Jump to content


B&M AP17


Djole & Petar

Recommended Posts

Prodajem podnostojece kutije o kojima je toliko puta pisano na forumu, (pogledajte recenziju na TNT sajtu), na moju veliku zalost ostecene kao zlodelo moga macka koji se iz nekog razloga nameracio na te kutije.
Na jednom bas driveru je bila pocepana plasticna membrana, koju sam spojio i profi zalepio, ostali drajveri su manje vise OK i pocepane su mrezice na maskama koje imam Ja nisam primetio neka posebna odstupanja u zvuku, membrana na lepljenom basu radi sasvim OK . Furnir na kutijama je u dobrom stanju, imam i originalne spajkove

Cena krajnje prilagodjena stanju zvucnika, tricavih 50 EUR i nece ici nize. Samo jedan bas drajver se prodaje na net-u za 50EUR ako ga uopste ima, tako da je ovo prava prilika kome treba za rezervu, ili ga ne nerviraju gore navedeni nedostaci kao mene, a resio sam da ne ulazem vise u ove zvucnike.. A tu su i visokotonci, skretnica imam i jedan dodatni ostecen visokotonac koga sam pre zamenio. Bolje da prodam ovo sto je ostalo, nego da macak dokrajci i ostatak. Cudo jedno Mission M53 ne dira, al na ove je uvek voleo da se penje i zarije kandze gde ne treba (izgleda da zna sta valja).

Ne stavljam slike, jer bolje da se potencijalni kupac sam uveri u stanje zvucnika i drajvera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...