Jump to content


442 do Beograda


box

Recommended Posts

36 minuta ranije, gvlada said:

Четворогодишњи? Следеће године председнички избори, може поред још једни републички о истом трошку. :D

Objektivno, sledeći vanredni parlametarni će biti kroz najviše dve godine, a pošto će

(- _ -)

- < > -

reći da će kroz dve godine biti super sjajno dojajno, 2+2=4 godine blagonama.:rolleyes:
 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ybt, prosto me sramota kolko mi dobro ide!

Ja ponekad psunem, lanem. Nadam se da se kolege forumaši ne ljute.

Pao je mrak, najcrnji. Vi ste svi uglavnom mlađi, ali ja se jako dobro sećam devedeste.

Namešta se scena ko u dobro režiranom pozorišnom komadu, sa sve puškom koja visi na zidu, i treba da opali u trećem činu!

Link to comment
Share on other sites

Pa eto pokušo je Borko da se predstavi kao ta nova, mlada, sveža krv, ko onaj Grk .em li ga. Ali nije prepoznat. Milim ako u ponudi imamo jedo ogromno lajno i nekolko brabonjčića koji uzgred i "nit smrde nit mirišu", ja izaberem brabonjčić. Ali uvek imaš onih dva miliona koji vole lajno. To je manje više isto biračko telo koje se raspoređuje između tri stranke kao i 90 etih. Samo sad "škrguću zubima" na Evropu (u potaji) i biraju novog Mesiju. Sloba sloboda je vladao 12 godina. Ovi će najmanje dvajes.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, perodeformero said:

Pitaću te koliko si zadovoljan kad uđu u koaliciju kum od nebiološkog oca, i nebiološki sin Vojvode Grobara. 

Изгледа да сам погрешио тему, мислио сам на избор плочица за купатило које сам/смо изабрали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...