Jump to content

Kupovina ploca iz inostranstva

Recommended Posts

Hteo bih da kupim neku ploču sa Juno-a pošto nisam kupovao baš odavno, interesuje me da li stiže uredno za nekih 7-10 dana kao pre ili se sada čeka dosta duže zbog situacije sa Covidom?

• Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Stvarno? Na amazon.co.uk? Ja evo vec mesec dana kada hocu da narucim samo mi stoji jedna opcija za shipping, nesto 25 funti I ful cena. U cemu moze da bude fora?    HA, hvala ti! Samo sam iz

Danasnje iskustvo ne znam kako da nazovem osim Život u Smrdiji. Porucim preko Amazona Live at Pompei,odusevljen sto je shipping vrlo jeftin,svega  2-3funte.Kao da aksom stize iz bgd ,a ne avionom

Posted Images

Ne sećam se kad sam platio ni PDV a kamoli carinu na neku pošiljku, mislim da je to bilo možda pre godinu dana, a naravno uvek naručujem da bude ispod 50eur ili ako je više zamolim da napišu manje na paketu.

Znam da je drugačija situacija van Beograda i da mnogo češće naplate PDV i ostalo, ali u Beogradu praktično nikad.

On 16.8.2020. at 15:15, Krca44 said:

Bilo nekad, prolazile ploce sa Juno-a bez ikakve carine-pdv-a bez obzira na racune unutra - al' to je bilo nekad.

Aj', Dogovorite se beogradjani.ima pedevea ili nema za carski grad... vec smo krenuli na voz :D

• 4 weeks later...

Zna li neko da li može kod Juno records da se naruči na drugu adresu?

Da se shipping address razlikuje od billing address i kako se to radi?

Pretpostavljam da se to naznači na Special Instructions. Ako je tako, da li onda traže neku dodatnu potvrdu?

1 sat ranije, srdjan_c said:

Mogu da se kladim da je Melvin iz BG, a da savudin i Mingus,Mingus to nisu (pišem sa moba, ne vidi se grad).

Nisam iz BG, Vrsac je u pitanju. Kada narucujem sa Amazona  svakii treci paket stigne ili sa troskovima carine ili sa nekim nedefinisanim troskovima. U principu vecina paketa je bez dodatnih troskova.

1 hour ago, klimt said:

Pretpostavljam da se to naznači na Special Instructions. Ako je tako, da li onda traže neku dodatnu potvrdu?

Moze ali ne tako - prilikom checkout-a trebalo bi da se pojavi shipping address i da se tu unesu podaci - ili se pre toga bira da li se ide na drugu adresu u odnosu na billing adr. - Special Instructions samo znaci "spakujte mi tako i tako" - nije za to.