Jump to content


BMW, a zvučnik ne rade


hdejan

Recommended Posts

Pozdrav.

Pre mesec dana sam pazario polovni BMW X1, 2010. godište, auto je super ali sam primetio da jedan zvučnik ne radi dobro, tj čuje se jako slabo. Savet, da li moram da vozim u ovlašćeni servis gde će verovatno da me oderu, ili kod nekog ko se bavi ugradnjom zvučnika i plejera u auto? Koliko je to sigurno, pošto je malo skuplji auto, ne bih da mi nešto zeznu, i znate li nekog da prporučite u Nišu?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da  se ide u BMW  servis.

Ima dosta ljudi po Nisu koji  to  mogu da pogledaju.

1  Audiofili svajseri,

2 Servisi audio opreme

3 Servisi auto  alarma  i ozvucenja

4....

A i sam mozes da  premestis zvucnike da otkrijes da li je problem u zvucniku ( kablu) ili HU.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

proverio, ispada da jedan visokotonac ne radi, i to onaj kod vozačevih vrata (Marfijev zakon). By the way radnja koja je bila najpoznatija u Nišu za alarme i ozvučenje u kolima više ne radi, tako da sam ponovo na nuli. U principu, lik mi je rekao da bi trebalo tapacir sa vrata i plastika da se skine, ispod koje su zvučnici, a on ne bi smeo da čačka sa tako skupim autom. 

I ponovo se vraćamo da bi trebalo da ga voozim u ovlašćeni servis. Jbg

Link to comment
Share on other sites

Pa ništa, ako u Nišu nema majstora koji ume da skine tapacirung sa "skupog auta"(ne sprdam se, ali to potenciraš po treći put), onda sedi u ljutu mašinu pa doleti do Bg, Ns ili Su, gde postoje osvedočeni majstori poznavaoci vrhunskog auto hi-fi, i problem rešen.Nije 400-500 km puno, taman da se auto malo razmaše.Nešto mi ne pije vodu da nema u Nišu adekvatnog servisa koji se bavi kvalitetnom ugradnjom i servisiranjem auto ozvučenja.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, perodeformero said:

Nešto mi ne pije vodu da nema u  Nišu adekvatnog servisa koji se bavi kvalitetnom ugradnjom i servisiranjem auto ozvučenja.

Ма Ниш је то ко зна чега још нема? Мислим да је посао одавно завршен а колега је изгледа заборавио да напише.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, perodeformero said:

Pa ništa, ako u Nišu nema majstora koji ume da skine tapacirung sa "skupog auta"(ne sprdam se, ali to potenciraš po treći put), onda sedi u ljutu mašinu pa doleti do Bg, Ns ili Su, gde postoje osvedočeni majstori poznavaoci vrhunskog auto hi-fi, i problem rešen.Nije 400-500 km puno, taman da se auto malo razmaše.Nešto mi ne pije vodu da nema u Nišu adekvatnog servisa koji se bavi kvalitetnom ugradnjom i servisiranjem auto ozvučenja.

Hahaha. Reče mi ga, nema šta. Ne potenciram zato što JA vozim skup auto, već zato što dva majstora kod koja sam vozio nisu hteli ni da pokušaju da skinu tapacirung. Od jutros gledam po netu i zovem i verovao ti ili ne niko se ne javlja iz dve firme, a treću koju sam dobio "više ne radi". Tako da problem još nije rešen, ali u svakom slučaju sam se nadao da ima na forumu neko iz Niša ko je imao sličan problem. Imam par adresa pa ću od ponedeljka ko ovi SNS-ovci direktno na vrata. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

50 minuta ranije, hdejan said:

 Od jutros gledam po netu i zovem i verovao ti ili ne niko se ne javlja iz dve firme, a treću koju sam dobio "više ne radi". Tako da problem još nije rešen, ali u svakom slučaju sam se nadao da ima na forumu neko iz Niša ko je imao sličan problem. 

Дотерај ту твоју бараку до мене а Ја  ћу "Радикално" да скинем облогу са врата.

Link to comment
Share on other sites

On 2016. 04. 09. at 14:31, perodeformero said:

Hm, ja bih na tvom mestu sačekao tu ekipu što ide od vrata do vrata, namamio bi ih na otvoreni prostor, i glasno viknuo "Žuti lopovi, držte ih!", pa bih merio za koliko BMW ubrzava od 0 do 100km, a da udari u prepreku od živog zida. :ph34r::evil::P

 

:wave2

Meni je dovoljan i Vučjak u dvorištu,pa stoje 2-3 minute kod kapije i odlaze.

Link to comment
Share on other sites

Problem rešen! TS electronics u Nišu, odlično uradili posao. Visokotonca nije ni bilo, pa su stavili novi, tako da sada sve radi savršeno. Jedini problem što ne mogu da "budžim" zvučnike, moraju da budu fabrički, tako mi rekli

Pozdrav i hvala svima na savetima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...