Jump to content


442 do Beograda


box

Recommended Posts

17 sati ranije, sondek said:

idi u makijato...vrvi od dobrih riba

Jel to onaj kafić preko puta limanskog parka ?

Imao sam svojevremeno ''blisku'' prijateljicu u Narodnog Fronta, pa smo par puta svraćali tamo .

Najs plejs, ali i previše uštirkana atmosfera za moj ukus, ali verujem da će se Boxu Vučićeviću svideti :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On ‎4‎/‎18‎/‎2016 at 1:44, box said:

85...90 ...95 ....100!

pooooolaziiiim

Ko se nije sakrio....

Upishanko sa audio foruma, idi nazad u rupu I prestani da uzimas to na cemu si, jer je mnogo jako za tebe, svasta ti se prividja. Jesi svestan koji si shaban I kukavica I koliko si glup I zaosto? ? Aj da nije tvoja halucinacija ovde, al sad sam procitao da ti kao kreces name, hahaha. Mogu da te vrate vodoravno samo, ja bi voleo da te vidim, al sta vredi kad se kod tebe desaca sve u toj VR kacigi sto nosis. Macho frajer iza tastature na audio forumu - only in Serbia!

Link to comment
Share on other sites

Ma zivi u kakvoj hoces iluziji, to je tvoj problem, te prodaji muda za bubrege kome hoces ovde, a bolje da ne naidjes na mene uzivo, da nesto skontas vise o zivotu kad si tako zelen, treba tebi to izgleda. Ocigledno samo ti generalizujes pogresno, pa ces se iznenadis gadno jednom, videces...Sve zbog mog citata ozlojadjenog coveka u afektu, koji si pogresno protumacio ili namerno minirao temu za nekog kome je to u interesu. Nebuloza...

Link to comment
Share on other sites

Jel neko tu nekog, da izvinete (lepše zvuči izvinete), nekog opet zayebo?

Vidim leti perje al ne razumem oko čega. Ko onda kad je Tajsona neko zavrno za pojačalo pa on "pucao i bombardovao" sve okolo.

Ako je tako, žao mi je. Kao što sam već jednom napisao mane je zahebo najžešće bivši sugrađanin.:huh:

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, Vlajo said:

Što bivši, nisi ga valjda ... :o

Ha, ha...... ovo me je nasmejalo.:D

Nisam, ja sam miroljubiv. Ne volim kad se ljudi služe prevarama, u bilo kojoj oblasti pa i kod ovog hobija i trgovine HiFi jem.

Odselio se u drugi, veći, grad. Verovatno ima priliku da zaye.. veći broj ljudi. Ja o njemu neću više pisati. Nije mi više važan. A i davno je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...