Jump to content


Kupovina ploca iz inostranstva


chika_milan

Recommended Posts

Dakle..kad me slog ne trefi dans ima da pozivim 1000 godina ko Cane Brejkers...
U kancelariji sjedim danas, podne,, zvoni telefon...kaze brza posta, imamo posiljku za vas..kazem ja njima, gospodo , nista ja nisam narucivao mora da je greska...kazu oni, jeste Vi taj i taj, reko jesam...onda ima posiljka..Odmah mi pade na pamet da su djeca nesto mimo mog znanja....Pitam ja sta je..kaze neki paket iz Engleske...rekoh, gospodo draga, jesam ja nesto narucio prekjuce iz UK nesto ali ne moze to sad biti to.Opet ja kazem , greska je..Oni opet vele nije..Upitam ja, jel ima sta da se plati..kaze nema..Dobro rekoh, vidimo se za sat vremena..i tako...nadjem se ja sa dostavom, oni  meni daju paket.Engleska .Ploce...Ja ne mogu da vjerujem nikako.Uzmem, polako otvorim..THe Beatles.....ebo te dan..reko , jeste sigurni da nema nista da platim...veli ovaj..a covjeka jest navalio da plati..ma nema nista, vec ste paltitli..i odose.Dakle..ja ne mogu da vjerujem, jos nisam ni treking pogledao..Pugledam...ono pise da je u BL vec u 8 ujutro bio , a u 8 i 20 u kombiju za dostavu...E jebote dan..Ne mogu da vjerujem....

 

IMG_20240418_152113.jpg

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, sondek said:

To je zato što je za ćeru 🍀

Bice da je tako :)...Ali, salu u stranu...

Ovo mi dodje kao neki svjetski rekord...Ja jos ne mogu da vjerujem.Moguce je i da sam imao srece da upalo u "prvi kamion" ili sta vec...Evo sad sam pogledao treking.Fedex je firma koja je odradila.S obzirom da sam iz drzave Safari, jako mi je cudno.Ma cudo mi je da sam u MInhenu.Ali....
Ono sto smo saznali...sajt je dakle veoma profesionalan.Ja sam pitao da li je neko naruciovao od njih, niko se nije javio, sto ne mora da znaci je bas tako, ali eto...led je probijen.Isporuka super brza, kvalitetna kutija, zasticeno, omotano unutra sa puno onih plasticnih baloncica, ne znam ni kako se to zove ustvari...
Na prvu kupovinu  u startu imate 10 posto.Na neku "vecu" kupovinu se isplati.Ponuda nije nesto narocito, ali ima dosta ovih "sarenih" vinila, anniversary i kolekcionarskih albuma, pa kome treba, slobodono moze da isproba....

Link to comment
Share on other sites

Meni je takodje stigao paket iz Engleske za pet dana, tokom prosle nedelje - bio sam vrlo iznendjen i pritom nisam platio carinu niti pdv, takodje doneo kurir Post Expresa ili poste. 

Jedina razlika jeste sto je poslat sa tracking-om u odnosu na Juno pakete sa plocama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...