jedna lista se koje nece ici bas sve na poklon ali ce cene biti sto bi rekli :AKCIJSKE!

 

1. Hi -Files: raspar, 5 brojeva NAPOMENA: isljucivo clanu koji je NOV na Forumu. Recimo npr.(da ne bude bas striktno) do 6meseci ili ispod 50 postova...

2. Original CD po izboru (spisak na oglasima) NAPOMENA Iskljucivo zenskom clanu!

3. VHS video rikorder Sony, ispravan i 10 originalnih kaseta (SF filmovi) NAPOMENA  Isklucivo clanu koji ima najmanje 20 postova u podforumu Film!

4. Walkman Sony, ispravan i 1 audio kaseta Sony HF nova NAPOMENA Iskljucivo clanu koji ima najmanje 20 postova u podforumu Kaset dekovi. 

5. Diktafon Panasonic, poluispravan (koliko se secam nece da premotava) sa 1 micro kasetom NAPOMENA Iskljucivo clanu koji ima najmanje 10 postova u podforumu samogradnja!

6. Audio kasete 10kom, domaci izvodjaci (Ekv, OPO, DPD, Partyb...itd) NAPOMENA Iskljucivo clanu koji ima najmanje 10 postova u podforumu Kaset dekovi.

7. Kablovi (Scart-RCA, S-video -RCA)no name NAPOMENA Iskljucivo clanu koji ima najmanje 2 post-a u podforumu Video oprema

8. MP4 plejer MS industrial 1gb, ispravan NAPOMENA Iskljucivo clanu koji ima bar 1 opomenu od strane moderacije!

slike naknadno, smorio sam se...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...